Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Nemeo
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1757

    #946
    Zamieszczone przez miklo
    Tak więc głos na LiD wspiera PiS. Tak to jest.
    Ja piszę o czymś innym :

    1. Jest nierealne aby PO miało bezwarunkową większość w sejmie i mogło rządzić samo.
    2. Jeśli PO nie może rządzić samo, to musi z kimś utworzyć koalicję.
    3. Jeśli PO utworzy koalicję z LID-em, i te dwie partie będą miały w sejmie większość, to pisiory są załatwione.
    4. Jeśli jednak PO utworzy koalicję z PIS-em to wracamy do punktu wyjścia czyli chora polityka PIS-u, A TWÓJ GŁOS ODDANY NA PO NIC NIE ZMIENIA.

    Komentarz

    • miklo
      Uzależniony
      • 2006
      • 681

      #947
      Jeśli LiD będzie zbyt mocny, to PO oleje taką koalicję. Nie są tacy głupi :-)

      Komentarz

      • kami74
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1492

        #948
        No właśnie chłopaki dlatego głosujcie na LPR (UPR)
        5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
        MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

        później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

        Komentarz

        • Jerzy M
          Bywalec
          • 2007
          • 131

          #949
          Zamieszczone przez miklo
          Jeśli LiD będzie zbyt mocny, to PO oleje taką koalicję. Nie są tacy głupi :-)
          To prawda, dzisiaj nie ma juz politycznych frajerow w rodzaju AWS, z ktora to UW(dzisiejsza PO - to informacja dla tej mlodszej czesci tego forum )robila co chciala bedac w mniejszosci parlamentarnej.
          Moim skromnym zdaniem ktokolwiek wygra nie ma szans na samodzielne rzadzenie - a wiec koalicja jest nieunikniona. Pytanie tylko kto z kim?, moim zdaniem koalicja POPiS w dalszym ciagu jest mozliwa, nalezy tylko wyeliminowac najwiekszych oszolomow po obu stronach barykady

          Komentarz

          • sniper88
            Pełne uzależnienie
            • 2007
            • 1156

            #950
            Jak wrazenia po debacie?
            imo 'pan jareczek' momentami rzeczywiscie nie wiedzial co mowi
            WWW | 500px | IG
            Semper in altum

            Komentarz

            • Nemeo
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1757

              #951
              Zamieszczone przez sniper88
              Jak wrazenia po debacie?
              imo 'pan jareczek' momentami rzeczywiscie nie wiedzial co mowi
              Kaczor ewidentnie poległ.

              Komentarz

              • Thunder
                Początki nałogu
                • 2005
                • 307

                #952
                Donald Kaczorka pozamiatal.... Ale co mial Tusk na mysli mowiac o tym pistolecie... <szok>
                Canon EOS 5D + Canon 400D + Canon EF 17-40/4L + Canon EF 35/2 + Canon EF 50/1.4 + Canon EF 85/1.8 USM + Canon EF 70-300/4-5.6 IS + Canon Speedlite 580EX + Sandisk Extreme III 20GB + Lowepro Stealth Reporter D200AW

                | ...Konica-Minolta D5D, Sony A100...

                Komentarz

                • Nemeo
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1757

                  #953
                  Zamieszczone przez Thunder
                  Ale co mial Tusk na mysli mowiac o tym pistolecie... <szok>
                  Nie wiedziałem że z Kaczora taki rewolwerowiec.

                  Komentarz

                  • zOOn
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 220

                    #954
                    Bye, bye PiS, mam nadzieje :]

                    Sluchalem debaty przez net - Tusk pokazal klase i spokoj. Wypunktowal przeciwnika.

                    Jareczka pare razy ponioslo. Jest zenujacy, generalnie.

                    I wil sie jak wegorz - chocby pytanie o Fotyge... Kolejna gwiazde

                    Komentarz

                    • monisiek
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 185

                      #955
                      kaczor polegl i dobrze mu tak
                      totalny zoltodziob z aparatem
                      -----------------------------------------
                      i Ty mozesz pomoc:
                      http://www.serce-malwiny.pl/index.php
                      http://www.wiktor.netoh.pl/historia.html
                      http://pancho2006.googlepages.com/malagosia
                      http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/

                      Komentarz

                      • snowboarder
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 1358

                        #956
                        Czyli podsumujmy: ewidentny matol, ktory pokazal przez dwa lata kim jest
                        (obejrzalem wlasnie fragmenty - ten mlotek jest premierem Polski???)
                        kontra normalny facet. I mimo tego 40% Polakow bedzie glosowalo
                        na PiS. Prosilem juz, niech ktos mi sprobuje to wyjasnic zanim
                        zaczne udawac, ze nie mowie po polsku...

                        Komentarz

                        • sniper88
                          Pełne uzależnienie
                          • 2007
                          • 1156

                          #957
                          Zamieszczone przez zOOn
                          I wil sie jak wegorz - chocby pytanie o Fotyge...
                          I ceny kurczakow
                          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                          Zamieszczone przez snowboarder
                          Czyli podsumujmy: ewidentny matol, ktory pokazal przez dwa lata kim jest
                          (obejrzalem wlasnie fragmenty - ten mlotek jest premierem Polski???)
                          kontra normalny facet. I mimo tego 40% Polakow bedzie glosowalo
                          na PiS. Prosilem juz, niech ktos mi sprobuje to wyjasnic zanim
                          zaczne udawac, ze nie mowie po polsku...
                          IMO kaczor jest swietny w dzialaniu na takich odczuciach ludzi jak np. zawisc. 'Bo czemu tak jest, ze on ma a ja nie'.
                          PO odpowiada, ze dlatego iz byl zaradny i sie staral, ale do takiego (ubogiego) czlowieka silniej dociera stwierdzenie, iz 'on jest bogaty, bo sie nakradl'.
                          No i do tego PiS potrafi sobie udobruchac starsze osoby mowiac im ze sa pogardzane (chocby dowcip z dowodem), a zarazem trafia do nich jezdzac po niemcach (mam tutaj na mysli pokolenie ak i starsze).
                          Ostatnio edytowany przez sniper88; 10488. Powód: Automerged Doublepost
                          WWW | 500px | IG
                          Semper in altum

                          Komentarz

                          • zOOn
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 220

                            #958
                            Zamieszczone przez snowboarder
                            Czyli podsumujmy: ewidentny matol, ktory pokazal przez dwa lata kim jest
                            (obejrzalem wlasnie fragmenty - ten mlotek jest premierem Polski???)
                            kontra normalny facet. I mimo tego 40% Polakow bedzie glosowalo
                            na PiS. Prosilem juz, niech ktos mi sprobuje to wyjasnic zanim
                            zaczne udawac, ze nie mowie po polsku...
                            Na szczescie to 40% to bylo tylko przez chwile - po debacie z Kwasniewskim. Pozniej to poparcie w sondazach reguralnie spadalo i dzisiaj, jeszcze przed debata bylo 39:33 na korzysc PO.

                            A ze 33 procent stale na PiS? Wielu ciagle teskni za PGR-em, przasnoscia peerelowskiego zycia, 'rownaniem w dol', nie w gore - i Jaroslaw w te nuty uderza. Naduzywajac przy tym pseudo-patriotycznej retoryki.

                            Ladnie (choc ze sporym skrotem myslowym) podsumowal to Sniper88.

                            'Nie udalo Ci sie? Nie twoja wina - to uklad!' A jak go nie ma (ukladu, afery, korupcji) - to sie go/ja stworzy i pokazowo zniszczy. I tak wlasnie dziala PiS, na co, zreszta, Tusk uwage zwrocil.

                            Bedzie dobrze.

                            Ja, w kazdym razie, do wyborow ide, jak zawsze.

                            Pozdrawiam

                            Komentarz

                            • kami74
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1492

                              #959
                              Kaczor vs. Donald 0:1
                              5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                              MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                              później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                              Komentarz

                              • SdoubleU
                                Początki nałogu
                                • 2005
                                • 437

                                #960
                                Zamieszczone przez zOOn


                                Ja, w kazdym razie, do wyborow ide, jak zawsze.

                                Pozdrawiam
                                Karzdy myślący człowiek chyba w obecnej sytuacji nie powstrzyma się od głosowania. NIe dajmy wybrać innym - zróbmy to sami !!!

                                Ale slogan mi wyszedł, aż się zdziwiłem.
                                SdoubleU
                                ---------------------------
                                Canon :-D

                                Komentarz

                                Pracuję...