Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gietrzy
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 5727

    #5176
    1. ef-s nie jest priorytem dla firmy, pod nowe Rebele kupujcie nowe eLe.
    2. 5D3 6 miesięcy po Smarku.
    3. Kwietniowe lustro (imho to jednak będzie 5D3 nie Ds) będzie mieć Thunderbolta.
    4. Nie to nie OT: Sigma zachęcona sukcesem 50 i 85 będzie szaleć ze stałkami i OS (300/2.8)

    i moje ulubione w kontekście realiów w Polszy:

    5. Canon Australia prawdopodobnie obniży ceny by walczyć... z szarą strefą.
    the silence is deafening

    Komentarz

    • Inka
      Coś już napisał
      • 2007
      • 67

      #5177
      [QUOTENowa nadzieja dla EOS 5D MarkIII [pewien]

      * 2800 pełni skuteczne megapikselowy sensor CMOS. Osiągnąć poprzez wprowadzenie nowych technologii takich jak fotodiody ciche nowe
      * Wymiary sensora 36.0 x 24.0mm 1.0x
      * Szeroki cicha czułość ISO ISO 100 ~ 12800 (rozszerzenie L: 50, H1: 25600, H2: 51200, H3: 102400)
      Sześciu klatek * Dual DIGIC4 / s umożliwia fotografowanie seryjne
      * 98 procent pola widzenia celownika, powiększenie 0,71 razy. Z poziomu elektronicznej
      * Szybki system AF. Double Cross Centre, Krzyż pomaga 19 punktów - 26 punktów. 5 punktowy AF Tryb wyboru, rodzaje automatycznych. Zaawansowane AI Servo AF
      * 63-segmentowy pomiar. 1920 × 1080 30/25/24 klatek na sekundę
      * Funkcja Przycinanie wideo. 10x SD, HD cztery razy, trzy razy w pełnej rozdzielczości HD.





      To było urojenia ][/QUOTE]



      Tłumaczenie googla.
      :wink:

      Komentarz

      • MacGyver
        Cenzor
        • 2006
        • 7043

        #5178
        W wierszach nr 938 i 977 są literówki ;-)
        Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

        Komentarz

        • SebaWolf
          Początki nałogu
          • 2006
          • 324

          #5179
          Zamieszczone przez Inka
          ......* 2800 pełni skuteczne megapikselowy sensor CMOS. Osiągnąć poprzez wprowadzenie nowych technologii takich jak fotodiody ciche nowe.....
          Ale o co kaman przecież to jakiś news z datą 2010/10/13

          Komentarz

          • gietrzy
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 5727

            #5180
            Zamieszczone przez SebaWolf
            Ale o co kaman
            O to, że dzisiaj mamy 14 marca 2011, konkretne njiusy o konkretnej współpracy C z Apple a tam wciąż mowa o - cytat Nelly - Digic'u Czwórku.
            the silence is deafening

            Komentarz

            • gietrzy
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 5727

              #5181
              Czach mówi, że obrazek mówi sam za siebie więc troszeczkę rycin bo japoński nowy rok fiskalny za rogiem:
              the silence is deafening

              Komentarz

              • Cichy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 7443

                #5182
                Wygląda niestety na APS-C, czyli mało przyszłościowo.. :/
                O obiektywach wiem prawie wszystko

                Komentarz

                • jotes25
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 3608

                  #5183
                  Zamieszczone przez Cichy
                  Wygląda niestety na APS-C, czyli mało przyszłościowo.. :/
                  A gdzie Twoim zdaniem tkwi przyszłość?
                  Wg mnie Rebel w wersji bez lustra + kilka naleśników (a da się zrobić tak samo małe jak w m43 albo i mniejsze) to całkiem rozsądne rozwiązanie chwilowej mody na ponoć mniejsze aparaty
                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  P.S. Niestety, raczej i tak nie kupię takiego rozwiązania. Skłoniłby mnie jedynie absolutnie bezgłośny korpus z elektroniczną migawką. Na razie na taki się nie zanosi, nie tylko u Canona...
                  Ostatnio edytowany przez jotes25; 2590. Powód: Automerged Doublepost

                  Komentarz

                  • Cichy
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 7443

                    #5184
                    Zamieszczone przez jotes25
                    A gdzie Twoim zdaniem tkwi przyszłość?
                    W małych high-endowych aparatach z pełną klatką.
                    O obiektywach wiem prawie wszystko

                    Komentarz

                    • konradl
                      Uzależniony
                      • 2004
                      • 980

                      #5185
                      a obiektywy do tych malych pelnoklatkowych aparatow jakie beda?
                      Sony juz zrobil male obiektywy do APS-c i wyglada to jak z komorki, kosmiczne mydlo, brak kontrastu, aberracje itd.

                      Tak wiec jaki obraz uzyskamy z malego obiektywu wspolpracujacego z pelna klatka?

                      Komentarz

                      • gary
                        Bywalec
                        • 2007
                        • 158

                        #5186
                        Zamieszczone przez konradl
                        Tak wiec jaki obraz uzyskamy z malego obiektywu wspolpracujacego z pelna klatka?
                        taki jak w laice - czyli swietny. wystarcza mikrosoczewki.
                        Sebastian Małachowski

                        Komentarz

                        • Cichy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 7443

                          #5187
                          Zamieszczone przez gary
                          taki jak w laice - czyli swietny. wystarcza mikrosoczewki.
                          Koledze chyba chodziło o to, że nie można zrobić małego obiektywu o dobrej jakości pod pełną klatkę, a nie o soczewki na matrycy No na dzień dzisiejszy niestety tylko jedna firma pokazuje, że można (leica of kors). Ba, te obiektywy są dużo lepsze od tych dużych
                          O obiektywach wiem prawie wszystko

                          Komentarz

                          • konradl
                            Uzależniony
                            • 2004
                            • 980

                            #5188
                            Tyle lat minelo, a canon dalej sobie nie radzi z jakoscia rogow przy standardowych obiektywach szerokokatnych. Skad przekonanie ze przy jeszcze mniejszych sobie poradza?

                            Chyba ze macie na mysli jakies wymuskane stalki? To moze? choc i tak nie sadze zeby dalo sie je zrobic na tyle kompaktowo, zeby pasowaly do malych korpusow.

                            Komentarz

                            • tezmarek
                              Uzależniony
                              • 2009
                              • 840

                              #5189
                              Zamieszczone przez Cichy
                              ... No na dzień dzisiejszy niestety tylko jedna firma pokazuje, że można (leica of kors). Ba, te obiektywy są dużo lepsze od tych dużych
                              OK, a czy zasadniczym problemem w lustrzankach nie jest czasami konieczny dla szerokich kątów retrofokus?

                              Komentarz

                              • gietrzy
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 5727

                                #5190
                                Zamieszczone przez tezmarek
                                OK, a czy zasadniczym problemem w lustrzankach nie jest czasami konieczny dla szerokich kątów retrofokus?
                                Nie wiem co to retrofokus, ale wystarczy chyba kliknąć temat obok nt. 24II
                                the silence is deafening

                                Komentarz

                                Pracuję...