X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • acekd
    Coś już napisał
    • 2006
    • 62

    #31
    Proponuję małą ankietę: do kogo podobna jest Weronika, do mamy, czy może do taty?
    Przyznaję szczerze, że jestem w sytuacji "przedstresowej", w tygodniach zostanę dziadkiem.........Boże!!!!!

    Komentarz

    • janmar
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 3468

      #32
      Gratuluję.Moja córeczka ma juz 35 latek a ja chodze na rzęsach koło ośmioletniej wnuczki i czteroletniego wnuczka.(oczywiscie z canonem)
      Jest sie z czego cieszyć.Ciekawe czym bede pstrykał prawnuki????
      Prosze pogratulowac dzielnej mamie ,jeszcze raz wielu szczesliwych lat i pieknych fotek.

      Komentarz

      • krysek
        Dopiero zaczyna
        • 2006
        • 17

        #33
        Gratulacje

        Komentarz

        • ghost00
          Dopiero zaczyna
          • 2007
          • 26

          #34
          mądrze wychowaj...
          i kochaj...

          pozdrawiam
          niemamaparata

          Komentarz

          • Michu (Pentax)
            Początki nałogu
            • 2006
            • 306

            #35
            Gratuluję i życzę przede wszystkim zdrowia, radości z pociechy, na początek przespanych nocek i później, byś zawsze był z niej dumny.
            Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

            Komentarz

            • decha
              Bywalec
              • 2006
              • 110

              #36
              i ja również przyłączam sie do gratulacji
              www.piotrdeska.pl
              www.piotrdeska.pl/blog

              Komentarz

              • Kubaman
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 4709

                #37
                hej

                właśnie wróciłem ze szpitala. Bardzo dziękuję za gratulacje i życzenia, przekażę Izie, na pewno się bardzo ucieszy.

                Kurde - super sprawa 8)
                www.jakubszyma.pl

                www.szyma.com

                Komentarz

                • Fan nr 1
                  Początki nałogu
                  • 2005
                  • 284

                  #38
                  Gratuluję córki Kubaman. Widzę, że mała w inkubatorze dlatego zyczę wam zdrowia i abyś jak naszybciej skompletował rodzinę w domu.

                  P.S Moja starsza córa to też Weronika. Aktualnie zmienia się we wsciekłą nastolatke ( ale po urodzeniu wyglądała równie słodko jak twoja.)
                  Moja galeryjka na CB

                  Komentarz

                  • kami74
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1492

                    #39
                    He he witamy w gronie tatusiów. Gratulacje
                    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                    Komentarz

                    • Krzych
                      Coś już napisał
                      • 2006
                      • 96

                      #40
                      Gratulacje !!!
                      Ernest Hemingway i Irvin Penn:
                      Hemingway: Wspaniałe zdjęcia. Jakiego aparatu używasz?
                      Penn: Wspaniała historia. Jakiej maszyny do pisania używasz?

                      Komentarz

                      • krzypol
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 174

                        #41
                        Gratulacje! Niech się dobrze chowa

                        Komentarz

                        • MacGyver
                          Cenzor
                          • 2006
                          • 7043

                          #42
                          Gratuluję z całego serca !
                          Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                          Komentarz

                          • arra
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1023

                            #43
                            Gratulacje!

                            PS. Swietne fotki!

                            www.pbase.com/arra
                            R1+5D2
                            Jeżeli czas to pieniądz, to mogę powiedzieć, że brakuje mi czasu

                            Komentarz

                            • orte
                              Bywalec
                              • 2006
                              • 172

                              #44
                              Gratulacje !!!
                              No i witamy w klubie

                              Komentarz

                              • Scream
                                Początki nałogu
                                • 2005
                                • 295

                                #45
                                Gratulacje z całego serca ! Dla małej , dla żony, no i dla Ciebie ;-)

                                Zdaje się ,że Weronika to najmłodsza modelka na forum ;-)

                                Komentarz

                                Pracuję...