Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mate00sh
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1312

    #3316
    Zamieszczone przez tezmarek
    Jak to cisza?

    Londyn, Wielka Brytania, 24 lutego 2010 r. – Firma Canon przedstawiła dziś nowy aparat ze słynnej serii lustrzanek cyfrowych EOS 1 — model EOS 1Ds (Simba) IV, który definiuje na nowo rodzinę lustrzanek cyfrowych firmy Canon przeznaczoną dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Szczególny nacisk położono na ergonomię (uchwyt został całkowicie przeprojektowany, zwiększono też rozmiary przycisków sterujących) Dzięki nowoopracowanej, 44-megapikselowej matrycy CMOS połączonej z zaawansowanym procesorem obrazu DIGIC V i możliwością kręcenia filmów na taśmie filmowej 35 mm, entuzjaści fotografii mogą być jeszcze bardziej kreatywni. W nowy modelu zastosowano rewolucyjny wizjer oraz nowość w serii profesjonalnej - lampę błyskową. Wraz z aparatem zaprezentowano nowy obiektyw 35/1.2 L.

    http://img690.imageshack.us/img690/858/1dsiv.jpg
    Dzięki! Tego potrzebowałem z rana

    Komentarz

    • mgtan
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1084

      #3317
      dobre!
      Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
      24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
      Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

      Komentarz

      • gietrzy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 5727

        #3318
        Umieszczam to tu, bo nie wiadomo (mi ) o który obóz chodzi a na forum Hazana, to ten wątek cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ztcp tylko Canon i Sony mają sterowanie ekranem w kompaktach; wygląda na rasowy przeciek z działu marketingu.

        Zamieszczone przez 43rumors
        Last weekend I´ve been in Santa Ana, California to visit my cousin who is an enthousiastic professional photographer. In Portola Park we saw a japanese guy taking pictures with a very small digital cam with exchangeable lenses. It looked a little bit like the Panasonic GF1 but it was smaller, had no logo on the body and the body was covered with a tape. The guy continuously touched the display – as to change settings or the like.
        After observing him for a while we went to ask him what kind of cam he was using, but when asked he smiled and seemed to be a little bit embarrassed. Then he quit the scene. Do you know anything about an EVIL with touchscreen?
        the silence is deafening

        Komentarz

        • Bahrd
          Pełne uzależnienie
          • 2007
          • 3053

          #3319
          Zamieszczone przez gietrzy
          Umieszczam to tu, bo nie wiadomo (mi ) o który obóz chodzi a na forum Hazana, to ten wątek cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ztcp tylko Canon i Sony mają sterowanie ekranem w kompaktach; wygląda na rasowy przeciek z działu marketingu.
          Canon ostatnio to nawet patentował
          EOS - conditio sine Kwanon...

          Komentarz

          • micles
            Zablokowany
            • 2006
            • 4359

            #3320
            W razie będzie potrzebne jakieś tłumaczenie tekstów żółtków, to mam kumpelę, która 3 lata się uczy japońskiego.

            Komentarz

            • konradl
              Uzależniony
              • 2004
              • 980

              #3321
              Polski akcent na canonrumors

              Komentarz

              • micles
                Zablokowany
                • 2006
                • 4359

                #3322
                Nowy Firmaware
                Porządna Firma! ^^

                Komentarz

                • mgtan
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 1084

                  #3323
                  a miało byc tak pieknie... 60 fpsów w 720... a tu pupa ;-)

                  Ahh ten canon.
                  Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                  24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                  Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                  Komentarz

                  • Merde
                    Grzeczny i układny podpis
                    • 2008
                    • 7756

                    #3324
                    Zamieszczone przez micles
                    Nowy Firmaware
                    Porządna Firma! ^^
                    Tylko kiedy? Miało być w lutym, miesiąc powoli się kończy a tu dalej kicha. Sezon ślubny za pasem, a tu tylko jakiś slajd z PowerPointa...
                    Ostatnio edytowany przez Merde; 14420.
                    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                    Komentarz

                    • micles
                      Zablokowany
                      • 2006
                      • 4359

                      #3325
                      Chodziło mi bardziej o "Firmaware"

                      Komentarz

                      • mgtan
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 1084

                        #3326
                        hehe... nawet nie patrzyłem na góre slajdu ale faktycznie... obciach troche
                        Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                        24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                        Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                        Komentarz

                        • gietrzy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 5727

                          #3327
                          Zamieszczone przez mgtan
                          hehe... nawet nie patrzyłem na góre slajdu ale faktycznie... obciach troche
                          A ja myślałem, że micles zrobił literówkę

                          Ale obciach.
                          the silence is deafening

                          Komentarz

                          • micles
                            Zablokowany
                            • 2006
                            • 4359

                            #3328
                            Zamieszczone przez gietrzy
                            A ja myślałem, że micles zrobił literówkę
                            Echh, niewierni. Będziecie się smażyć w piekle! HAHAHA!

                            A obciachu nie ma - pomyślą, że w naszym języku firmware to firmaware i tyle.

                            Komentarz

                            • micles
                              Zablokowany
                              • 2006
                              • 4359

                              #3329


                              "Just a fun post."

                              Komentarz

                              • mgtan
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 1084

                                #3330
                                zwykła literówka cały czas jest na DPreview do zobaczenia ta strona
                                Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                                24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                                Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                                Komentarz

                                Pracuję...