X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ibka
    Dopiero zaczyna
    • 2010
    • 31

    #1

    Canon na facebooku

    Jest już Funpage Canona.

    Zostań fanem. Lubię to

    Żeby nie było Nikon też jest.
  • dinderi
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3028

    #2
    Jest. Tylko po co?
    Moja gmina tez jest i jak by jej nie bylo, byłoby to samo. Ktos kto zaklada taki profil na FB, jeśli nie ma zadnej wizji istnienia tego profilu poza reklamą, traci tylko czas.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

    Komentarz

    • ibka
      Dopiero zaczyna
      • 2010
      • 31

      #3
      czemu zakładasz od razu, że ktoś chce coś tam reklamować ?

      Komentarz

      • Krzychu
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 3611

        #4
        Ale jeszcze raz po co ? Co mnie obchodzi Canon a tym bardziej Canon Polska ? Nie dość że wydaliśmy kasę na ich wynalazki to mamy się zapisywać do ich profilu ? Dobre dla 12-latków...
        Pozdrowienia,
        KZ
        KZ Aviation Photography

        Komentarz

        • dinderi
          Pełne uzależnienie
          • 2009
          • 3028

          #5
          Czemu założyłaś, że założyłem? Nie napisałem, że ktoś go założył dla reklamy
          Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
          09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

          ---Moje zdjecia na FB---

          Komentarz

          • ibka
            Dopiero zaczyna
            • 2010
            • 31

            #6
            ta gadka staje sie coraz bardziej bez sensu

            @ Krzychu
            350 milionów ludzi na świecie ma profil na facebooku. Profile niektórych firm mają miliony fanów. nie wiem czy w polsce sie przyjmie fb, ale raczej tak

            Komentarz

            • Krzychu
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 3611

              #7
              Zamieszczone przez ibka
              ta gadka staje sie coraz bardziej bez sensu

              @ Krzychu
              350 milionów ludzi na świecie ma profil na facebooku. Profile niektórych firm mają miliony fanów. nie wiem czy w polsce sie przyjmie fb, ale raczej tak
              Miliony much nie mogą się mylić
              Pozdrowienia,
              KZ
              KZ Aviation Photography

              Komentarz

              • airhead
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2495

                #8
                Zamieszczone przez dinderi
                Jest. Tylko po co?
                dla zabawy i już
                Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
                Fujifilm x100

                mgrochocki.wordpress.com

                Komentarz

                • mieszko_1vp
                  Zablokowany
                  • 2009
                  • 618

                  #9
                  nie masz NK-nie istniejesz.nie masz facebooku-nie jesteś światowy...(ja nie mam )

                  Komentarz

                  • jacapa
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 453

                    #10
                    Zamieszczone przez ibka
                    Profile niektórych firm mają miliony fanów. nie wiem czy w polsce sie przyjmie fb, ale raczej tak
                    Jeśli to ma być profil firmy "Canon Polska" to nie wiem czy znajdzie się choć jeden
                    Jacek Paduszyński
                    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                    Komentarz

                    • dinderi
                      Pełne uzależnienie
                      • 2009
                      • 3028

                      #11
                      Zamieszczone przez ibka
                      ta gadka staje sie coraz bardziej bez sensu
                      Szczególnie jesli się doszukuje w niej rzeczy, ktorych nie ma.

                      Ogólnie, uważam za calkowicie bez sensu poświecanie czasu aktywności typu ".... dolaczył do fanów Canon". Fejzbuka uzywam od kilku miesiecy i zauwazylem że tego typu profile w absoultnej wiekszości powstaja kompletnie bez celu/sensu/wizji i czego tam jeszcze.

                      No ale jeśli kogoś to bawi, zyjemy w wolnym kraju... Cala masa moich znajomych dołaczyla do grupy 'Chcemy sklepu iTunes w Polsce', co uważam za jeszcze wieksza głupote niż zostanie "fanem Canona" Nadal sa moimi serdecznymi znajomymi, ale teraz bardziej zwracam uwage na to, co lykaja na przeziebienie i wciągaja na katar...

                      Pozdrawiam i EOT
                      Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                      09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                      ---Moje zdjecia na FB---

                      Komentarz

                      • MacGyver
                        Cenzor
                        • 2006
                        • 7043

                        #12
                        Zamieszczone przez dinderi
                        Ogólnie, uważam za calkowicie bez sensu poświecanie czasu aktywności typu ".... dolaczył do fanów Canon".
                        No właśnie, fanem to ja mogę być samochodów Alfa Romeo, mało użytkowe, zwłaszcza w Polsce, ale za to jakie piękne. A Canon to ma mi po prostu dostarczać sprzęt foto, który będzie odpowiadał moim potrzebom.
                        Swoją drogą, ciekawe czy firmy/instytucje promujące się w ten sposób płacą coś właścicielom facebook-a
                        Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                        Komentarz

                        • HuleLam
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1641

                          #13
                          Zamieszczone przez ibka
                          350 milionów ludzi na świecie ma profil na facebooku. Profile niektórych firm mają miliony fanów. nie wiem czy w polsce sie przyjmie fb, ale raczej tak
                          Jedzcie h0vno - 400 miliardów much nie może się mylić?
                          zdRAWki
                          Fotograf platoniczny

                          Komentarz

                          • ibka
                            Dopiero zaczyna
                            • 2010
                            • 31

                            #14
                            Ciekawi mnie czy 10 miesięcy od ostatniego postu zmieniło się Wasze nastawienie do facebooka. Ktoś sobie w międzyczasie założył konto?

                            Komentarz

                            • jacapa
                              Początki nałogu
                              • 2007
                              • 453

                              #15
                              Moje się zmieniło. Z ciekawości na niechęć. Konto założyłem z rok temu. od kilku miesięcy prawie w ogóle nie zaglądam , bo nie ma po co.

                              Zamieszczone przez MacGyver
                              Swoją drogą, ciekawe czy firmy/instytucje promujące się w ten sposób płacą coś właścicielom facebook-a
                              Istnieje już całkiem rozbudowana sfera usług związanych z zakładaniem profili , generowaniem ruchu itp. Fajzbuk jest żelazną pozycją w pakietach firm budujących PR.
                              Jacek Paduszyński
                              40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                              Komentarz

                              Pracuję...