Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Nemeo
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1757

    #76
    Chyba zrobię drugą ankietę pt.:
    Ile dostaniemy w d..ę z Niemcami ?
    5:0
    6:0
    7:0
    8:0
    9:0
    inny wynik dwucyfrowy do zera

    Komentarz

    • Moris
      Początki nałogu
      • 2005
      • 302

      #77
      A ja mam plana na mecz z Niemcami

      ( sorki jeśli już było )
      | Fotografia ślubna | Zdjęcia ślubne | BLOG |

      Komentarz

      • kami74
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1492

        #78
        Zamieszczone przez Moris
        A ja mam plana na mecz z Niemcami

        ( sorki jeśli już było )
        Daj spokój chcesz ich zabić ? To gospodarze daj im jakieś szanse
        5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
        MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

        później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

        Komentarz

        • Nemeo
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1757

          #79
          Zamieszczone przez kami74
          Daj spokój chcesz ich zabić ? To gospodarze daj im jakieś szanse
          Ten plan z Rasiakiem może się udać , gdy Niemcy zobaczą zagrania Rasiaka, to na pewnoo popękają ze śmiechu , a wtedy droga do niemieckiej bramki stoi już otworem.

          Komentarz

          • Il fuoco
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1025

            #80
            ale Rasiak nie trafi, nie?
            | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

            Komentarz

            • liquidsound
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1956

              #81
              Ktos tu sprzet obiecal wysle adres na priva. Tak swoja droga zobaczycie, Rasiak strzeli gola:-D too sie nazywa "szczescie poczatkujacego", albo moze obrac forme "glupi ma zawsze szczescie":-D tak na powaznie to mysle ze pilka sie odbije o Rasiaka przy jakims stalym fragmencie i stanie sie on bardzo zagubionym, nieswiadomym zdobywca gola. Polska - Gospodarze 0:1
              1Dx, 5D III, 33, 650, 20 2.8 , 24L, S35 1.4, 50L, 85L II, C70-210 3.5-4.5, 600EX-RT, 580EX,
              Było: 1Ds mk II, 1D mk III, 6D, 5D, 40D,600D, 350D, Z16 2.8, 24L II, 35L, 85 1.8, 50 1.4, 24-70L II, 24-70L, T28-75, 28 1.8, 35 2.0, T S-M-C 50 1.4., 430EX II

              Komentarz

              • zabol
                Uzależniony
                • 2005
                • 643

                #82
                Zamieszczone przez Diego
                Jak Polska nie wygra, to wystawiam swoje 5d na aledrogo z BCM
                serio-serio
                no to czekamy

                Komentarz

                • heniek
                  Uzależniony
                  • 2004
                  • 614

                  #83
                  ni i się doczekaliśmy..... 0:2
                  dla nas już po mistrzostwach :-(
                  Heniek

                  Komentarz

                  • Zielony
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 2928

                    #84
                    Zamknąć SONDĘ - bo ludzie wciąż głosują
                    sigpic


                    Komentarz

                    • aptur
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 3837

                      #85
                      Z braku czasu często przeglądam wczorajsze gazety. Otwieram dzisiaj a tam wywiad z Borucem i wielki tytuł - "Sprawimy, że kibice się uśmiechną"
                      Szkoda nerwów Panie i Panowie - faktycznie lepiej do tego z uśmiechem podejść

                      Komentarz

                      • Madroz
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 254

                        #86
                        Zamieszczone przez Zielony
                        Zamknąć SONDĘ - bo ludzie wciąż głosują
                        Głosowałem dziś tylko dlatego żeby zobaczyć wyniki sondy. Optymistycznie było:-D .
                        EOS 40D+Grip,EOS 300D+Grip, EFS 17-55IS F/2.8, EF 100-300 USM, EFS 18-55 USM, EF 50 II, TAMRON 28-75 F/2.8, 550 EX, DigiMateII plus 10GB. Dwie lampy studyjne + dwa softboxy.
                        PLFOTO

                        Komentarz

                        • Robson01
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1574

                          #87
                          Zamieszczone przez Diego
                          Jak Polska nie wygra, to wystawiam swoje 5d na aledrogo z BCM
                          serio-serio
                          Czy już wystawiłeś, bo nie wiem czy wchodzić na Allegro?
                          Ostatnio edytowany przez Robson01; 1916.
                          Canon
                          Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                          Komentarz

                          • Diego
                            Początki nałogu
                            • 2004
                            • 251

                            #88
                            Zamieszczone przez Robson01
                            Czy już wystawiłeś, bo nie wiem czy wcodzić na Allegro?
                            Wystawie w poniedzialek - wtorek, jak wróce do hacjendy razem z 28-70 eL
                            Tak całkiem serio - zmieniam system.

                            Komentarz

                            • Toffic
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 235

                              #89
                              Postawiłem zakład na wyniki kilku meczy, między innymi na naszych (całe 10 zł). Początkowo miałem jakieś takie wrażenie że nie damy rady, jednak pomyślałem sobie - jak postawię na naszych to będzie dodatkowa motywacja dla nich , a poza tym będzie mi się lepiej kibicowało. No i masz babo placek - oprócz uszczerbku na dumie sportowo-narodowej, strata finansowa
                              ps. jak na razie tylko Niemcy nie zawiedli moich przewidywań.
                              Wielka szkoda, nie mam tu na myśli moich 10 zł
                              Fotografia

                              -

                              Komentarz

                              • Bilu
                                Bywalec
                                • 2005
                                • 103

                                #90
                                No i przegrali. Trudno, byli gorsi, 2-3 celne strzaly na bramke i do tego pierwszy w 85 minucie. Pozwole sobie postawic pytanie: czy mamy czuc sie rozczarowani? Skad te nasze mocarstwowe ambicje: cwiercfinal, polfinal? Pokutuje caly czas w naszej swiadomosci sukces z przed 32 i 24 lat, kiedys sie nam udalo zajac 3 miejsce, to teraz kazde nizesze miejsce traktujemy ak porazke. Spojrzmy prawdzie w oczy, mamy slabych pilkarzy, slaba druzyne, slaba lige. Jestesmy sredniakiem europejskim. Powinnismy sie cieszyc z samego awansu, bo to duzy sukces. Trzeba im kibicowac. Wygraja to fajnie, przegraja - trudno. Pamietajmy, ze to tylko sport i nie robmy z porazki tragedii narodowej

                                Komentarz

                                Pracuję...