X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dgi
    Bywalec
    • 2005
    • 104

    #31
    Kubica jedzie dalej

    Komentarz

    • kane
      Początki nałogu
      • 2004
      • 293

      #32
      i to jest dobra wiadomosc
      Galeria

      Komentarz

      • piast9
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 3267

        #33
        Zamieszczone przez kane
        no wlasnie o to chodzi, przeciez pierze by strasznie duzo zajmowalo
        Teraz dopiero spojrzałem... W Pb - wolfram ma prawie 2x większy ciężar właściwy od ołowiu... fiu fiu....
        650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

        Komentarz

        • akustyk
          gajowy
          • 2004
          • 12158

          #34
          to ze Kubica jedzie dalej nie jest wcale pewne. na razie jest tylko informacja, ze Villeneuve juz nie wroci. a BMW moze siegnac po innego kierowce.

          inna kwestia, ze na miejscu BMW bym tego nie oglaszal w tym momencie, dopoki nie bylbym w 100% pewny, ze nie odbierze to motywacji. nie jest to az tak wielki problem z mlodym kierowca, ale i tak lepiej taka decyzje oglosic z opoznieniem, zeby ewentualnych kandydatow "podpompowac"
          www albo tez flickr

          Komentarz

          • Jac
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 4813

            #35
            co do serwisow o f1 to jest jeszcze calkiem ciekawy f1ultra.pl, gazeta.pl tez cos uruchomila, transmisje w RTL'u sa swietne jednym z komentatorow jest Lauda, maja wejscie na tor do padocku, wszedzie chodza ... nawet naszego Kubice z 20min. przed startem wypytywali ;-)

            TV4 ma transmisje F1 od jakis 2 lat, ale komentarz jest denny !!! Niejaki Borowczyk i Skubis... dno ! Szczegolnie Borowczyk sie tam zupelnie gubi

            A co do Kubicy, to nie jest on mlodym kierowca bo sciga sie juz od 15 lat , jedynie brak mu doswiadczenia.. psychicznie jest juz ukrztaltowny, umie na zimno kalkulowac i realizowac strategie teamu, nie podpala sie, jest zrownowazony i szybki... jedyne czego mu brakuje to doswiadczenia w wyscigu F1

            w bolidzie F1 zrobil juz chyba ponad 30k km wioec jakies pojecie ma ;-) jedynie warunki deszczowe byly dla niego nowoscia co bylo widac 2 razy ;-)

            Generalnie Kubica pojechal "zgodnie" z oczekiwaniami... czyli bardzo dobrze, liczylem na miejsca pomiedzy 10 i 5
            trzeba tez pamietac ze kierowca to nie wszytsko - w tym sporcie sprzet tez ma znaczenie ;-)
            Instagram

            Komentarz

            • kazper
              Coś już napisał
              • 2005
              • 76

              #36
              Zamieszczone przez Jac
              ....
              trzeba tez pamietac ze kierowca to nie wszytsko - w tym sporcie sprzet tez ma znaczenie ;-)...
              Oczywiście, trzeba pamiętać że w dobtym samochodzie słaby kierowca nie wygra, i odwrotnie, dobry kierowca w słabym samochodzie również.

              Na wygraną składa się mnóstwo czynników, i nie należy pomijać doświadczenia w startach w F1.
              kazper

              Komentarz

              • kane
                Początki nałogu
                • 2004
                • 293

                #37
                i niezawodny serwis o czym sie juz niejeden przekonal..
                Galeria

                Komentarz

                • kazper
                  Coś już napisał
                  • 2005
                  • 76

                  #38
                  Zamieszczone przez kane
                  i niezawodny serwis o czym sie juz niejeden przekonal..
                  Naturalnie. Ostatnio niejaki Fernando Alonso.
                  kazper

                  Komentarz

                  • thorin
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1990

                    #39
                    Zamieszczone przez kazper
                    Thorin: co do wieku to ponoć w tym roku kończy 22 lata, a co do Schummachera to warto dodać że wyprzedził Ralfa, do Michaela (tego właściwego Schummachera troszkę mu zabrakło).
                    tak ? a ja widze na onecie wyraznie 6 miejsce ralf, 7 miejsce massa, 8 miejsce "wlasciwy schumacher".

                    Zamieszczone przez liquidsound
                    No i prosze mamy kolejna paranoje ogolno narodowa:-x po malyszomani przychodzi porada na kubicomanie. Teraz ilosc fanow F1 wzrosnie z liczby 5000 do 5 000 000, wszyscy beda pisac ody o Kubicy, reklamy czekolady beda z kubica a na koniec gdy chlopak (nie daj boze) spadnie z forma to beda na nim wieszac psy, do tego stopnia ,ze ten sie juz nie podniesie:-) jakze cudowna polska rzeczywistosc.

                    BTW nie piszcie za jakis czas "skad wiedzialem"
                    jasne...

                    Komentarz

                    • korodajm

                      #40
                      Zamieszczone przez Jac
                      w bolidzie F1 zrobil juz chyba ponad 30k km wioec jakies pojecie ma ;-) jedynie warunki deszczowe byly dla niego nowoscia co bylo widac 2 razy ;-)
                      To raczej nie był problem deszczu czy jego umiejętności. Jak sam powiedział, pierwszy komplet opon był nie trafiony, to odebrało mu szanse na podium (słowa Roberta)

                      Komentarz

                      • akustyk
                        gajowy
                        • 2004
                        • 12158

                        #41
                        Zamieszczone przez Jac
                        co do serwisow o f1 to jest jeszcze calkiem ciekawy f1ultra.pl, gazeta.pl tez cos uruchomila, transmisje w RTL'u sa swietne jednym z komentatorow jest Lauda, maja wejscie na tor do padocku, wszedzie chodza ... nawet naszego Kubice z 20min. przed startem wypytywali ;-)
                        ano wlasnie mi brakuje tych transmisji. wkurzali mnie przebierankami, ale przynajmniej wiedzieli o czym mowia.

                        oprocz Laudy jest jeszcze Christian Danner(sp?). tez jakis byly kierowca F1 (acz nie z takim doswiadczeniem). malo mowi, ale dobrze i na temat. warto go posluchac

                        Zamieszczone przez Jac
                        TV4 ma transmisje F1 od jakis 2 lat, ale komentarz jest denny !!! Niejaki Borowczyk i Skubis... dno ! Szczegolnie Borowczyk sie tam zupelnie gubi
                        no co Ty...? nie lubisz "tych wspanialych, wspanialych kierowcow, w ich wspanialych, wspanialych bolidach"? i rozwarzan, jaka to "genialna strategie przygotowali dzis ci genialni stratedzy z Ferrari"?

                        Zamieszczone przez Jac
                        A co do Kubicy, to nie jest on mlodym kierowca bo sciga sie juz od 15 lat , jedynie brak mu doswiadczenia.. psychicznie jest juz ukrztaltowny, umie na zimno kalkulowac i realizowac strategie teamu, nie podpala sie, jest zrownowazony i szybki... jedyne czego mu brakuje to doswiadczenia w wyscigu F1
                        ale oni tam wszyscy sa po wieloletnim jezdzeniu w nizszych seriach przy czym w kazdej z serii auta i zasady sa kapke inne i zawsze trzeba sie zaadoptowac.

                        Zamieszczone przez Jac
                        Generalnie Kubica pojechal "zgodnie" z oczekiwaniami... czyli bardzo dobrze, liczylem na miejsca pomiedzy 10 i 5
                        dokladnie. patrzac na to co sie udalo Heidfeldowi mozna gdybac, ze do osiagniecia bylo wiecej (a majac na uwadze wypadki, to na pewno). ale jak na debiut i tak jest dobrze. po prostu sie sprawdzil, ze w wyscigu pojedzie i powalczy. a o to chodzilo
                        www albo tez flickr

                        Komentarz

                        • kazper
                          Coś już napisał
                          • 2005
                          • 76

                          #42
                          Zamieszczone przez thorin
                          tak ? a ja widze na onecie wyraznie 6 miejsce ralf, 7 miejsce massa, 8 miejsce "wlasciwy schumacher".
                          ...
                          Zwracam honor. Aczkolwiek dodam że gdyby nie awaria bolidi "właściwego" Schummachera nie udałoby mu się go wyprzedzić.
                          kazper

                          Komentarz

                          • piast9
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 3267

                            #43
                            Zamieszczone przez akustyk
                            no co Ty...? nie lubisz "tych wspanialych, wspanialych kierowcow, w ich wspanialych, wspanialych bolidach"? i rozwarzan, jaka to "genialna strategie przygotowali dzis ci genialni stratedzy z Ferrari"?
                            Ja dostaję białej gorączki gdy słyszę dziwną manierę przeciągania końcówek i dodawania takiego "mmeeee" na końcach wyrazów u tego starszego. Normalnie piana na ustach.

                            A z live timing z formula1.com więcej mam informacji o sytuacji na torze niż z ich komentarza.
                            650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #44
                              Zamieszczone przez piast9
                              A z live timing z formula1.com więcej mam informacji o sytuacji na torze niż z ich komentarza.
                              bo nawet czysto teoretycznie informacja (I) nie moze przyjmowac wartosci ujemnych. a poniewaz jakakolwiek wartosc scisle dodatnia (a live timing jest calkiem rozsadnie prowadzony) jest sila rzeczy lepsza niz zero, ktore soba reprezentuja te dwa pajace
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • thorin
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1990

                                #45
                                Zamieszczone przez kazper
                                Zwracam honor. Aczkolwiek dodam że gdyby nie awaria bolidi "właściwego" Schummachera nie udałoby mu się go wyprzedzić.

                                nie polemizuje Kazper, Kubica tez dwa razy wypadl z toru i tez rozwalil bolid i az dziw ze przy tylu nieprzyjemnosciach, pokazal taka klase i tak odrobil straty, a michaela s. pomimo wszystkich jego tytulow i wywalczonej latami pozycji nie cierpie, za styl jazdy, za to ze na torze nie jest dzentelmenem, i w pogoni za punktami jest w stanie wlasnego brata sprzedac, jak to juz nie raz zrobil... gdzie sie podzial Mika? Dlaczego Ayrton odszedl tak szybko? Czy srebrne strzaly znowu przezyja renesans?

                                Komentarz

                                Pracuję...