X
-
Tagi: Brak
-
Jest. Tylko po co?
Moja gmina tez jest i jak by jej nie bylo, byłoby to samo. Ktos kto zaklada taki profil na FB, jeśli nie ma zadnej wizji istnienia tego profilu poza reklamą, traci tylko czas.Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB--- -
-
Ale jeszcze raz po co ? Co mnie obchodzi Canon a tym bardziej Canon Polska ? Nie dość że wydaliśmy kasę na ich wynalazki to mamy się zapisywać do ich profilu ? Dobre dla 12-latków...Komentarz
-
Czemu założyłaś, że założyłem? Nie napisałem, że ktoś go założył dla reklamyKontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
ta gadka staje sie coraz bardziej bez sensu
@ Krzychu
350 milionów ludzi na świecie ma profil na facebooku. Profile niektórych firm mają miliony fanów. nie wiem czy w polsce sie przyjmie fb, ale raczej tak
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Jacek Paduszyński
40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astroKomentarz
-
Szczególnie jesli się doszukuje w niej rzeczy, ktorych nie ma.
Ogólnie, uważam za calkowicie bez sensu poświecanie czasu aktywności typu ".... dolaczył do fanów Canon". Fejzbuka uzywam od kilku miesiecy i zauwazylem że tego typu profile w absoultnej wiekszości powstaja kompletnie bez celu/sensu/wizji i czego tam jeszcze.
No ale jeśli kogoś to bawi, zyjemy w wolnym kraju... Cala masa moich znajomych dołaczyla do grupy 'Chcemy sklepu iTunes w Polsce', co uważam za jeszcze wieksza głupote niż zostanie "fanem Canona"
Nadal sa moimi serdecznymi znajomymi, ale teraz bardziej zwracam uwage na to, co lykaja na przeziebienie i wciągaja na katar... 
Pozdrawiam i EOTKontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
No właśnie, fanem to ja mogę być samochodów Alfa Romeo, mało użytkowe, zwłaszcza w Polsce, ale za to jakie piękne. A Canon to ma mi po prostu dostarczać sprzęt foto, który będzie odpowiadał moim potrzebom.
Swoją drogą, ciekawe czy firmy/instytucje promujące się w ten sposób płacą coś właścicielom facebook-aCztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutajKomentarz
-
Komentarz
-
Ciekawi mnie czy 10 miesięcy od ostatniego postu zmieniło się Wasze nastawienie do facebooka. Ktoś sobie w międzyczasie założył konto?Komentarz
-
Moje się zmieniło. Z ciekawości na niechęć. Konto założyłem z rok temu. od kilku miesięcy prawie w ogóle nie zaglądam , bo nie ma po co.
Istnieje już całkiem rozbudowana sfera usług związanych z zakładaniem profili , generowaniem ruchu itp. Fajzbuk jest żelazną pozycją w pakietach firm budujących PR.Jacek Paduszyński
40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astroKomentarz
Komentarz