Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • FERRER
    Bywalec
    • 2006
    • 190

    #1051
    Znalazłem sobie takie coś na mojej ulubionej anty PISowskiej stronie
    Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.

    Komentarz

    • szwayko
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 2076

      #1052
      Zamieszczone przez sniper88
      Polecam Ci przeczytanie tego artykułu:
      Portal Gazeta.pl - Najnowsze Informacje, serwisy tematyczne: Biznes, Sport, Rozrywka, Pogoda. Poczta Email, Forum, Blogi. Sprawdź!
      Nie dam rady. Z obawy na wielkie prawdopodobieńswo nabawienia się demencji, mam poblokowane strony z linkiem ...gazeta.pl...
      :-) :-) :-)
      Ale dzieki za fragmenty.
      frickr FB
      www.szwajkowski.pl

      Komentarz

      • FERRER
        Bywalec
        • 2006
        • 190

        #1053
        No to jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=ExKWy...ziadu%2Ecom%2F
        Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.

        Komentarz

        • sniper88
          Pełne uzależnienie
          • 2007
          • 1156

          #1054
          wow, swietny filmik
          WWW | 500px | IG
          Semper in altum

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #1055
            Zamieszczone przez sniper88
            A potrafisz to inaczej wytlumaczyc
            Oczywiście. Kara śmierci nie stoi w sprzeczności z przykazaniami.

            To, ze cos ukradles oznacza, ze to nie jest twoje
            No właśnie to oznacza.


            I odpowiedz
            Nie rozumiem, jak mogę odpowiedzieć, skoro nie rozumiem pytania.


            Przy probach samobojczych zamyka sie wszystkich, nikt wtedy nie stara sie ocenic poczytalnosci...
            I to jest poważny zamach na wolność ludzi. Po prostu barbarzyństwo. Państwo traktuje obywateli jako swoją własność...

            Co do kary śmierci - dodam jeden argument: jej brak w kodeksie karnym powoduje wytworzenie się kategorii ludzi bezkarnych. Osoba skazana na dożywocie nie może być już dalej ukarana, więc jest bezkarna (np. może zabić strażnika w więzieniu, współwięźnia itd). Taka sytuacja jest przede wszystkim niesprawiedliwa, po wtóre - niezwykle niebezpieczna...
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • sniper88
              Pełne uzależnienie
              • 2007
              • 1156

              #1056
              Zamieszczone przez Tomasz Golinski
              Oczywiście. Kara śmierci nie stoi w sprzeczności z przykazaniami.
              A rozumiesz slowa 'Nie zabijaj' Wiem ze to trywialne pytanie, ale twoja odpowiedz mnie zadziwila
              No właśnie to oznacza.
              Od kiedy tak jest? I kto Ci tak powiedzial?
              W takim razie jak ukradne Ci samochod, to co najwyzej dostane wyrok wiezienia (moze nawet w zawieszeniu), ale samochodu juz oddawac Ci nie musze, bo jest moj?

              Wez sie nie wyglupiaj i poczytaj o prawie wlasnosci

              Nie rozumiem, jak mogę odpowiedzieć, skoro nie rozumiem pytania.
              To postaram sie najprosciej jak to tylko mozliwe:
              Napisales
              Z tym się zgadzam. Ale nie udział lekarzy w samobójstwie jest niebezpiecznym procederem.
              W takim razie CO jest niebezpiecznym procederem? Mam nadzieje, ze teraz rozumiesz
              WWW | 500px | IG
              Semper in altum

              Komentarz

              • Tomasz Golinski
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 8623

                #1057
                Zamieszczone przez sniper88
                A rozumiesz slowa 'Nie zabijaj' Wiem ze to trywialne pytanie, ale twoja odpowiedz mnie zadziwila
                Rozumiem

                Od kiedy tak jest? I kto Ci tak powiedzial?
                W takim razie jak ukradne Ci samochod, to co najwyzej dostane wyrok wiezienia (moze nawet w zawieszeniu), ale samochodu juz oddawac Ci nie musze, bo jest moj?
                Przecież o tym właśnie pisałem - musisz i to jest naturalne. Coś na kształt zadośćuczynienia. Pozbawienie złodzieja ukradzionej własności nie jest kradzieżą. Podobnie powieszenie mordercy nie jest morderstwem. Nawet zastrzelenie włamywacza nie jest morderstwem. (mówię o interpretacji normalnej, a nie tzw. współczesnego "prawa").

                Wez sie nie wyglupiaj i poczytaj o prawie wlasnosci
                Nie pisałem ani słowem o prawie.



                W takim razie CO jest niebezpiecznym procederem? Mam nadzieje, ze teraz rozumiesz
                Aaa, już widzę. Coś zdanie mi źle wyszło. Miałem na myśli właśnie coś dokładnie odwrotnego:

                Ale udział lekarzy w samobójstwie jest niebezpiecznym procederem.
                30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                Komentarz

                • sniper88
                  Pełne uzależnienie
                  • 2007
                  • 1156

                  #1058
                  Zamieszczone przez Tomasz Golinski
                  Przecież o tym właśnie pisałem - musisz i to jest naturalne. Coś na kształt zadośćuczynienia. Pozbawienie złodzieja ukradzionej własności nie jest kradzieżą. Podobnie powieszenie mordercy nie jest morderstwem. Nawet zastrzelenie włamywacza nie jest morderstwem. (mówię o interpretacji normalnej, a nie tzw. współczesnego "prawa").
                  Popatrz z tej strony:
                  ktos ukradl Ci rower, a tydzien pozniej widzisz tenze swoj (czy juz raczej czyjs?) rower (te same zarysowania, kolor, innymi slowy masz 100% pewnosci ze to jest ten sam) pod sklepem. Jezeli go wezmiesz ze soba to jestes zlodziejem, ukradles go? Chyba nie, po prostu odzyskales swoja wlasnosc.
                  Nie pisałem ani słowem o prawie.
                  (Nie)stety w takich dyskusjach nie mozesz napisac, ze prawo Cie w tym temacie nie interesuje, chyba ze szczegulowo zdefiniujesz swoj system wartosci i zasad. W koncu obywateli nie obowiazuje to, co mi sie wydaje ze powinno byc, ale to co jest. A jest prawo.
                  Ale udział lekarzy w samobójstwie jest niebezpiecznym procederem.
                  Z eutanazja jest ten problem, iz brak ich udzialu jest niemozliwy...skoro pacjent sam nie jest w stanie sie odlaczyc od aparatury, to powinien to zrobic ktos odpowiedzialny za niego (oczywiscie za jego przyzwoleniem), a tym kims jest lekarz.
                  Ostatnio edytowany przez sniper88; 10488.
                  WWW | 500px | IG
                  Semper in altum

                  Komentarz

                  • Rob
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 259

                    #1059
                    Zamieszczone przez szwayko
                    Nie dam rady. Z obawy na wielkie prawdopodobieńswo nabawienia się demencji, mam poblokowane strony z linkiem ...gazeta.pl...
                    :-) :-) :-)
                    Ale dzieki za fragmenty.
                    Ciekawa teoria. Może ją bardziej rozwiniesz? Może także nas ochronisz przed tą ewentualną przypadłością i wskażesz linki do stron, których nie musimy blokować.
                    http://www.flickr.com/photos/45481002@N05/

                    Komentarz

                    • Zielony
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 2928

                      #1060
                      Założenie butów: 30 sek.
                      Spacer do lokalu wyborczego: 600 sek.
                      Oddanie glosu: 120 sek.
                      Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach: BEZCENNE

                      Ostatnio edytowany przez Zielony; 2434. Powód: Automerged Doublepost
                      sigpic


                      Komentarz

                      • drsemen
                        Coś już napisał
                        • 2007
                        • 79

                        #1061
                        Zamieszczone przez Zielony
                        Założenie butów: 30 sek.
                        Spacer do lokalu wyborczego: 600 sek.
                        Oddanie glosu: 120 sek.
                        Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach: BEZCENNE

                        Dobre.
                        Tylko ja wolałbym go wogóle nie oglądać, a tym bardziej słuchać jego kwakania.
                        5DmkII; 400Dh; 24-70L; 70-200/2.8L; 135L; 35/2; 85/1.8; 50/1.8II; Ʃ 20/1.8; T 17-50/2.8; SY 8/3.5 fish-eye; T 28-300/3.5-6.3 VC; 580ex II; Metz 58 AF-1; YN565EX ::EOS 5; EOS 500N; S5Pro; Ʃ18-35/1.8; 80-200 2.8D ED; 50/1.8D; SY 85/1.4; Ʃ24-60/2.8; EX1;
                        Pozdrawiam Szymon

                        Komentarz

                        • Tomasz Golinski
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 8623

                          #1062
                          Zamieszczone przez sniper88
                          Popatrz z tej strony:
                          ktos ukradl Ci rower, a tydzien pozniej widzisz tenze swoj (czy juz raczej czyjs?) rower (te same zarysowania, kolor, innymi slowy masz 100% pewnosci ze to jest ten sam) pod sklepem. Jezeli go wezmiesz ze soba to jestes zlodziejem, ukradles go? Chyba nie, po prostu odzyskales swoja wlasnosc.
                          Nie wiem, co mówi prawo, ale ja traktowałbym to również jako kradzież. Co gorsza - byłby to samosąd. Taka mniejsza forma linczu

                          (Nie)stety w takich dyskusjach nie mozesz napisac, ze prawo Cie w tym temacie nie interesuje, chyba ze szczegulowo zdefiniujesz swoj system wartosci i zasad. W koncu obywateli nie obowiazuje to, co mi sie wydaje ze powinno byc, ale to co jest. A jest prawo.
                          Jak widzisz - mogę. Nawet powinienem. Przecież piszę tu o tym, jak powinno prawo wyglądać. Głupio by było, gdybym pisał, że taka ustawa jest niemożliwa, bo jest sprzeczna z inną ustawą . Swój system wartości właśnie opisuję.

                          Z eutanazja jest ten problem, iz brak ich udzialu jest niemozliwy...skoro pacjent sam nie jest w stanie sie odlaczyc od aparatury, to powinien to zrobic ktos odpowiedzialny za niego (oczywiscie za jego przyzwoleniem), a tym kims jest lekarz.
                          Bzdura. Może to równie dobrze zrobić wynajęty kat. A jak ktoś sam nie może się odłączyć, to jak świadomie może wydać pozwolenie odłączenia? Są urządzenia, które pozwalają nawet jednym palcem czy powieką wyłączyć maszynę.




                          Zamieszczone przez Zielony
                          Założenie butów: 30 sek.
                          Spacer do lokalu wyborczego: 600 sek.
                          Oddanie glosu: 120 sek.
                          Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach: BEZCENNE

                          A ja znam wersję:

                          Założenie butów – 30”;
                          spacer do lokalu wyborczego – 600”;
                          oddanie głosu – 120”
                          zobaczenie min Olejniczaka, Leppera, Kurskiego, Millera, Schetyny, Tuska i przede wszystkim obydwu Kaczyńskich – BEZCENNE!
                          30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                          Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                          Komentarz

                          • FERRER
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 190

                            #1063
                            Tomasz Golinski - za wiele ci nie zostało , no chyba że "ĘĄ" i Ędward Ącki
                            Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.

                            Komentarz

                            • Tomasz Golinski
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 8623

                              #1064
                              Zamieszczone przez FERRER
                              Tomasz Golinski - za wiele ci nie zostało , no chyba że "ĘĄ" i Ędward Ącki
                              To, co mi zostało, to mi wystarczy. Jakkolwiek drugiej części posta nie rozumiem...
                              30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                              Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                              Komentarz

                              • szwayko
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 2076

                                #1065
                                Zamieszczone przez Rob
                                Ciekawa teoria. Może ją bardziej rozwiniesz? Może także nas ochronisz przed tą ewentualną przypadłością i wskażesz linki do stron, których nie musimy blokować.
                                Pol zartem pol serio to bylo.
                                Co do przegladania informacji najbardziej mi pasuje ostatnio
                                Wiadomości z kraju i ze świata. Wiadomości gospodarcze. Znajdziesz u nas informacje, wydarzenia, komentarze, opinie. Serwis dla kobiet, rozrywka, auto, pogoda.

                                Dobrze poukladane tematycznie, pod kazdym newsem zawsze sa odnosniki do wczesniejszych zwiazanych z tematem, no i ogolnie jest przejrzyscie.
                                NO i co najwazniejsze dawkowanie informacji wydaje mi sie najbardziej obiektywne.
                                frickr FB
                                www.szwajkowski.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...