Znalazłem sobie takie coś na mojej ulubionej anty PISowskiej stronie 
Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
Nie dam rady. Z obawy na wielkie prawdopodobieńswo nabawienia się demencji, mam poblokowane strony z linkiem ...gazeta.pl...
:-) :-) :-)
Ale dzieki za fragmenty.Komentarz
-
No to jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=ExKWy...ziadu%2Ecom%2FZastrzegam sobie prawo do pomyłek.Komentarz
-
Oczywiście. Kara śmierci nie stoi w sprzeczności z przykazaniami.
No właśnie to oznacza.To, ze cos ukradles oznacza, ze to nie jest twoje
Nie rozumiem, jak mogę odpowiedzieć, skoro nie rozumiem pytania.I odpowiedz
I to jest poważny zamach na wolność ludzi. Po prostu barbarzyństwo. Państwo traktuje obywateli jako swoją własność...Przy probach samobojczych zamyka sie wszystkich, nikt wtedy nie stara sie ocenic poczytalnosci...
Co do kary śmierci - dodam jeden argument: jej brak w kodeksie karnym powoduje wytworzenie się kategorii ludzi bezkarnych. Osoba skazana na dożywocie nie może być już dalej ukarana, więc jest bezkarna (np. może zabić strażnika w więzieniu, współwięźnia itd). Taka sytuacja jest przede wszystkim niesprawiedliwa, po wtóre - niezwykle niebezpieczna...30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
A rozumiesz slowa 'Nie zabijaj'
Wiem ze to trywialne pytanie, ale twoja odpowiedz mnie zadziwila
Od kiedy tak jest? I kto Ci tak powiedzial?No właśnie to oznacza.
W takim razie jak ukradne Ci samochod, to co najwyzej dostane wyrok wiezienia (moze nawet w zawieszeniu), ale samochodu juz oddawac Ci nie musze, bo jest moj?
Wez sie nie wyglupiaj i poczytaj o prawie wlasnosci
To postaram sie najprosciej jak to tylko mozliwe:Nie rozumiem, jak mogę odpowiedzieć, skoro nie rozumiem pytania.
Napisales
W takim razie CO jest niebezpiecznym procederem? Mam nadzieje, ze teraz rozumieszZ tym się zgadzam. Ale nie udział lekarzy w samobójstwie jest niebezpiecznym procederem.
Komentarz
-
Rozumiem
Przecież o tym właśnie pisałem - musisz i to jest naturalne. Coś na kształt zadośćuczynienia. Pozbawienie złodzieja ukradzionej własności nie jest kradzieżą. Podobnie powieszenie mordercy nie jest morderstwem. Nawet zastrzelenie włamywacza nie jest morderstwem. (mówię o interpretacji normalnej, a nie tzw. współczesnego "prawa").Od kiedy tak jest? I kto Ci tak powiedzial?
W takim razie jak ukradne Ci samochod, to co najwyzej dostane wyrok wiezienia (moze nawet w zawieszeniu), ale samochodu juz oddawac Ci nie musze, bo jest moj?
Nie pisałem ani słowem o prawie.Wez sie nie wyglupiaj i poczytaj o prawie wlasnosci
Aaa, już widzę. Coś zdanie mi źle wyszło. Miałem na myśli właśnie coś dokładnie odwrotnego:W takim razie CO jest niebezpiecznym procederem? Mam nadzieje, ze teraz rozumiesz
Ale udział lekarzy w samobójstwie jest niebezpiecznym procederem.30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
Popatrz z tej strony:Przecież o tym właśnie pisałem - musisz i to jest naturalne. Coś na kształt zadośćuczynienia. Pozbawienie złodzieja ukradzionej własności nie jest kradzieżą. Podobnie powieszenie mordercy nie jest morderstwem. Nawet zastrzelenie włamywacza nie jest morderstwem. (mówię o interpretacji normalnej, a nie tzw. współczesnego "prawa").
ktos ukradl Ci rower, a tydzien pozniej widzisz tenze swoj (czy juz raczej czyjs?) rower (te same zarysowania, kolor, innymi slowy masz 100% pewnosci ze to jest ten sam) pod sklepem. Jezeli go wezmiesz ze soba to jestes zlodziejem, ukradles go? Chyba nie, po prostu odzyskales swoja wlasnosc.
(Nie)stety w takich dyskusjach nie mozesz napisac, ze prawo Cie w tym temacie nie interesuje, chyba ze szczegulowo zdefiniujesz swoj system wartosci i zasad. W koncu obywateli nie obowiazuje to, co mi sie wydaje ze powinno byc, ale to co jest. A jest prawo.Nie pisałem ani słowem o prawie.
Z eutanazja jest ten problem, iz brak ich udzialu jest niemozliwy...skoro pacjent sam nie jest w stanie sie odlaczyc od aparatury, to powinien to zrobic ktos odpowiedzialny za niego (oczywiscie za jego przyzwoleniem), a tym kims jest lekarz.Ale udział lekarzy w samobójstwie jest niebezpiecznym procederem.Ostatnio edytowany przez sniper88; 10488.Komentarz
-
Ciekawa teoria. Może ją bardziej rozwiniesz? Może także nas ochronisz przed tą ewentualną przypadłością i wskażesz linki do stron, których nie musimy blokować.Komentarz
-
5DmkII; 400Dh; 24-70L; 70-200/2.8L; 135L; 35/2; 85/1.8; 50/1.8II; Ʃ 20/1.8; T 17-50/2.8; SY 8/3.5 fish-eye; T 28-300/3.5-6.3 VC; 580ex II; Metz 58 AF-1; YN565EX ::EOS 5; EOS 500N; S5Pro; Ʃ18-35/1.8; 80-200 2.8D ED; 50/1.8D; SY 85/1.4; Ʃ24-60/2.8; EX1;
Pozdrawiam SzymonKomentarz
-
Nie wiem, co mówi prawo, ale ja traktowałbym to również jako kradzież. Co gorsza - byłby to samosąd. Taka mniejsza forma linczuPopatrz z tej strony:
ktos ukradl Ci rower, a tydzien pozniej widzisz tenze swoj (czy juz raczej czyjs?) rower (te same zarysowania, kolor, innymi slowy masz 100% pewnosci ze to jest ten sam) pod sklepem. Jezeli go wezmiesz ze soba to jestes zlodziejem, ukradles go? Chyba nie, po prostu odzyskales swoja wlasnosc.
Jak widzisz - mogę. Nawet powinienem. Przecież piszę tu o tym, jak powinno prawo wyglądać. Głupio by było, gdybym pisał, że taka ustawa jest niemożliwa, bo jest sprzeczna z inną ustawą(Nie)stety w takich dyskusjach nie mozesz napisac, ze prawo Cie w tym temacie nie interesuje, chyba ze szczegulowo zdefiniujesz swoj system wartosci i zasad. W koncu obywateli nie obowiazuje to, co mi sie wydaje ze powinno byc, ale to co jest. A jest prawo.
. Swój system wartości właśnie opisuję.
Bzdura. Może to równie dobrze zrobić wynajęty kat. A jak ktoś sam nie może się odłączyć, to jak świadomie może wydać pozwolenie odłączenia? Są urządzenia, które pozwalają nawet jednym palcem czy powieką wyłączyć maszynę.Z eutanazja jest ten problem, iz brak ich udzialu jest niemozliwy...skoro pacjent sam nie jest w stanie sie odlaczyc od aparatury, to powinien to zrobic ktos odpowiedzialny za niego (oczywiscie za jego przyzwoleniem), a tym kims jest lekarz.
A ja znam wersję:
Założenie butów – 30”;
spacer do lokalu wyborczego – 600”;
oddanie głosu – 120”
zobaczenie min Olejniczaka, Leppera, Kurskiego, Millera, Schetyny, Tuska i przede wszystkim obydwu Kaczyńskich – BEZCENNE!30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
Tomasz Golinski - za wiele ci nie zostało , no chyba że "ĘĄ" i Ędward Ącki
Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.Komentarz
-
30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
Pol zartem pol serio to bylo.
Co do przegladania informacji najbardziej mi pasuje ostatnio
Wiadomości z kraju i ze świata. Wiadomości gospodarcze. Znajdziesz u nas informacje, wydarzenia, komentarze, opinie. Serwis dla kobiet, rozrywka, auto, pogoda.
Dobrze poukladane tematycznie, pod kazdym newsem zawsze sa odnosniki do wczesniejszych zwiazanych z tematem, no i ogolnie jest przejrzyscie.
NO i co najwazniejsze dawkowanie informacji wydaje mi sie najbardziej obiektywne.Komentarz
Komentarz