X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gietrzy
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 5727

    #16
    Niezła jazda!!!

    Zamieszczone przez Gamling z forum Nikona
    W tej chwili firma planuje utrzymać 6 miesięczny okres wypuszczania nowości, jeden obiektyw wczesną wiosną a jeden jesienią. Niezależną "ścieżką" idą natomiast prace nad elektroniką i napędem AF ale to raczej jeszcze troche potrwa.
    Tada!

    the silence is deafening

    Komentarz

    • dzik
      Uzależniony
      • 2008
      • 884

      #17
      T/S? Czekam z niecierpliwoscia.

      Komentarz

      • mieszko_1vp
        Zablokowany
        • 2009
        • 618

        #18
        widze że filmik z piątki przebił fotki z sesji

        Komentarz

        • micles
          Zablokowany
          • 2006
          • 4359

          #19
          Kurcze, Samyang ciśnie!

          Komentarz

          • Mellan
            Pełne uzależnienie
            • 2007
            • 1851

            #20
            Hmmm...T/S 24mm... i jeszcze pewnie za 1000zł...

            A kiedy tą 14-stkę w końcu dadzą? Wie ktoś?
            C-F-K - forever

            Komentarz

            • gietrzy
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 5727

              #21
              Przedstawiciele firmy Samyang Optics w Polsce – po prawej stronie Ben Kim Manager of Sales & Marketing, po lewej Gold Lee Director of Sales & Marketing Optyczne ...
              the silence is deafening

              Komentarz

              • PawelB
                Uzależniony
                • 2005
                • 578

                #22
                Dlaczego pan Lee mówi tylko o obiektywach ze stykami do Nikona? Nie przewidują wersji do Canona? Zeiss do którego porównują swoje szkła ma wersję do Canona ze stykami http://www.zeiss.com/c12567a8003b58b...2571ec004b04a3 . No i co ze wspominanym wcześniej 6 miesięcznym okresem nowości. 35 f/1.4 będzie pokazany w drugiej połowie 2010, to co będzie nowością na wiosnę? Poprawiony 14 mm czy 85 mm ze stykami.
                Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

                Moje gnioty
                Moje gnioty 2

                Komentarz

                • Sławek
                  Uzależniony
                  • 2008
                  • 968

                  #23
                  Wierzycie że oni ,,wszystko sami,,
                  A te trzydzieści lat doświadczeń w robieniu powłok ?
                  www.fotokrajs.pl

                  Komentarz

                  • jack070
                    Bywalec
                    • 2008
                    • 144

                    #24
                    O ile się nie mylę firma powstała na początku lat 70, więc trzydzieści lat doświadczenia moa w tym mieć. Trzeba pamiętać o tym, że wcześniej zajmowali się obiektywami do kamer telewizji przemysłowej (mam nadzieje, że się nie mylę...)

                    Komentarz

                    • Sławek
                      Uzależniony
                      • 2008
                      • 968

                      #25
                      Zamieszczone przez jack070
                      O ile się nie mylę firma powstała na początku lat 70, więc trzydzieści lat doświadczenia moa w tym mieć. Trzeba pamiętać o tym, że wcześniej zajmowali się obiektywami do kamer telewizji przemysłowej (mam nadzieje, że się nie mylę...)
                      W takim razie to co innego.
                      Bo nie wierzę że nagle jakaś firemka (100 osób) ni z gruszki ni z pietruszki wypuszcza jeden po drugim obiektywy o zupełnie akceptowalnej jakości.
                      www.fotokrajs.pl

                      Komentarz

                      • micles
                        Zablokowany
                        • 2006
                        • 4359

                        #26
                        Półroczny okres nowości : będą polary i ND
                        I co, nie będzie 1.2?

                        Komentarz

                        • airhead
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2495

                          #27
                          gdyby to wszystko kupowali, nie robili sami, szkła byłyby droższe
                          Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
                          Fujifilm x100

                          mgrochocki.wordpress.com

                          Komentarz

                          • Kolekcjoner
                            Obertroll
                            • 2006
                            • 18766

                            #28
                            Zamieszczone przez Sławek
                            Bo nie wierzę że nagle jakaś firemka (100 osób) ni z gruszki ni z pietruszki wypuszcza jeden po drugim obiektywy o zupełnie akceptowalnej jakości.
                            Samyang chyba robił też szkła dla Tokiny także znikąd się nie wzięli . Po za tym optyka w dobie komputerów to nie jest jakaś magia. Wbrew pozorom obecne metody projektowania i brak (może poza DO) jakichś przełomowych postępów w tej dziedzinie może być powodem, że mając nawet niewielki potencjał i doświadczenie można będzie próbować zawalczyć na tym rynku.
                            "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                            Kapitan Wagner

                            Komentarz

                            • gietrzy
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 5727

                              #29
                              Samyang 35/1.4

                              9/21/10 - anons
                              koniec roku - sprzedaż

                              Czekam na winjietkowe batle
                              the silence is deafening

                              Komentarz

                              • zaitsev
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 1660

                                #30
                                Zamieszczone przez gietrzy
                                Samyang 35/1.4

                                9/21/10 - anons
                                koniec roku - sprzedaż

                                Czekam na winjietkowe batle
                                Bardzo bym chciał dać zarobić koreańcom, ale oni uparcie nie chcą, bo podejrzewam, że w kwestii AFa nic się nie zmieniło...

                                Komentarz

                                Pracuję...