Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Fan nr 1
    Początki nałogu
    • 2005
    • 284

    #916
    Hmm - Zagłosuje na PIS.
    Powód?
    Jeszcze nigdy partia na którą głosowałem nie wygrała w wyborach :wink:
    Moja galeryjka na CB

    Komentarz

    • SdoubleU
      Początki nałogu
      • 2005
      • 437

      #917
      Zamieszczone przez Fan nr 1
      Hmm - Zagłosuje na PIS.
      Powód?
      Jeszcze nigdy partia na którą głosowałem nie wygrała w wyborach :wink:
      Każdy sposób jest dobry, żeby tylko sobie już poszli!!!:-P
      SdoubleU
      ---------------------------
      Canon :-D

      Komentarz

      • Thunder
        Początki nałogu
        • 2005
        • 307

        #918
        A mi wyszło:

        Polska Partia Pracy - 73% zbieżnych odpowiedzi

        # Polskie Stronnictwo Ludowe - 68%
        # Platforma Obywatelska - 63%
        # Lewica i Demokraci - 63%
        # Samoobrona RP - 53%
        # Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 38%
        # Prawo i Sprawiedliwość - 28%
        Canon EOS 5D + Canon 400D + Canon EF 17-40/4L + Canon EF 35/2 + Canon EF 50/1.4 + Canon EF 85/1.8 USM + Canon EF 70-300/4-5.6 IS + Canon Speedlite 580EX + Sandisk Extreme III 20GB + Lowepro Stealth Reporter D200AW

        | ...Konica-Minolta D5D, Sony A100...

        Komentarz

        • Viracocha
          Uzależniony
          • 2004
          • 853

          #919
          Platforma Obywatelska - 85% zbieżnych odpowiedzi

          Pozostałe partie:

          * Lewica i Demokraci - 65%
          * Polska Partia Pracy - 55%
          * Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 55%
          * Samoobrona RP - 55%
          * Polskie Stronnictwo Ludowe - 40%
          * Prawo i Sprawiedliwość - 30%

          Komentarz

          • szwayko
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 2076

            #920
            Sposób zadawania pytań trochę tendencyjny.
            W stylu czy jesteś za dofinansowaniem ślużby zdrowia - 100% tak, ale jak się doda kosztem zwiększenia twojej składki - wynik byłby zupełnie inny.

            Ale niech będzie zabawa, u mnie wyszlo o zgrozo LPR - 68% zbieżnych odpowiedzi.
            Pozostałe partie:

            Prawo i Sprawiedliwość - 63%
            Samoobrona RP - 57%
            Polskie Stronnictwo Ludowe - 43%
            Polska Partia Pracy - 38%
            Platforma Obywatelska - 38%
            Lewica i Demokraci - 28%

            Kiedys w podobnych kompasach zawsze mi PSL wychodzil najbardziej zbieżnie.
            frickr FB
            www.szwajkowski.pl

            Komentarz

            • kami74
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1492

              #921
              Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 65% zbieżnych odpowiedzi
              Pozostałe partie:

              Platforma Obywatelska - 50%
              Polska Partia Pracy - 45%
              Samoobrona RP - 45%
              Prawo i Sprawiedliwość - 40%
              Polskie Stronnictwo Ludowe - 30%
              Lewica i Demokraci - 30%

              To naprawde dziala
              5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
              MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

              później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

              Komentarz

              • Zielony
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2928

                #922
                Po cholerę podajecie te wyniki?
                Mnie w każdym bądź razie wyskoczyło: udzieliłeś zbyt wielu odpowiedzi 'nie mam zdania'; naciśnij powrót do pytań

                LINK PRZYDATNY DLA STUDENTÓW etc www.glosujbezmeldunku.pl

                Czyli jak? Głosować na cokolwiek za wyjątkiem PiS? Bo tak jakby od zawsze nie siedzę w temacie, a rozumiem że trza wybrać mniejsze zło.
                sigpic


                Komentarz

                • mc24
                  Zablokowany
                  • 2007
                  • 115

                  #923
                  Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 80% zbieżnych odpowiedzi

                  Pozostałe partie:

                  * Prawo i Sprawiedliwość - 75%
                  * Platforma Obywatelska - 45%
                  * Samoobrona RP - 45%
                  * Polskie Stronnictwo Ludowe - 30%
                  * Polska Partia Pracy - 25%
                  * Lewica i Demokraci - 20%


                  Hmmm...

                  Komentarz

                  • sergi
                    Początki nałogu
                    • 2004
                    • 413

                    #924
                    Zamieszczone przez Zielony
                    Po cholerę podajecie te wyniki?
                    Mnie w każdym bądź razie wyskoczyło: udzieliłeś zbyt wielu odpowiedzi 'nie mam zdania'; naciśnij powrót do pytań
                    Po cholere piszesz co Ci wyskoczyło...
                    5DmkII, Canon 24-70 f/2.8, Canon 85 f/1.8, Canon 70-200 f/4, 430 EX
                    :: Banki Zdjęć - sprzedaż zdjęć w agencjach microstock
                    :: Motywy wordpress

                    Komentarz

                    • Zielony
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 2928

                      #925
                      Zamieszczone przez sergi
                      Po cholere piszesz co Ci wyskoczyło...
                      sigpic


                      Komentarz

                      • nastier
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 686

                        #926
                        Zamieszczone przez Tomasz Golinski
                        Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 85%
                        * Prawo i Sprawiedliwość - 60%
                        * Platforma Obywatelska - 45%
                        * Samoobrona RP - 45%
                        * Polskie Stronnictwo Ludowe - 30%
                        * Polska Partia Pracy - 25%
                        * Lewica i Demokraci - 15%
                        niemal identycznie mam


                        fotoblog

                        Komentarz

                        • Skipper
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1112

                          #927


                          EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                          Komentarz

                          • Earl Grey
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 147

                            #928
                            Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 83% zbieżnych odpowiedzi

                            Prawo i Sprawiedliwość - 68%
                            Platforma Obywatelska - 48%
                            Samoobrona RP - 48%
                            Polskie Stronnictwo Ludowe - 33%
                            Polska Partia Pracy - 28%
                            Lewica i Demokraci - 18%

                            Komentarz

                            • szwayko
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 2076

                              #929
                              Stare i bylo juz kiedys.
                              Dla odmiany
                              frickr FB
                              www.szwajkowski.pl

                              Komentarz

                              • Vitez
                                zło konieczne
                                • 2004
                                • 19804

                                #930
                                Zamieszczone przez Zielony
                                Po cholerę podajecie te wyniki?
                                Przeciez to swietny watek by ponabijac posty.Jeszcze sie nie zorientowales?

                                Mnie w każdym bądź razie wyskoczyło: udzieliłeś zbyt wielu odpowiedzi 'nie mam zdania'; naciśnij powrót do pytań
                                Dzieki, to juz wiem co mi by wyskoczylo a nie chcialo mi sie klikac .

                                Komentarz

                                Pracuję...