Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kane
    Początki nałogu
    • 2004
    • 293

    #61
    dobra, ktos obiecal sprzet
    Galeria

    Komentarz

    • snowboarder
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 1358

      #62
      Zamieszczone przez muflon
      Pomyliły Ci się wątki.
      Watek jest na temat, ktory wlasnie wszyscy
      koledzy naokolo mi powtarzaja: "Poland sucks"...

      :-(

      Komentarz

      • Il fuoco
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1025

        #63
        ja myślałem że to mundial a to paraolimpiada z ciotami w białoczerwonych strojach w roli głównej.

        a janas to niewiem jak chce do kraju bezpiecznie wrócić...
        | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

        Komentarz

        • darqx

          #64
          Polska - Ekwador: Wielkie rozczarowanie

          bez komentarza

          Komentarz

          • Nemeo
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1757

            #65
            Zamieszczone przez Moris
            Nie sądziłem że przyjdzie mi siebie cytować
            Bez komentarza
            Gratuluje wytypowania wyniku.

            Komentarz

            • apart
              Dopiero zaczyna
              • 2005
              • 41

              #66
              na co Janas tak długo czekał ze zmianami?? chyba na cud...
              Każdy z nas tworzy historię jutra

              Komentarz

              • Zielony
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2928

                #67
                Panie Janas bez obrazy, ale "JA-NAS" w finale nie widzę
                sigpic


                Komentarz

                • Nemeo
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1757

                  #68
                  Zamieszczone przez Zielony
                  Panie Janas bez obrazy, ale "JA-NAS" w finale nie widzę
                  A "JA-NAS" nie widzę w II fazie rozgrywek.
                  Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784.

                  Komentarz

                  • lukep
                    Początki nałogu
                    • 2006
                    • 387

                    #69
                    W!

                    No to jak mialo byc, tak tez i sie stalo. Naiwny nie jestem i wiedzialem ze z tak dobra druzyna to nasi przegraja (Ekwador dwa razy w eliminacjach wygral z Brazylia). Z Niemcami obstawiam 5:0 ;>


                    Zdrowko

                    Komentarz

                    • Moris
                      Początki nałogu
                      • 2005
                      • 302

                      #70
                      Zamieszczone przez Nemeo
                      Gratuluje wytypowania wyniku.

                      Bardzo dziękuję ... aczkolwiek dumny z tego nie jestem.

                      ... a może to znak że powinienem zacząć obstawiać za kasę
                      | Fotografia ślubna | Zdjęcia ślubne | BLOG |

                      Komentarz

                      • Zielony
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 2928

                        #71
                        Zamieszczone przez Nemeo
                        A "JA-NAS" niewidzę w II fazie rozgrywek.
                        Faktycznie, pewnie trafna prognoza :-D
                        Ciekawe czemu Puszczak dziś nie zagrał i... ciekawe o ile wzrosła sprzedaż alkoholu w Żabkach w ostatniej godzinie
                        sigpic


                        Komentarz

                        • solti
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1090

                          #72
                          Zamieszczone przez Nemeo
                          A "JA-NAS" nie widzę w II fazie rozgrywek.
                          A "JA-NAS" po prostu od początku widziałem za burtą mundialu i niestety chyba się nie myliłem
                          Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
                          galeria na forum Canon-board
                          galeria na stronie lotnictwo.net.pl
                          galeria.solti.pl

                          Komentarz

                          • cood
                            Coś już napisał
                            • 2006
                            • 94

                            #73
                            no. to PZPN oszczędzi milion baksów.

                            a.
                            cood [czyt. kud]
                            http://endofchaos.com - zrobiłem kilka galerii foto.
                            przyszła też pora na moją własną www.adamstepien.com
                            moja galeria na CanonBoard http://canon-board.info/showthread.php?t=10641

                            Komentarz

                            • borkomar
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1083

                              #74
                              Zamieszczone przez lukep
                              W!

                              No to jak mialo byc, tak tez i sie stalo. Naiwny nie jestem i wiedzialem ze z tak dobra druzyna to nasi przegraja (Ekwador dwa razy w eliminacjach wygral z Brazylia). Z Niemcami obstawiam 5:0 ;>


                              Zdrowko
                              Nie no Niemcy graja inna pilke - mniej biegaja mniej finezji - wiec moze cosik sie uda - jakis remis.Poza tym nie edziemy startowac w roli faworyta jak tu bo przeciez w barcelonie wygralismy 3:0.Ale coz druzyna wygrywajaca z Brazylia i Argentyna nie moze przegrac z Polska
                              5D +

                              Komentarz

                              • borkomar
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1083

                                #75
                                Zamieszczone przez apart
                                na co Janas tak długo czekał ze zmianami?? chyba na cud...
                                Jelonka tak pozno puscil - ziomala z Płocka noi same słupki jak to w przysłowiu "kazdy .... strzela w slupek"
                                5D +

                                Komentarz

                                Pracuję...