Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Opa_Apo
    Bywalec
    • 2008
    • 226

    #1876
    Zamieszczone przez esteper
    Opa_Apo - za optyczne.pl 625 to 625 gram.
    Dzięki bardzo za odpowiedź

    Zamieszczone przez mate00sh
    A to nie są te profile obiektywów, które automatycznie "odwinietowują" zdjęcia? Było chyba w 50D i 5D2.
    Poszperam, dzięki ale jeżeli tak to działa to nie podoba mi się ta funkcja ;p

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #1877
      Zamieszczone przez mate00sh
      Bo 5D jest większy i te sygnały mają większą drogę do przebycia
      tak wlasnie podejrzewalem
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • efbiaye
        Coś już napisał
        • 2009
        • 91

        #1878
        No to teraz czekamy na pierwszy test 7D
        I się okaże czy papierkowe magiczne cyferki, mają odbicie w realu.

        Ciekawi mnie czy szybki autofocus przełoży się na lepszą pracę w trybie VIDEO :} chociaż... magia 35mm klatki nie będzie tutaj miała uzasadnienia...

        Ponieważ sam od jakiegoś czasu noszę się z upgradem (30D) czuję, że będzie nie lada dylemat

        Albo po prostu zostanę przy 30D i zaczekam na 3D lub 5Dm3
        5DM3, C24-105/4L, C50/1.4, C70-200/2.8L IS II, C85/1.2L II i inne graty

        Komentarz

        • allxages
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 2549

          #1879
          Zamieszczone przez efbiaye
          No to teraz czekamy na pierwszy test 7D
          I się okaże czy papierkowe magiczne cyferki, mają odbicie w realu.
          Ja bym jednak poczekał na oficjalne info najpierw hehe

          Komentarz

          • Fan nr 1
            Początki nałogu
            • 2005
            • 284

            #1880
            Te dwie cechy nowego aparatu, podane w tłumaczeniu chińskiego plakatu na canonrumors, wydają się być kluczowe ;-)

            12. Aero-dynamic body design, metallic shutter sound,
            Moja galeryjka na CB

            Komentarz

            • ARN
              Uzależniony
              • 2008
              • 757

              #1881
              Zamieszczone przez Fan nr 1
              Te dwie cechy nowego aparatu, podane w tłumaczeniu chińskiego plakatu na canonrumors, wydają się być kluczowe ;-)

              12. Aero-dynamic body design, metallic shutter sound,
              Zdecydowanie.
              Stąd tylko krok do tego, żeby jego następca miał schowek na rękawiczki lub przynajmniej wielki, srebrny przycisk Direct Print ;-)

              Komentarz

              • MatusP
                Początki nałogu
                • 2008
                • 442

                #1882
                metallic to powinien być lakier. O!
                A ten nowy dizajn mi się podoba. A że dodatkowo aerodynamiczny? Tym bardziej
                BLOG

                Komentarz

                • Kolekcjoner
                  Obertroll
                  • 2006
                  • 18766

                  #1883
                  Pytanie tylko czy to brednie marketoidów czy tłumacza 8)?
                  "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                  Kapitan Wagner

                  Komentarz

                  • konradl
                    Uzależniony
                    • 2004
                    • 980

                    #1884
                    Zamieszczone przez Fan nr 1

                    12. Aero-dynamic body design
                    czyli ze co... stojac na statywie przy wietrznej pogodzie nie bedzie telepalo aparatem?

                    Komentarz

                    • kasprzak
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 189

                      #1885
                      Zamieszczone przez konradl
                      czyli ze co... stojac na statywie przy wietrznej pogodzie nie bedzie telepalo aparatem?
                      Jak robisz RigShot'y to powyzej 100km/h podnosi sie spojler
                      Pozdrawiam
                      Paweł Kasprzak

                      Komentarz

                      • Tezet-gdynia
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 1283

                        #1886
                        Nie nie nie, Aero-dynamic body design pozwala szybciej biegac z takim body trzymanym w reku lub powieszonym na karku. Co wiecej! Pozwala osiagac nieosiagalne dotad predkosci, trzymajac aparat przy oku - cos na wzor kaskow wszystkich kolarzy itp - super aerodynamiczne rozcinajace powietrze itp
                        www.tomasz-lis.pl

                        Komentarz

                        • gietrzy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 5727

                          #1887
                          No to jest nasz D300s na dpreview.
                          Grupy AF - bomba, ale dopóki nie ma f/8 to jest tylko proteza proAF.
                          Nic o lagu
                          Uszczelki - są
                          Czekam na sampelki 6400+, najlepiej z 15-85 i 100/mIS







                          O żesz w mordę 1600 - bjiuti, 3200 bjiuti detal (pure brewed), 6400 - FAQ me, patrzcie na butelkę i pędzelki, 12800 - ja pierniczę jest pralka (nie glaca!), 12800 wciąż ma detal!!!

                          Sory chłopaki ale D300/s na kolanach. Canon, yes you can. Dziękuję!

                          Do przyszłych właścicieli mała sugestia: Dave podpiął 50/macro
                          Ostatnio edytowany przez gietrzy; 120.
                          the silence is deafening

                          Komentarz

                          • arra
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1023

                            #1888
                            Cofam wszystko o "syfiastym" sensorze, mi to jednak wygląda na 5DII killera zwłaszcza jeżeli będzie faktycznie za 1700$ (przez co zresztą do świąt raczej się go nie dostanie).

                            Znaczy jeszcze chciałbym zobaczyć jak się na tym sensorze wyciągają detale z cienia np. przy iso200-400 (czy będzie banding i jaki szum)
                            Ostatnio edytowany przez arra; 5548.

                            www.pbase.com/arra
                            R1+5D2
                            Jeżeli czas to pieniądz, to mogę powiedzieć, że brakuje mi czasu

                            Komentarz

                            • Krzychu
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 3611

                              #1889
                              Pojechali na ostro jak dla mnie - sterowanie lampami, 8 fps, nowy konfigurowalny AF. Jak zawsze mnie nowości nie kręciły, to ta mnie kręci
                              Pozdrowienia,
                              KZ
                              KZ Aviation Photography

                              Komentarz

                              • arra
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 1023

                                #1890
                                Zamieszczone przez Krzychu
                                Pojechali na ostro jak dla mnie - sterowanie lampami, 8 fps, nowy konfigurowalny AF. Jak zawsze mnie nowości nie kręciły, to ta mnie kręci
                                Bo pierwszy rach chyba od czasu 5D Canon dał coś naprawdę ciekawego. Jeżeli wszystko dookoła będzie działać tak jak na papierze stoi to nawet sensor nie będzie dużym problemem. Właściwie wszystko o co ludzie prosili to się w tym modelu pojawiło (za wyjątkiem wielkości sensora - no ale za to za 1700$), zachowali się dokładnie tak jak się zawsze zachowywał Nikon, czyli dali ludziom to co naprawde jest istotne.

                                www.pbase.com/arra
                                R1+5D2
                                Jeżeli czas to pieniądz, to mogę powiedzieć, że brakuje mi czasu

                                Komentarz

                                Pracuję...