Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • akustyk
    gajowy
    • 2004
    • 12158

    #5926
    Zamieszczone przez Kolekcjoner
    Zresztą to się wyraża też IMO w tym, że ludzie z dużo mniejszym napięciem i ciekawością czekają na nowości. Dawniej to takiego wątka nie można było nadążyć czytać, a teraz pełen luz.
    albo po prostu sztam-tisz uzytkownikow nam wyrosl z klimatu "Atari kontra Komoda"

    ale nie no... tak serio, to akurat 5D mkIII mnie bardzo ciekawi. rowniez tytulem ceny startowej i jej wplywu na nieprzechodzone mkII (rowniez te z cyferka 1 na upartego )...
    www albo tez flickr

    Komentarz

    • xxkomarxx
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 1456

      #5927
      Może dla onanistów wyjdzie 85 1.2 IS hehe
      Poczekamy zobaczymy. Dla większości będzie to zachwyt i westchnienia przy komputerze bo na zakup pozwolić będą mogli sobie tylko nieliczni.
      Cena za nowość oczywiście odpowiednio wyższa.

      Komentarz

      • akustyk
        gajowy
        • 2004
        • 12158

        #5928
        Zamieszczone przez xxkomarxx
        Może dla onanistów wyjdzie 85 1.2 IS hehe
        Poczekamy zobaczymy. Dla większości będzie to zachwyt i westchnienia przy komputerze bo na zakup pozwolić będą mogli sobie tylko nieliczni.
        Cena za nowość oczywiście odpowiednio wyższa.
        z tym to juz roznie bywa. 70-300L mi sie bardzo spodobal w dniu premiery i kupilem sobie jako dosc mocna nowosc (praktycznie pol roku po prezentacji).
        z drugiej strony, 60D mi sie bardzo spodobal, ale kupie sobie go za kilka generacji, jak bedzie w tej cenie co dzisiaj 40D. bo jest dla mnie idealnym drugim korpusem, tylko jeszcze zbyt nowym (czyli drogim). nieodmiennie, mam juz zaplanowany jego zakup, tak gdzies ca. 2013Q1

        i teraz Canon moze pokazac taki 5D mkIII, ze albo sobie go zaplanuje na... 2012Q4 albo wybiore uzywane mkII na 2012Q1. sie odwlecze, nie uciecze
        www albo tez flickr

        Komentarz

        • Fumar
          Bywalec
          • 2009
          • 206

          #5929
          Zamieszczone przez micles
          A co, mają być inne? I od I się różni?
          Może lepiej nie skomentuje...

          EOT

          Komentarz

          • xxkomarxx
            Pełne uzależnienie
            • 2007
            • 1456

            #5930
            Dobrze że coś się dzieje i chętnie zobaczę co nowego wyjdzie. Może kiedyś jak budżet pozwoli to sobie coś zmienię ale nie za wszelką cenę że muszę to mieć i niech leży. Póki co jedynym ograniczeniem jestem ja sam i teraz staram się coś działać w tej materii.

            Komentarz

            • Pikczer
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2578

              #5931
              Zamieszczone przez xxkomarxx
              Może dla onanistów wyjdzie 85 1.2 IS hehe
              Poczekamy zobaczymy.
              Ale po co ten IS? 85 L II chodzi tak wolno, ze zdazysz statyw podpiac przed zlapaniem ostrosci

              Komentarz

              • marbo
                Bywalec
                • 2008
                • 134

                #5932
                Przyjdzie nam trochę poczekać na sprawdzenie plotki http://www.optyczne.pl/4204-nowo%C5%..._tygodnia.html
                55D,16-200
                ----------------------------------------------

                Komentarz

                • arturs
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 4196

                  #5933
                  Zamieszczone przez Pikczer
                  Ale po co ten IS? 85 L II chodzi tak wolno, ze zdazysz statyw podpiac przed zlapaniem ostrosci
                  no wiesz - jakby do 85/1.2 wsadzić jeszcze IS to obiektyw byłby taki gruby że aparat by zasłonił - od razu + 10 do lansu
                  5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                  Komentarz

                  • _igi
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 2035

                    #5934
                    Zamieszczone przez arturs
                    no wiesz - jakby do 85/1.2 wsadzić jeszcze IS to obiektyw byłby taki gruby że aparat by zasłonił - od razu + 10 do lansu
                    Wielkość to jedna sprawa, pytanie ile wtedy by to szkło ważyło?
                    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

                    Komentarz

                    • gadget_zary
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 1046

                      #5935
                      Za tyle co by kosztowało to by chyba tragarza musieli w cenę wliczyć

                      Komentarz

                      • xxkomarxx
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 1456

                        #5936
                        W 85 zastąpią napęd ultrasonic napędem hipersonic

                        Komentarz

                        • gietrzy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 5727

                          #5937
                          Zamieszczone przez Pikczer
                          Ale po co ten IS? 85 L II chodzi tak wolno, ze zdazysz statyw podpiac przed zlapaniem ostrosci
                          Czyli nikt tutaj nie jest zainteresowany ostrymi fotkami na 1/80 minus (nawet tylko) 2EV, nieźle.
                          the silence is deafening

                          Komentarz

                          • epicure
                            Uzależniony
                            • 2010
                            • 676

                            #5938
                            Zamieszczone przez gietrzy
                            Czyli nikt tutaj nie jest zainteresowany ostrymi fotkami na 1/80 minus (nawet tylko) 2EV, nieźle.
                            Portrety na długich czasach to nie najlepszy pomysł. A nie sądzę, aby ten obiektyw miał inne zastosowania poza portretem.
                            nowa strona | www.epicure.pl | polub moje zdjęcia | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu

                            Komentarz

                            • xxkomarxx
                              Pełne uzależnienie
                              • 2007
                              • 1456

                              #5939
                              Zamieszczone przez epicure
                              Portrety na długich czasach to nie najlepszy pomysł. A nie sądzę, aby ten obiektyw miał inne zastosowania poza portretem.
                              No przecież sprawdza się jako narzędzie do samoobrony lub balast.

                              Komentarz

                              • micles
                                Zablokowany
                                • 2006
                                • 4359

                                #5940
                                Jak się ludziska zbytnio nie ruszają, to można nawet i na 1/20 ustrzelić przyzwoitą fotę. Patrzę tu pod kątem bardzo lowlightowej sytuacji, gdzie iso jest już podbite znacznie ponad akceptowalne Takie tam portrety przy świetle księżyca w nowiu

                                Komentarz

                                Pracuję...