X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Przemoc
    Początki nałogu
    • 2005
    • 319

    #31
    Rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim fotografom, fotografikom, zawodowcom i amatorom, canonowcom i nikonowcom, wszytkim których spotkałem na tym forum. Żeby Wasze prace były jeszcze fajniejsze, przynosiły jeszcze więcej zadowolenia i satysfakcji.
    Pozdrawiam

    PrzemoC

    Komentarz

    • FOTOGRAF
      Uzależniony
      • 2005
      • 762

      #32
      " Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy
      Dzień zwykły dzień w którym gasną wszystkie spory
      Jest taki dzień w którym radość wita wszystkich ..."
      fragment "Dzień jeden w roku"
      (S.Krajewski-K.Dzikowski)


      Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia
      z okazji Świat Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2005
      Aby Ciepłych chwil w Waszym życiu było jak najwięcej
      a dni obfitowały w moc spełnionych marzeń.




      pozdrawiam kazdych z forum canon board i nie tylko fotograf/SEBASTIAN HINCA
      Canon? moze niedlugo!

      Komentarz

      • aptur
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 3837

        #33
        Radosnych i spokojnych Świąt. Wymarzonych prezentów i udanych zdjęć. Dużo radości dla Was wszystkich.

        Komentarz

        • Polaco
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1135

          #34
          Znalazlem bardzo ladne zyczenia, wiec wklejam:
          "Dziś skaładamy ci życzenia,
          Aby raźniej w duszy było,
          Aby ci się dłużej żyło,
          Aby szczęścia i radości,
          Pomyślności i miłości
          Z życia nigdy nie ubyło,
          Aby ci się lepiej żyło.
          W życiu bez smutku i cierpienia,
          Oto moje są życzenia"
          Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
          Troche moich knotow

          Komentarz

          • Il fuoco
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1025

            #35
            365 "zdjęć roku".
            | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

            Komentarz

            • Kubaman
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 4709

              #36
              Koleżanki, Koledzy - wszystkiego najlepszego, zdrowia, spokoju i radości w te Święta wam życzę. I aby nadchodzący rok był dla was pełen sukcesów fotograficznych, satysfakcji i rozwoju.
              www.jakubszyma.pl

              www.szyma.com

              Komentarz

              • Venio
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1084

                #37
                meri krismes end hapi niu jiir

                Komentarz

                • karczmarz
                  Coś już napisał
                  • 2005
                  • 76

                  #38
                  Koleżanki i Koledzy życzę Wam radosnych świąt Bożego Narodzenia

                  jarek
                  www.karczmarzyk.com
                  www.karczmarzyk.eu

                  Komentarz

                  • Silent Planet
                    Uzależniony
                    • 2004
                    • 832

                    #39
                    is SILENCE
                    "Enjoy the silence."
                    ---
                    Wróciłem...!
                    analog & digital / black & white / calm & easy...

                    Komentarz

                    • Raff
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 778

                      #40
                      Dużo Zdrowia, Spokoju i Radości (z focenia!!!). I konstruktywnych dyskusji

                      Komentarz

                      • asterix
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 793

                        #41
                        lux modelek, kupy kasy,
                        publikacji calej masy,
                        nagrod, pochwal co nie miara
                        co publike strasznie jara

                        Wesolych Swiat!
                        Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

                        Komentarz

                        • Bartosz
                          Bywalec
                          • 2005
                          • 146

                          #42
                          Światła, światła dużo dobrego światła...
                          no i .... Wesołych Świąt

                          Bartek
                          EOSy

                          Komentarz

                          • bebop
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 755

                            #43
                            Zamieszczone przez Silent Planet
                            zapasowych baterii
                            cieszy mnie fakt, że mam dwie cegły bezbateryjne... to na wypadek gdyby się spełniły inne życzenia a nie konkretnie to

                            ja życzę udanych kadrów, nieprzepalonych świateł i nie zalanych cieni, akuratnych kolorków i stabilizacji w rękach. niech Was ten "klik" zawsze cieszy.
                            gra i buczy bebop

                            Komentarz

                            • Moris
                              Początki nałogu
                              • 2005
                              • 302

                              #44
                              No to ja to Wam wszyskim życzę tego, czego sami sobie byście życzyli ...
                              ... ale że Wam nie wypada, wiec ja Wam tego życzę

                              MORIS
                              | Fotografia ślubna | Zdjęcia ślubne | BLOG |

                              Komentarz

                              • thorin
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1990

                                #45
                                Zamieszczone przez Silent Planet

                                Silent, wymiatasz powininen sie gdzies jeszcze Janick GERS szwendac, kopiac go po nogach,

                                jeszcze raz Merri Krismas !

                                Komentarz

                                Pracuję...