X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • muflon
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 6763

    #16
    Zamieszczone przez Pietro
    Nagrody EISA sa przyznawane "aby klient wiedzial co ma kupowac". I dzieje sie to nie tylko w branzy foto. Werdykt zawsze wywoluje dyskusje w kregach zwiazanych z tematem/kategoria czego dowodem jest i ten watek. I o to chodzi.
    Otóż to. To tak jak z "Chinką ciku-cikulinką" - nieważne czy mówią dobrze, czy źle - grunt żeby mówili.
    zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

    Komentarz

    • KMV10
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 2320

      #17
      Zamieszczone przez mmsza
      Dobra, przekonaliście mnie - zamawiam tę Sigmę
      Ale oczywiście 100-300 EX HSM o ile mnie pamięć nie myli?

      Komentarz

      • KMV10
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 2320

        #18
        Ciekawostka!
        A magma.pl co mówi - oficjalny dealer sigmy w Warszawie?

        Komentarz

        • KMV10
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2320

          #19
          To fakt - tani nie są

          Komentarz

          • C41photocrew
            Zablokowany
            • 2005
            • 528

            #20
            Zamieszczone przez KMV10
            Ciekawostka!
            A magma.pl co mówi - oficjalny dealer sigmy w Warszawie?

            ze kim oni sa??

            Komentarz

            • akustyk
              gajowy
              • 2004
              • 12158

              #21
              wlasnie. dealerem Sigmy jest :
              K Consult
              www albo tez flickr

              Komentarz

              • C41photocrew
                Zablokowany
                • 2005
                • 528

                #22
                no juz myslalem ze gdzies pracuje gdzie nie trzeba

                Komentarz

                • C41photocrew
                  Zablokowany
                  • 2005
                  • 528

                  #23
                  tylko kconsult jest dystrybutorem m.in. sigmy

                  Komentarz

                  • KMV10
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 2320

                    #24
                    Tok rozumowania był +- taki:
                    Jako że Gdańsk jest dla mnie za daleko, posiłkując się informacjami z sigma-foto.pl (K-Consult) wychodzi na to, że oficjalnym partnerem w Warszawie, według tejże strony, jest na pewno magma.pl. I nazwałem ich dealerem.. That's all Tak samo jak K-Consult mógłbym nazwać reselerem, dystrybutorem, itd.

                    Komentarz

                    • Golibroda
                      Coś już napisał
                      • 2005
                      • 99

                      #25
                      Zamieszczone przez mmsza
                      No właśnie - przypomniałeś mi - okazuje się, że tej Sigmy to praktycznie nikt nie ma - jest "wyginięta" jak niegdyś Tamron 28-75.
                      Interfoto sprowadzi mi to do Warszawy najwcześniej w przyszły piątek
                      To ja nie wiedziałem,że mam Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaki dobry obiektyw ,że aż trzeba listę kolejkową zakładać aby go nabyć hehehehe
                      Pozdrowienia
                      Piotr

                      Komentarz

                      • KMV10
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 2320

                        #26
                        mmsza pisał o 100-300 EX HSM, a to jest właśnie taaaaaaaki dobry obiektyw
                        Nic tylko gratulować

                        Komentarz

                        Pracuję...