Rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim fotografom, fotografikom, zawodowcom i amatorom, canonowcom i nikonowcom, wszytkim których spotkałem na tym forum. Żeby Wasze prace były jeszcze fajniejsze, przynosiły jeszcze więcej zadowolenia i satysfakcji.
X
-
-
" Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy
Dzień zwykły dzień w którym gasną wszystkie spory
Jest taki dzień w którym radość wita wszystkich ..."
fragment "Dzień jeden w roku"
(S.Krajewski-K.Dzikowski)
Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia
z okazji Świat Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2005
Aby Ciepłych chwil w Waszym życiu było jak najwięcej
a dni obfitowały w moc spełnionych marzeń.
pozdrawiam kazdych z forum canon board i nie tylko fotograf/SEBASTIAN HINCACanon? moze niedlugo!Komentarz
-
Radosnych i spokojnych Świąt. Wymarzonych prezentów i udanych zdjęć. Dużo radości dla Was wszystkich.Komentarz
-
Znalazlem bardzo ladne zyczenia, wiec wklejam:
"Dziś skaładamy ci życzenia,
Aby raźniej w duszy było,
Aby ci się dłużej żyło,
Aby szczęścia i radości,
Pomyślności i miłości
Z życia nigdy nie ubyło,
Aby ci się lepiej żyło.
W życiu bez smutku i cierpienia,
Oto moje są życzenia"Komentarz
-
-
Koleżanki, Koledzy - wszystkiego najlepszego, zdrowia, spokoju i radości w te Święta wam życzę. I aby nadchodzący rok był dla was pełen sukcesów fotograficznych, satysfakcji i rozwoju.Komentarz
-
-
Koleżanki i Koledzy życzę Wam radosnych świąt Bożego Narodzenia
jarekKomentarz
-
-
-
lux modelek, kupy kasy,
publikacji calej masy,
nagrod, pochwal co nie miara
co publike strasznie jara
Wesolych Swiat!Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.Komentarz
-
-
cieszy mnie fakt, że mam dwie cegły bezbateryjne... to na wypadek gdyby się spełniły inne życzenia a nie konkretnie toZamieszczone przez Silent Planetzapasowych baterii

ja życzę udanych kadrów, nieprzepalonych świateł i nie zalanych cieni, akuratnych kolorków i stabilizacji w rękach. niech Was ten "klik" zawsze cieszy.gra i buczy bebopKomentarz
-
No to ja to Wam wszyskim życzę tego, czego sami sobie byście życzyli ...
... ale że Wam nie wypada, wiec ja Wam tego życzę
MORIS
Komentarz
-

Komentarz