Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tombas
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2195

    #6031
    Zamieszczone przez lukasz5DmkI
    Ja by się nie pogniewał bym się jak by Canon pokazał 5DmkIII Mógł bym go rozpakować pod choinką w grudniu
    jak by poszło podobnie do 8-15, to w grudniu ale 2012
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

    Komentarz

    • Goomis
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1893

      #6032
      Zamieszczone przez lukasz5DmkI
      Ja by się nie pogniewał bym się jak by Canon pokazał 5DmkIII Mógł bym go rozpakować pod choinką w grudniu
      No nawet jeżeli zaprezentują październik/listopad to co najwyżej zając może Ci go na Wielkanoc przynieść...
      5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

      Komentarz

      • lukasz5DmkI
        Bywalec
        • 2011
        • 223

        #6033
        W sumie to racja trzeba by było czekać na Wielkanoc ale fajnie by było ciekawe czy nowa jedynka też będzie zaprezentowana

        Komentarz

        • Ernest_DLRS
          Pełne uzależnienie
          • 2007
          • 1216

          #6034
          Ponoć będzie kamera EF i kamera PL, do tego bezlusterkowiec. Swoją drogą na wiosnę wyjdą obiektywy Fujinon EF.
          FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
          APSC + 18-55is | 70-300vc

          kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

          Komentarz

          • gietrzy
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 5727

            #6035
            Anyone who has shot video with a Canon DSLR recognizes that smooth iris pulls are impossible while recording with Canon’s EF lenses.  In one of the more interesting patent applications of lat…
            the silence is deafening

            Komentarz

            • Kolekcjoner
              Obertroll
              • 2006
              • 18766

              #6036
              Ciekawe czy zrobią nowy system?
              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
              Kapitan Wagner

              Komentarz

              • micles
                Zablokowany
                • 2006
                • 4359

                #6037
                Ciekawe czy moja piątka przestanie kręcić

                Komentarz

                • rysib
                  Początki nałogu
                  • 2006
                  • 281

                  #6038
                  Zamieszczone przez micles
                  Ciekawe czy moja piątka przestanie kręcić
                  ale Ciebie, czy filmy?
                  Pozdrawiam Rysiek

                  Komentarz

                  • Em Es
                    Zablokowany
                    • 2011
                    • 394

                    #6039
                    Zamieszczone przez micles
                    Ciekawe czy moja piątka przestanie kręcić
                    kiedyś na pewno

                    Komentarz

                    • xxkomarxx
                      Pełne uzależnienie
                      • 2007
                      • 1456

                      #6040
                      Znowu wszystkie puszki przestaną robić zdjęcia, będą totalnie bezużyteczne i każdy zacznie odkładać żeby mieć nowe cudo. Oczywiście pojawią się głosy, że to co dali jest mi zbędne i wystarczy mi stara piątka (mk2) bo nowa nie wartuje tej ceny.

                      Komentarz

                      • dinderi
                        Pełne uzależnienie
                        • 2009
                        • 3028

                        #6041
                        Będzie jeszcze rosła legenda o magii. Na którą się najbardziej cieszę.
                        Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                        09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                        ---Moje zdjecia na FB---

                        Komentarz

                        • wain
                          Uzależniony
                          • 2007
                          • 630

                          #6042
                          Swedish Nikon executive Lasse Pettersson answered this question during a live Q&A interview yesterday about the new Nikon mirrorless cameras (about 22:45 minutes into this clip): Reporter: “The question everybody asks; when will the D4 or D800 be released? Lasse Pettersson: [Jokingly] “Later!” Reporter: “Will they be announced at the event in October?” Lasse Pettersson: “No, […]


                          Czyli tak jak pisałem. Nowe 5D może się pojawić tylko jeśli Nikon coś wystruga a na to się nie zanosi..

                          Co do patentu z aperture ring to sadze ze ukłon w filmowców aby obiektywy były uniwersalne dla kamer i aparatów..
                          40d/5dIV/R/R6 15/2.8 28/1.8 50/1.8 85/1.4
                          www.mslezak.pl/blog/

                          Komentarz

                          • gietrzy
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 5727

                            #6043
                            Zamieszczone przez wain
                            Co do patentu z aperture ring to sadze ze ukłon w filmowców aby obiektywy były uniwersalne dla kamer i aparatów..
                            Ja to czytam tak: od zera zmiana warty wszystkich Tarpanów/ikon systemu: 135, 24-70, 35 plus może nowe "filmowe" po przeliczeniu ogniskowe.
                            the silence is deafening

                            Komentarz

                            • xxkomarxx
                              Pełne uzależnienie
                              • 2007
                              • 1456

                              #6044
                              I temat przygasł. Czyżby cisza przed burzą...

                              Komentarz

                              • Goomis
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 1893

                                #6045
                                za tydzień cos będzie, jest zaproszenie na event dla platinum members of cps na 18 w NL
                                5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

                                Komentarz

                                Pracuję...