X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • muflon
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 6763

    #16
    Zamieszczone przez arturs
    co to takiego " przepisy wrzucane na foto kulinarne" ;-)
    foto kulinarne inaczej nazywa się literówka
    zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

    Komentarz

    • thorin
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1990

      #17
      Bonk powinien sie wypowiedziec. Pokazywal kiedys fenomenalne zdjecia jadła... niestety jak mowil wszystko fake, sos oczywiscie nie taki jak sie zjada, mieso w srodku surowe, bo przeciez ma kusic oko lekko zrumiemiona skorka a nie byc brazowe jak kora drzewa, poza tym dressing, odbicie lamp od talerzy, nad tym wszystkim trzeba miec kontrole...

      Komentarz

      • arturs
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 4196

        #18
        Zamieszczone przez muflon
        foto kulinarne inaczej nazywa się literówka
        To daj jakieś linki - oblookamy czym cię żona karmi

        Pozdr
        Artur
        5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

        Komentarz

        • Zielony
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2928

          #19
          Zamieszczone przez thorin
          Bonk powinien sie wypowiedziec. Pokazywal kiedys fenomenalne zdjecia jadła...
          Za niedługo się zjawi...
          Podobno ma się czym chwalić... :grin:
          Czekamy
          sigpic


          Komentarz

          • francuz20
            Dopiero zaczyna
            • 2005
            • 33

            #20
            to może i ja się pochwalę moimi zdjęciami jedzonka. Nie są może idealne ale na moje potrzeby wystarczą

            Komentarz

            • adamek
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 2265

              #21
              francuz20: przepraszam za skojarzenie i bezpośredność, ale pierwsze cztery to mi się kojarzą ze społem i z kociakiem.

              za to 5-a w zupełnie innym klimacie --> lepszym.
              Miłego dnia
              adam jastrzębowski
              cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
              tu tu

              Komentarz

              • francuz20
                Dopiero zaczyna
                • 2005
                • 33

                #22
                Możesz sobie kojarzyć bo po pierwsze to nie miałem wcześniej doświadczeń z fotografowaniem żywności a po drugie te zdjęcia miały być prezentowane w menu kawiarni i cukierni którą prowadzę. Te zdjęcia mają wisieć w dużym formacie (50x70) w cukierni.Jeśli porównałeś je do kociaka to zasadzie o to mi w nich chodziło. Jeśli mielibyście jakieś sugestie to wezmę je pod uwagę.

                Komentarz

                • adamek
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 2265

                  #23
                  hmm...
                  z tym kociakiem to to nie był komplement.

                  ale 5-ka pokazuje, że masz także dobre pomysły.
                  Miłego dnia
                  adam jastrzębowski
                  cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
                  tu tu

                  Komentarz

                  • francuz20
                    Dopiero zaczyna
                    • 2005
                    • 33

                    #24
                    Rozumiem ze to nie był komplement ., ale sądzę że w fotografi żywności trzeba brać pod uwagę jeszcze to do czego konkretnie dane zdjęcie będzie przeznaczone albo wyeksponowane ( menu ,plafon reklamowy ,tzw.potykacz ulotka itp.) i jaki jest to lokal gastronomiczny .

                    Komentarz

                    • iczek
                      Uzależniony
                      • 2004
                      • 711

                      #25
                      Francuz - bez urazy, ale to jest fotografia z PRL Nie gniewaj sie, po prostu swiatlo masz plaskie jak gofer od spodu. Nawet jesli to jest gdzies do lokalu to moze warto powalczyc troche. Ale to moje zdanie...
                      FotoPropaganda - blog tylko o dobrej fotografii
                      Ptaki
                      Portrety
                      Pejzaż

                      Komentarz

                      • francuz20
                        Dopiero zaczyna
                        • 2005
                        • 33

                        #26
                        wcale nie twierdzę że zdjęcia są dobre , po prostu robiłem je prawie "na kolanie" przy użyciu 2 lamp halogenowych kupionych w markecie .

                        Komentarz

                        • ripek
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1486

                          #27
                          http://www.youtube.com/watch?v=afNIRFCiKEo&NR

                          Uczcie się od mistrza :P
                          Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

                          Komentarz

                          • francuz20
                            Dopiero zaczyna
                            • 2005
                            • 33

                            #28
                            no to do nauki

                            Komentarz

                            • kami74
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1492

                              #29
                              Zamieszczone przez iczek
                              ...plaskie jak gofer od spodu...
                              Czyś Ty iczek kiedyś gofra od spodu widział ?;-) No to Ci powiem, ze jest tak samo pieknie wymodelowany przestrzennie jak i u góry. Mniam, te goferki w Mikołajkach...eehhh
                              5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                              MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                              później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                              Komentarz

                              • twlodar
                                Coś już napisał
                                • 2005
                                • 68

                                #30
                                Do tego to jedynie kamery z pochyłami i pokłonami się nadają, wszystko inne
                                to jedynie zabawa.. Co zresztą widać na wskazanych zdjęciach..
                                20D, 350D, 17-55/2.8 IS, 85/1.8, 50/1.8, 580EX, 420EX.. No chyba że znowu skoczę

                                Komentarz

                                Pracuję...