X
-
-
-
650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0Komentarz
-
to ze Kubica jedzie dalej nie jest wcale pewne. na razie jest tylko informacja, ze Villeneuve juz nie wroci. a BMW moze siegnac po innego kierowce.
inna kwestia, ze na miejscu BMW bym tego nie oglaszal w tym momencie, dopoki nie bylbym w 100% pewny, ze nie odbierze to motywacji. nie jest to az tak wielki problem z mlodym kierowca, ale i tak lepiej taka decyzje oglosic z opoznieniem, zeby ewentualnych kandydatow "podpompowac"Komentarz
-
co do serwisow o f1 to jest jeszcze calkiem ciekawy f1ultra.pl, gazeta.pl tez cos uruchomila, transmisje w RTL'u sa swietne jednym z komentatorow jest Lauda, maja wejscie na tor do padocku, wszedzie chodza ... nawet naszego Kubice z 20min. przed startem wypytywali ;-)
TV4 ma transmisje F1 od jakis 2 lat, ale komentarz jest denny !!! Niejaki Borowczyk i Skubis... dno ! Szczegolnie Borowczyk sie tam zupelnie gubi
A co do Kubicy, to nie jest on mlodym kierowca bo sciga sie juz od 15 lat
, jedynie brak mu doswiadczenia.. psychicznie jest juz ukrztaltowny, umie na zimno kalkulowac i realizowac strategie teamu, nie podpala sie, jest zrownowazony i szybki... jedyne czego mu brakuje to doswiadczenia w wyscigu F1
w bolidzie F1 zrobil juz chyba ponad 30k km wioec jakies pojecie ma ;-) jedynie warunki deszczowe byly dla niego nowoscia co bylo widac 2 razy ;-)
Generalnie Kubica pojechal "zgodnie" z oczekiwaniami... czyli bardzo dobrze, liczylem na miejsca pomiedzy 10 i 5
trzeba tez pamietac ze kierowca to nie wszytsko - w tym sporcie sprzet tez ma znaczenie ;-)Komentarz
-
Oczywiście, trzeba pamiętać że w dobtym samochodzie słaby kierowca nie wygra, i odwrotnie, dobry kierowca w słabym samochodzie również.Zamieszczone przez Jac....
trzeba tez pamietac ze kierowca to nie wszytsko - w tym sporcie sprzet tez ma znaczenie ;-)...
Na wygraną składa się mnóstwo czynników, i nie należy pomijać doświadczenia w startach w F1.kazperKomentarz
-
-
Naturalnie. Ostatnio niejaki Fernando Alonso.Zamieszczone przez kanei niezawodny serwis o czym sie juz niejeden przekonal..kazperKomentarz
-
tak ? a ja widze na onecie wyraznie 6 miejsce ralf, 7 miejsce massa, 8 miejsce "wlasciwy schumacher".Zamieszczone przez kazperThorin: co do wieku to ponoć w tym roku kończy 22 lata, a co do Schummachera to warto dodać że wyprzedził Ralfa, do Michaela (tego właściwego Schummachera troszkę mu zabrakło).
jasne...Zamieszczone przez liquidsoundNo i prosze mamy kolejna paranoje ogolno narodowa:-x po malyszomani przychodzi porada na kubicomanie. Teraz ilosc fanow F1 wzrosnie z liczby 5000 do 5 000 000, wszyscy beda pisac ody o Kubicy, reklamy czekolady beda z kubica a na koniec gdy chlopak (nie daj boze) spadnie z forma to beda na nim wieszac psy, do tego stopnia ,ze ten sie juz nie podniesie:-) jakze cudowna polska rzeczywistosc.
BTW nie piszcie za jakis czas "skad wiedzialem"
Komentarz
-
To raczej nie był problem deszczu czy jego umiejętności. Jak sam powiedział, pierwszy komplet opon był nie trafiony, to odebrało mu szanse na podium (słowa Roberta)Zamieszczone przez Jacw bolidzie F1 zrobil juz chyba ponad 30k km wioec jakies pojecie ma ;-) jedynie warunki deszczowe byly dla niego nowoscia co bylo widac 2 razy ;-)
Komentarz
-
ano wlasnie mi brakuje tych transmisji. wkurzali mnie przebierankami, ale przynajmniej wiedzieli o czym mowia.Zamieszczone przez Jacco do serwisow o f1 to jest jeszcze calkiem ciekawy f1ultra.pl, gazeta.pl tez cos uruchomila, transmisje w RTL'u sa swietne jednym z komentatorow jest Lauda, maja wejscie na tor do padocku, wszedzie chodza ... nawet naszego Kubice z 20min. przed startem wypytywali ;-)
oprocz Laudy jest jeszcze Christian Danner(sp?). tez jakis byly kierowca F1 (acz nie z takim doswiadczeniem). malo mowi, ale dobrze i na temat. warto go posluchac
no co Ty...? nie lubisz "tych wspanialych, wspanialych kierowcow, w ich wspanialych, wspanialych bolidach"? i rozwarzan, jaka to "genialna strategie przygotowali dzis ci genialni stratedzy z Ferrari"?Zamieszczone przez JacTV4 ma transmisje F1 od jakis 2 lat, ale komentarz jest denny !!! Niejaki Borowczyk i Skubis... dno ! Szczegolnie Borowczyk sie tam zupelnie gubi
ale oni tam wszyscy sa po wieloletnim jezdzeniu w nizszych seriachZamieszczone przez JacA co do Kubicy, to nie jest on mlodym kierowca bo sciga sie juz od 15 lat
, jedynie brak mu doswiadczenia.. psychicznie jest juz ukrztaltowny, umie na zimno kalkulowac i realizowac strategie teamu, nie podpala sie, jest zrownowazony i szybki... jedyne czego mu brakuje to doswiadczenia w wyscigu F1
przy czym w kazdej z serii auta i zasady sa kapke inne i zawsze trzeba sie zaadoptowac.
dokladnie. patrzac na to co sie udalo Heidfeldowi mozna gdybac, ze do osiagniecia bylo wiecej (a majac na uwadze wypadki, to na pewno). ale jak na debiut i tak jest dobrze. po prostu sie sprawdzil, ze w wyscigu pojedzie i powalczy. a o to chodziloZamieszczone przez JacGeneralnie Kubica pojechal "zgodnie" z oczekiwaniami... czyli bardzo dobrze, liczylem na miejsca pomiedzy 10 i 5Komentarz
-
Zwracam honor. Aczkolwiek dodam że gdyby nie awaria bolidi "właściwego" Schummachera nie udałoby mu się go wyprzedzić.Zamieszczone przez thorintak ? a ja widze na onecie wyraznie 6 miejsce ralf, 7 miejsce massa, 8 miejsce "wlasciwy schumacher".
...kazperKomentarz
-
Ja dostaję białej gorączki gdy słyszę dziwną manierę przeciągania końcówek i dodawania takiego "mmeeee" na końcach wyrazów u tego starszego. Normalnie piana na ustach.Zamieszczone przez akustykno co Ty...? nie lubisz "tych wspanialych, wspanialych kierowcow, w ich wspanialych, wspanialych bolidach"? i rozwarzan, jaka to "genialna strategie przygotowali dzis ci genialni stratedzy z Ferrari"?
A z live timing z formula1.com więcej mam informacji o sytuacji na torze niż z ich komentarza.650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0Komentarz
-
bo nawet czysto teoretycznie informacja (I) nie moze przyjmowac wartosci ujemnych. a poniewaz jakakolwiek wartosc scisle dodatnia (a live timing jest calkiem rozsadnie prowadzony) jest sila rzeczy lepsza niz zero, ktore soba reprezentuja te dwa pajaceZamieszczone przez piast9A z live timing z formula1.com więcej mam informacji o sytuacji na torze niż z ich komentarza.
Komentarz
-
Zamieszczone przez kazperZwracam honor. Aczkolwiek dodam że gdyby nie awaria bolidi "właściwego" Schummachera nie udałoby mu się go wyprzedzić.
nie polemizuje Kazper, Kubica tez dwa razy wypadl z toru i tez rozwalil bolid i az dziw ze przy tylu nieprzyjemnosciach, pokazal taka klase i tak odrobil straty, a michaela s. pomimo wszystkich jego tytulow i wywalczonej latami pozycji nie cierpie, za styl jazdy, za to ze na torze nie jest dzentelmenem, i w pogoni za punktami jest w stanie wlasnego brata sprzedac, jak to juz nie raz zrobil... gdzie sie podzial Mika? Dlaczego Ayrton odszedl tak szybko? Czy srebrne strzaly znowu przezyja renesans?
Komentarz
Komentarz