Ten temat jest zamknięty
X
X
-
Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
(R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI) -
5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + SandiskKomentarz
-
W sumie to racja trzeba by było czekać na Wielkanoc
ale fajnie by było ciekawe czy nowa jedynka też będzie zaprezentowana
Komentarz
-
Ponoć będzie kamera EF i kamera PL, do tego bezlusterkowiec. Swoją drogą na wiosnę wyjdą obiektywy Fujinon EF.FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
APSC + 18-55is | 70-300vc
kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8Komentarz
-
Ciekawe czy zrobią nowy system?"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
-
Komentarz
-
-
Znowu wszystkie puszki przestaną robić zdjęcia, będą totalnie bezużyteczne i każdy zacznie odkładać żeby mieć nowe cudo. Oczywiście pojawią się głosy, że to co dali jest mi zbędne i wystarczy mi stara piątka (mk2) bo nowa nie wartuje tej ceny.Komentarz
-
Będzie jeszcze rosła legenda o magii. Na którą się najbardziej cieszę.Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
Swedish Nikon executive Lasse Pettersson answered this question during a live Q&A interview yesterday about the new Nikon mirrorless cameras (about 22:45 minutes into this clip): Reporter: “The question everybody asks; when will the D4 or D800 be released? Lasse Pettersson: [Jokingly] “Later!” Reporter: “Will they be announced at the event in October?” Lasse Pettersson: “No, […]
Czyli tak jak pisałem. Nowe 5D może się pojawić tylko jeśli Nikon coś wystruga a na to się nie zanosi..
Co do patentu z aperture ring to sadze ze ukłon w filmowców aby obiektywy były uniwersalne dla kamer i aparatów..40d/5dIV/R/R6 15/2.8 28/1.8 50/1.8 85/1.4
www.mslezak.pl/blog/Komentarz
-
the silence is deafeningKomentarz
-
-
za tydzień cos będzie, jest zaproszenie na event dla platinum members of cps na 18 w NL5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + SandiskKomentarz
Komentarz