X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Picia
    Początki nałogu
    • 2006
    • 337

    #61
    mocnych .. i szczęśliwych wiatrów ci życzę
    wracaj szybko skarbnico wiedzy !!



    Komentarz

    • muflon
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 6763

      #62
      Czy dobrze rozumiem, ze przez analogie do polamanych masztow zeglarzy, skrzydel lotnikow, pior maturzystow itp., powinno sie zyczyc ognistych klimatow na pokladzie?
      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

      Komentarz

      • schabu
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 1352

        #63
        ej no kurde....cygara od świeczki nie będzie można teraz odpalić...
        Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

        fotografia biznesowa

        Komentarz

        • swnw
          Początki nałogu
          • 2005
          • 275

          #64
          Zamieszczone przez muflon
          Czego sie zyczy marynarzom... polamania masztu? :-D
          Stopy wody pod kilem o ile dobrze pamiętam. Zazdroszczę i życzę powodzenia!

          swnw

          Komentarz

          • sail0r
            Bywalec
            • 2005
            • 198

            #65
            Zamieszczone przez swnw
            Zazdroszczę.....

            swnw
            chyba nie wiesz co piszesz..... :-) (od beczki do beczki....)
            S45 user

            Komentarz

            • dominix
              Bywalec
              • 2006
              • 103

              #66
              Zamieszczone przez Janusz Body
              Żebyś tego nie wypowiedział w złą godzinę. Budują dwa nowe VLCC w Korei i marudzą mi strasznie żebym jeden z nich odbierał. Na razie się mocno bronię ale... Jakby co to bedę Cię szukał przez CB
              Ale jakbyś tak pomieszał w INMARSAT'ach, coś odłączył, przełączył np. SSAS albo któryś satcom, to wirtualnie zostałbyś na forum A Korea nie taka straszna jak malują, tylko omijaj Ulsan i stocznie Hyundaia, reszta to prawie wakacje. Zapraszam do mojej fotobazy informacji o Korei.

              Pozdrawiam
              Dominik
              EOS 3, EOS 40D, EOS 7D, 17-40 f/4L, 28-135 f/3.5-5.6 IS USM, 75-300 f/4-5.6, 50 f/1.4,
              100 f/2.8 Macro USM, 580ex, kilka hoya hmc pro1, Lowepro SR 100 AW, CT AW Fotki tutaj

              Komentarz

              • Tomasz1972
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 3042

                #67
                troszkę posprzątałem

                Powodzenia

                Komentarz

                • suchyHc
                  Uzależniony
                  • 2007
                  • 504

                  #68
                  I kto teraz napisze coś mądrego? ;-) Aż cztery miesiące? ;-)
                  Skasowali mi ;(

                  Komentarz

                  • marekb
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 2273

                    #69
                    jak szerokiej drogi to i wielkich korytarzy powietrznych, wielu udanych kadrów i duzo wolnego czasu na ich robienie..

                    Komentarz

                    • Janusz Body
                      Moderator
                      • 2004
                      • 5757

                      #70
                      Kolejny raz bye

                      Kolejny raz na kolejne 4 miesiące. Tym razem trochę nagle, z zaskoczenia Wyjazd w sobotę 10-tego Najpierw na krótko Dubaj a potem Singapore.

                      Pozdrówka dla wszystkich

                      Janusz,
                      Old enough to know better - but I do it anyway.

                      Komentarz

                      • MacGyver
                        Cenzor
                        • 2006
                        • 7043

                        #71
                        Pomyślnych wiatrów :-)
                        Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                        Komentarz

                        • mor_feusz
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1370

                          #72
                          Pomyslnych wiatrow

                          Komentarz

                          • sniper88
                            Pełne uzależnienie
                            • 2007
                            • 1156

                            #73
                            I przywiez jakies zdjecia jak dasz rade Udanego rejsu
                            WWW | 500px | IG
                            Semper in altum

                            Komentarz

                            • Tomasz Golinski
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 8623

                              #74
                              Podobno nie życzy się "pomyślnych wiatrów", żeby kapitana nie obrazić - tylko "mocnych"
                              30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                              Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                              Komentarz

                              • Kubaman
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 4709

                                #75
                                Janusz, dziesiąty jest dzisiaj - sprawdź lepiej kiedy ten statek płynie kapitanie
                                Udanej wyprawy.
                                www.jakubszyma.pl

                                www.szyma.com

                                Komentarz

                                Pracuję...