Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • wain
    Uzależniony
    • 2007
    • 630

    #6001
    Zamieszczone przez gavin
    jeżeli canon w 5DIII/3D dowali 50Mpix to ja i tak go nie kupię, bo mi komp klęknie
    Jesli to będzie faktycznei matryca nowej generacji (backilumnated) to 50Mpix nie straszne pod warunkiem ze dadza sRawa 10Mpix.

    Na dzisiaj tak na oko zadne nowe 5DIII nie jest potrzebne, chyba ze jakis nikon wyskoczy z nowym D800 ale na to sie nie zanosi..

    Bardziej potrzebne wydaje sie 1ds.
    Teraz pytanie ile musialby mieć Mpix 1ds aby zagrozic sredniakom ale zeby jeszcze zostawic sobie miejsce na rozwoj wersji +1 i nie zabic jakosci na HiISO?
    (Ciagle 1ds jako bardzo uniwersalne body)
    40d/5dIV/R/R6 15/2.8 28/1.8 50/1.8 85/1.4
    www.mslezak.pl/blog/

    Komentarz

    • MacGyver
      Cenzor
      • 2006
      • 7043

      #6002
      Zamieszczone przez gavin
      jeżeli canon w 5DIII/3D dowali 50Mpix to ja i tak go nie kupię, bo mi komp klęknie
      Może dostaniesz nowego kompa jako gratis jeśli wraz puszką kupisz jeszcze drukarkę, skaner oraz lornetkę Canona ;-)
      Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

      Komentarz

      • gietrzy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 5727

        #6003
        Zamieszczone przez gavin
        jeżeli canon w 5DIII/3D dowali 50Mpix to ja i tak go nie kupię, bo mi komp klęknie
        Nie pękaj, kumpel na Atomie jednordzeniowym obsługuje Premiera

        Zamieszczone przez wain
        Jesli to będzie faktycznei matryca nowej generacji (backilumnated) to
        Błagam tylko nie ten syf rodem z Ixusa

        Zamieszczone przez wain
        Bardziej potrzebne wydaje sie 1ds. Teraz pytanie ile musialby mieć Mpix 1ds aby zagrozic sredniakom ale zeby jeszcze zostawic sobie miejsce na rozwoj wersji +1 i nie zabic jakosci na HiISO? (Ciagle 1ds jako bardzo uniwersalne body)
        Kiedyś trzeba się zdecydować S to studio i tu iso natywne i żadne inne.
        the silence is deafening

        Komentarz

        • miszaqq
          Uzależniony
          • 2006
          • 678

          #6004
          Zamieszczone przez MacGyver
          Może dostaniesz nowego kompa jako gratis jeśli wraz puszką kupisz jeszcze drukarkę, skaner oraz lornetkę Canona ;-)
          to chyba zaraz po tym jak Canon kupi od HP dzial komputerow
          EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

          Komentarz

          • magix
            Początki nałogu
            • 2006
            • 298

            #6005
            Zamieszczone przez gavin
            jeżeli canon w 5DIII/3D dowali 50Mpix to ja i tak go nie kupię, bo mi komp klęknie
            I jak tu nie powiedzieć że fotografia wspiera rozwój komputerów ;-)
            C EOS 5D MK II C | EOS 40 D | T 28-75 f/2.8 | C 85 f/1.8 | C 70-200/4.0L | S 30/1.4 |S 50/1.4 | C 10-22 f/3.5-4.5 | C 580EX
            http://magix.digart.pl/

            Komentarz

            • akustyk
              gajowy
              • 2004
              • 12158

              #6006
              Zamieszczone przez gietrzy
              Nie pękaj, kumpel na Atomie jednordzeniowym obsługuje Premiera
              ale dlugo juz tak obsluguje?
              www albo tez flickr

              Komentarz

              • Sielan
                Bywalec
                • 2006
                • 127

                #6007
                Na pewni długo. Wrzuca materiał, klika raz i czeeeeka
                30D + szpargały

                Komentarz

                • arra
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1023

                  #6008
                  Kurcze, czy ja jestem jedyny, który nie chce premiery 5D mkIII? Moje 5D2 tak bardzo mi się podoba, że zupełnie nie odczuwam potrzeby kupowania czegokolwiek nowszego.

                  BTW. Fake?
                  Ostatnio edytowany przez arra; 5548.

                  www.pbase.com/arra
                  R1+5D2
                  Jeżeli czas to pieniądz, to mogę powiedzieć, że brakuje mi czasu

                  Komentarz

                  • grzegorzki
                    Początki nałogu
                    • 2009
                    • 369

                    #6009
                    Historia sie zaczyna czyli ?
                    - Z nowego aparatu bedzie mozna zadzwonic,
                    - Zagrac na nim w jakies gierki
                    - Posluchac mp3
                    - Poogladac video
                    Ostatnio edytowany przez grzegorzki; 25197.
                    6D - EF 24-70/2.8L USM + EF 50/1.8 II + EF 70-300/4-5.6 IS USM + EF 85/1.8 USM - 580EX II + YN565EX + YN568EX- YN-622C - Bowens 500R kit + akcesoria
                    Nie mnie się wtrącać biskupom w robotę.

                    Komentarz

                    • magix
                      Początki nałogu
                      • 2006
                      • 298

                      #6010
                      Zamieszczone przez grzegorzki
                      - Poogladac video

                      To juz obecne potrafią ;-)
                      C EOS 5D MK II C | EOS 40 D | T 28-75 f/2.8 | C 85 f/1.8 | C 70-200/4.0L | S 30/1.4 |S 50/1.4 | C 10-22 f/3.5-4.5 | C 580EX
                      http://magix.digart.pl/

                      Komentarz

                      • gietrzy
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 5727

                        #6011
                        Zamieszczone przez akustyk
                        ale dlugo juz tak obsluguje?
                        No przyznam szczerze, że wreszcie się doczekał i7@Win7, ale około 18 miesięcy składał na Atomie, mnie osobiście to rozwaliło, w tym samym czasie ja kupiłem swoją padakę (1201N) i byłem bardzo rozczarowany możliwościami out of the box. Teraz to co innego
                        the silence is deafening

                        Komentarz

                        • dj_zibi
                          Uzależniony
                          • 2007
                          • 541

                          #6012
                          Kilka razy było juz nawet na tym forum, Co wy z tym D700 i jego idealnym Af... Nie jest wcale taki idealny Mam 5dmkII miałem D700 pracowałem D3s, róznica miedzy pierwszymi dwoma jest dośc mała dopiero D3 jest wyraźnie szybszy.

                          Narzekacie na 5dmk II jakby się tym nie dało robic zdjęć. Inne takie super to zastanawiam się czemu tyle ludzi robi świetne zdjęcia starą nic nie mającą piątką.

                          Im wiecej przebywam na duzych imprezach z któryh potrzeba dobrego FIlmu jako dokumentu, im wiecej widze typowo reklamowych filmów tym bardziej wiem czemu 5d się tak sprzedaje.
                          Moja strona

                          Komentarz

                          • waldekgdynia
                            Bywalec
                            • 2009
                            • 178

                            #6013
                            3 listopada - Premiera Canona

                            Teraz czas na Canona - http://nt.interia.pl/news/historyczn...vil-5d,1696807

                            Komentarz

                            • aqua
                              Uzależniony
                              • 2004
                              • 727

                              #6014
                              Kiedy mozna sie spodziewac marka V, bo IV juz niema w Euro AGD wiec trzeba czekac na nowe body

                              Komentarz

                              • trzeszcz6
                                Bywalec
                                • 2008
                                • 188

                                #6015
                                Ja bym chciał tylko w budzie od eos 3 (analogowy) matrycy FF cyfrowej, nic więcej nie potrzebuje
                                5d+5d mark II+ S35A+C 85 f/1.8 + C 20-35 f/3.5-4.5, C 70-210 3.5-4.5 580 ex II, YN 565 EX (czasem 17-40 L i 50 f/1.4), arsat 80/2.8 tilt

                                Komentarz

                                Pracuję...