Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MacGyver
    Cenzor
    • 2006
    • 7043

    #2971
    Zamieszczone przez sando
    Nawet z super szerokim nie było by problemu bo Sigma 12-24mm daje ok 16-31mm.
    Ale nie da się na nią nakręcić filtra, więc dla landszafciacrzy i częstokroć dla "architektów" jest bezużyteczna :-|
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

    Komentarz

    • Czacha
      fotograf
      • 2004
      • 4868

      #2972
      prosze juz nie kontynuowac tematu zasobnosci portfeli
      https://www.piotrczechowski.pl

      Komentarz

      • Bahrd
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 3053

        #2973
        DSLR "Broni się jeszcze z wież Alpuhary": http://www.photographybay.com/2010/0...ge-viewfinder/ - bo choć "Bronią się jeszcze twierdze Grenady, Ale w Grenadzie zaraza.": http://www.photographybay.com/2010/0...stabilization/
        EOS - conditio sine Kwanon...

        Komentarz

        • gietrzy
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 5727

          #2974
          the silence is deafening

          Komentarz

          • dzik
            Uzależniony
            • 2008
            • 884

            #2975
            Oba patenty wygladaja conajmniej ciekawie.
            OLED w wizjerze, bardzo chetnie. Manualne ostrzenie z powiekszeniem tak jak w m4/3.
            Stabilizacja w korpusie, za piekne zeby to bylo mozliwe.

            Komentarz

            • akustyk
              gajowy
              • 2004
              • 12158

              #2976
              Zamieszczone przez dzik
              Oba patenty wygladaja conajmniej ciekawie.
              OLED w wizjerze, bardzo chetnie. Manualne ostrzenie z powiekszeniem tak jak w m4/3.
              Stabilizacja w korpusie, za piekne zeby to bylo mozliwe.
              a pewnie. panowie, ktorzy ten patent zlozyli juz dawno zostali przez ksiegowych przerzuceni do dzialu kalkulatorow


              EDIT: sorki, poprawka, bo poprzednia skladnia kalala jezyk ojczysty
              Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.
              www albo tez flickr

              Komentarz

              • dzik
                Uzależniony
                • 2008
                • 884

                #2977
                Typowe zapelnianie szuflad. Jak obecne rozwiazania przestana sie sprzedawac to wyciagna losowo jeden z patentow

                Komentarz

                • gietrzy
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 5727

                  #2978
                  Zamieszczone przez akustyk
                  a pewnie. panowie, ktorzy ten patent zlozyli juz dawno do dzialu kalkulatorow zostali przerzuceni przez ksiegowych
                  A propos właśnie jestem na kupnie kalkulatora ponieważ to narzędzie dla pro, o tym czy kupię Canon czy Citizen zdecyduje układ klawiszy.

                  Ten myk z IBIS może dotyczyć mikrocropika, nie aps-c czy FF.
                  the silence is deafening

                  Komentarz

                  • HuleLam
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 1641

                    #2979
                    Zamieszczone przez akustyk
                    a pewnie. panowie, ktorzy ten patent zlozyli juz dawno zostali przez ksiegowych przerzuceni do dzialu kalkulatorow
                    Po co stabilizacja w kalkulatorze? Co innego w drukarce. A przecież działy foto i drukarek to "prawie to samo" (Direct Print)...
                    zdRAWki
                    Fotograf platoniczny

                    Komentarz

                    • nor
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 220

                      #2980
                      Zamieszczone przez MMM
                      ... a za naszą zachodnią granicą z 5D Mk II to biegają dzieci po parku...
                      Naprawdę ? Jaaaaa cieeee ... , ale "za naszą zachodnią granicą" jest super. Pewnikiem Canon produkuje XXd i XXXd tylko na rynki wschodzące, a XXXXd wyłącznie dla krajów 3-go świata?

                      Komentarz

                      • ARN
                        Uzależniony
                        • 2008
                        • 757

                        #2981
                        Zamieszczone przez gietrzy
                        A propos właśnie jestem na kupnie kalkulatora ponieważ to narzędzie dla pro, o tym czy kupię Canon czy Citizen zdecyduje układ klawiszy.
                        ...
                        I przycisk "direct print" ? :-D

                        Komentarz

                        • Bahrd
                          Pełne uzależnienie
                          • 2007
                          • 3053

                          #2982
                          Zamieszczone przez akustyk
                          a pewnie. panowie, ktorzy ten patent zlozyli juz dawno zostali przez ksiegowych przerzuceni do dzialu kalkulatorow
                          Może wyszli na przepustkę za dobre sprawowanie: http://www.canonrumors.com/2010/01/60d-new-rebel/?
                          EOS - conditio sine Kwanon...

                          Komentarz

                          • KMV10
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 2320

                            #2983
                            Zamieszczone przez Bahrd
                            Może wyszli na przepustkę za dobre sprawowanie: http://www.canonrumors.com/2010/01/60d-new-rebel/?
                            "Upgraded 15.1mp APS-C Sensor" - tutaj to dopiero można powróżyć z fusów

                            Komentarz

                            • MacGyver
                              Cenzor
                              • 2006
                              • 7043

                              #2984
                              60D to w zasadzie pewniak, jedyną niewiadomą jest kiedy się pojawi. Nowe aku było do przewidzenia, na rynku jest za dużo dobrych podróbek BP-511, które w dodatku ładują się oryginalną ładowarką :-)
                              Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                              Komentarz

                              • tmaciak
                                Uzależniony
                                • 2006
                                • 610

                                #2985
                                Zamieszczone przez gietrzy
                                A propos właśnie jestem na kupnie kalkulatora
                                Polecam LS-120PC II

                                Kupiłem tanio a jestem zadowolony, ma nawet kabelek USB i może jako klawiatura numeryczna "robić".
                                Pozdrawiam, Tomek
                                Canon S-120PC II

                                Komentarz

                                Pracuję...