X
-
-
-
-
chyba będę musiał też się pochwalić
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
http://picasaweb.google.com/tomipow/Kacper_DostPny02 że też nie pomyślałem, tutaj próbkaCanon 350D + Canon 17-85 IS + Tamron 70-210+ Canon 50 1.8 + 135 Canon 2.8Komentarz
-
Rozkoszne dzieciaczki. Moje niestety już wydoroślały. Okres ich dzieciństwa przypadał na fotografię analogową, czarno-białą.
Jedyne laboratorium w kraju, mieściło się w Bydgoszczy i "robiło" na papierach kolorowych produkcji krajowej. W zasadzie tylko dostępne filmy "nieboszczki" NRD... Orwo. Jakość zdjęć...szkoda gadać
. Można było w warunkach łazienkowych /wyższa szkoła jazdy/ robić samodzielnie. Proces wywołania jednego zdjęcia /cztery kąpiele/ trwał około 42 minuty. Jakość...pominę milczeniem
Starsi forumowicze z pewnością to pamiętają.
Po tym rysie historycznym, motto
dla posiadaczy tych uroczych bąbelków...
"dzień bez fotografowania, swoich pociech, to dzień stracony". A więc do dzieła Panie i Panowie
Komentarz
-
-
-
-
-
-
Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...Komentarz
-
-
Hej, dawno mnie nie było i jakże miło mi zobaczyć, że mój temat tak się tu rozrósł i znalazł tylu zainteresowanych!!! Jednak jako, że ja rozpoczęłam ten wątek to pozwolę sobie (a co!
) wprowadzić małą zasadę - super ogląda się Wasze lub pożyczone pociechy, ale abyśmy mogli coś poza samym wrażeniem artystycznym z nich wynieść to proszę abyście umieszczali krótki opis "złapania" oraz sprzęt który w tym akurat przypadku został użyty (jaki obiektyw, lampa wbudowana czy zewnętrzna, z użyciem statywu czy z ręki) ja wkrótce wrzucę też kilka moich zdjęć, ale najpierw uzyskam na to zgodę rodziców małych modeli :wink:
robgr85 - wielkie dzięki za linki, rozumiem, że nasłał Cię na mnie mój nauczyciel angielskiego żebym wreszcie zaczęła więcej czytać w tym języku
Ostatnio edytowany przez izewa; 6034.7D + kilka szkieł i dużo chęci ;-)Komentarz
-
Komentarz
-
Ej no nie wiedziałam, że to tak strasznie zabrzmialo, chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze... :-( - współczuje Ci a zawsze myslałam że to fajnie być moderatorem;-)
A poważnie to chętnie zobaczyłabym jak sobie radzi 85 1.8 może kiedyś umówimy jakieś małe wspólne focenie?
Aaaaaaaaaaaa i chętnie podepnę też na chwilę 70-200 i 100-400 ;-)Ostatnio edytowany przez izewa; 6034.7D + kilka szkieł i dużo chęci ;-)Komentarz







Komentarz