X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Venio
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1084

    #16
    Gratulacje!!
    Ja proponuje jej zrobic portret z Lką w tle

    Komentarz

    • thorin
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1990

      #17
      Gratulacje Kuba !

      Gratulacje Iza !

      Niech rosnie zdrowe duze i silne

      aha Kuba, pamietaj o jednym


      Komentarz

      • Toffic
        Bywalec
        • 2005
        • 235

        #18
        GRATULACJE !
        Bardzo fajny fotoreportaż
        Będziecie (kiedyś Weronika) mieć fajną pamiątkę
        Fotografia

        -

        Komentarz

        • eMILz
          Bywalec
          • 2005
          • 210

          #19
          ja też gratuluję, czy wiedzieliście wcześniej jakiej płci będzie bebe ?? mnie to czeka w lipcu i mam z tym dylemat

          Komentarz

          • Sibil
            Bywalec
            • 2006
            • 183

            #20
            GRATULACJE!!! No i ta sama data urodzin co moja pozdrowienia!

            Yessphoto, obiektywnie

            Komentarz

            • Viracocha
              Uzależniony
              • 2004
              • 853

              #21
              Zamieszczone przez Sibil
              GRATULACJE!!! No i ta sama data urodzin co moja pozdrowienia!
              No to jesteś najmłodszym forumowiczem

              Komentarz

              • Melonpl
                Coś już napisał
                • 2006
                • 69

                #22
                super...
                gratulacje...
                pozdrawiam
                melON

                www.melon.com.pl
                ____________________________________________

                Komentarz

                • JurekGR
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 245

                  #23
                  Serdeczne gratulacje :-) :-) :-)
                  Nex :cool:

                  Pozdrawiam,
                  Jurek.

                  Komentarz

                  • monisiek
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 185

                    #24
                    wszystkiego najlepszego Kuba ) i moje gratulacje DDDD a moja kruszyna pojawi sie na swiecie juz w maju
                    totalny zoltodziob z aparatem
                    -----------------------------------------
                    i Ty mozesz pomoc:
                    http://www.serce-malwiny.pl/index.php
                    http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
                    http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
                    http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/

                    Komentarz

                    • jacech1
                      Coś już napisał
                      • 2005
                      • 98

                      #25
                      Gratulacje !!!

                      Komentarz

                      • Nemeo
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1757

                        #26
                        GRATULACJE !!!

                        Komentarz

                        • mkwiek
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 862

                          #27
                          GRATULACJĘ Przybył Ci nowy członek rodziny, z doświadczenia wiem, że już niedługo będziesz się gubił w ilości zdjęć, które Jej zrobisz
                          I am FX

                          Komentarz

                          • akustyk
                            gajowy
                            • 2004
                            • 12158

                            #28
                            hehe... gratulacje! witamy w gronie fotografujacych tatusiow swoich coreczek boska sprawa! i zalazek zmiany w zupelnie innego faceta

                            proponuje wizyte do lokalnego centrum dzieciecego i pobranie folderow z Barbie, pluszowymi zabawkami, ksiazek ze zwierzatkami jeszcze nie od razu, ale tak, zebys z wolna lapal klimat

                            gratulacje!
                            www albo tez flickr

                            Komentarz

                            • Mac
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 2063

                              #29
                              Gratulacje dla mamy i taty i zdrowia i 100 lat dla małej Weroniki.
                              EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8 | EF 24-105/4 | EF 70-200/2.8| EF 100-400/4.5-5.6 | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4 | EF 135/2| EF 100/2.8 Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B

                              Komentarz

                              • sowask8
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 166

                                #30
                                Gratulacje oj to teraz portrecików bedzie miała, co do fotek nie pasuje mi tak kroplówka jesli to jest kroplówka medycyny nie studiuje nie znam sie
                                Canon pełna klatka i do przodu

                                http://www.soowsen.blogspot.com

                                Komentarz

                                Pracuję...