Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
No to teraz czekamy na pierwszy test 7D
I się okaże czy papierkowe magiczne cyferki, mają odbicie w realu.
Ciekawi mnie czy szybki autofocus przełoży się na lepszą pracę w trybie VIDEO :} chociaż... magia 35mm klatki nie będzie tutaj miała uzasadnienia...
Ponieważ sam od jakiegoś czasu noszę się z upgradem (30D) czuję, że będzie nie lada dylemat
Albo po prostu zostanę przy 30D i zaczekam na 3D lub 5Dm3
5DM3, C24-105/4L, C50/1.4, C70-200/2.8L IS II, C85/1.2L II i inne gratyKomentarz
-
Komentarz
-
Te dwie cechy nowego aparatu, podane w tłumaczeniu chińskiego plakatu na canonrumors, wydają się być kluczowe ;-)
12. Aero-dynamic body design, metallic shutter sound,Komentarz
-
Zdecydowanie.
Stąd tylko krok do tego, żeby jego następca miał schowek na rękawiczki lub przynajmniej wielki, srebrny przycisk Direct Print ;-)Komentarz
-
-
Pytanie tylko czy to brednie marketoidów czy tłumacza 8)?"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Nie nie nie, Aero-dynamic body design pozwala szybciej biegac z takim body trzymanym w reku lub powieszonym na karku. Co wiecej! Pozwala osiagac nieosiagalne dotad predkosci, trzymajac aparat przy oku - cos na wzor kaskow wszystkich kolarzy itp - super aerodynamiczne rozcinajace powietrze itp
Komentarz
-
No to jest nasz D300s na dpreview.
Grupy AF - bomba, ale dopóki nie ma f/8 to jest tylko proteza proAF.
Nic o lagu
Uszczelki - są
Czekam na sampelki 6400+, najlepiej z 15-85 i 100/mIS


O żesz w mordę 1600 - bjiuti, 3200 bjiuti detal (pure brewed), 6400 - FAQ me, patrzcie na butelkę i pędzelki, 12800 - ja pierniczę jest pralka (nie glaca!), 12800 wciąż ma detal!!!
Sory chłopaki ale D300/s na kolanach. Canon, yes you can. Dziękuję!
Do przyszłych właścicieli mała sugestia: Dave podpiął 50/macro
Ostatnio edytowany przez gietrzy; 120.the silence is deafeningKomentarz
-
Cofam wszystko o "syfiastym" sensorze, mi to jednak wygląda na 5DII killera
zwłaszcza jeżeli będzie faktycznie za 1700$ (przez co zresztą do świąt raczej się go nie dostanie).
Znaczy jeszcze chciałbym zobaczyć jak się na tym sensorze wyciągają detale z cienia np. przy iso200-400 (czy będzie banding i jaki szum)Ostatnio edytowany przez arra; 5548.Komentarz
-
Pojechali na ostro jak dla mnie - sterowanie lampami, 8 fps, nowy konfigurowalny AF. Jak zawsze mnie nowości nie kręciły, to ta mnie kręci
Komentarz
-
Bo pierwszy rach chyba od czasu 5D Canon dał coś naprawdę ciekawego. Jeżeli wszystko dookoła będzie działać tak jak na papierze stoi to nawet sensor nie będzie dużym problemem. Właściwie wszystko o co ludzie prosili to się w tym modelu pojawiło (za wyjątkiem wielkości sensora - no ale za to za 1700$), zachowali się dokładnie tak jak się zawsze zachowywał Nikon, czyli dali ludziom to co naprawde jest istotne.Komentarz
Komentarz