X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Coronado
    Początki nałogu
    • 2005
    • 291

    #76
    Zamieszczone przez Jurek Plieth
    Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia przesyłam Wam wszystkim aż stąd:

    A kto zgadnie skąd?
    Podpowiedź: jest mgliście jak w Krainie Deszczowców (co widać chyba na fotce), chociaż nie jest to Londyn. Jest ciepło jak w południowej Hiszpanii, chociaż nie jest to Europa. Aha, będę miał Wigilię dopiero za kilka godzin...
    No to jeszcze raz - wiele wymarzonych eL'ek i zero FF/BF :wink:
    Miales dac znac jakbys sie bardziej na poludnie zapuszczal. U mnie teraz czysciutkie niebo, pelny upal i przed domami stoja dmuchane balwanki z napisem "Will work for snow"... ;-)

    Pozdrawiam
    Coronado

    Moja galeria: MyLightscapes.com
    Chcesz na swoich zdjęciach? Jest na to świetny sposób: zajrzyj tutaj lub tutaj.

    Komentarz

    • Nemeo
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1757

      #77
      W nadchodzącym roku życzę Wam : dużo zdrowia: :-D :-D , Marka II :-D :-D :-D i samych L-ek .

      Komentarz

      • gr86
        Początki nałogu
        • 2005
        • 328

        #78
        no życzenia odemnie: Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana oraz mnustwo udanych zdjęć

        Komentarz

        • Jurek Plieth
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 2087

          #79
          Zamieszczone przez Coronado
          Miales dac znac jakbys sie bardziej na poludnie zapuszczal. U mnie teraz czysciutkie niebo, pelny upal i przed domami stoja dmuchane balwanki z napisem "Will work for snow"... ;-)

          Pozdrawiam
          Coronado
          :grin:
          Jeśli będziemy jechać w stronę LA, to na pewno dam znać. Na razie siedzieliśmy przy stole wigilijnym i śpiewaliśmy kolędy
          Wyślij mi proszę na priva swój telefon - jerzy at plieth.com
          Pozdrowienia serdeczne raz jeszcze,
          J.
          http://plieth.com

          Komentarz

          • Coronado
            Początki nałogu
            • 2005
            • 291

            #80
            Zamieszczone przez Jurek Plieth
            :grin:
            Jeśli będziemy jechać w stronę LA, to na pewno dam znać. Na razie siedzieliśmy przy stole wigilijnym i śpiewaliśmy kolędy
            Wyślij mi proszę na priva swój telefon - jerzy at plieth.com
            Pozdrowienia serdeczne raz jeszcze,
            J.
            W weekend bede poza zasiegiem - jade w gorki. Tel poszedl na priva.

            Pozdrawiam
            Coronado

            Moja galeria: MyLightscapes.com
            Chcesz na swoich zdjęciach? Jest na to świetny sposób: zajrzyj tutaj lub tutaj.

            Komentarz

            Pracuję...