X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jarek w
    Dopiero zaczyna
    • 2007
    • 22

    #166
    Zamieszczone przez comp
    chyba go do namiotu bezcieniowego nie wkładałeś?
    Do namiotu nie, nie zmiesci się . Może kolejne:

    Komentarz

    • bundy
      Uzależniony
      • 2006
      • 760

      #167
      No to jeszcze zarzucę jakimiś dziecięcymi obrazkami

      1. Stosunek wagi zawodników na focie to 1:10 (hint: waga dziecka 11 kg ;-) )


      2. A tu mamy dziecko na rowerze ;-)

      1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

      Komentarz

      • miklo
        Uzależniony
        • 2006
        • 681

        #168
        A ja właśnie odkryłem, że ściana w kuchni jest fajnym tłem ;-)

        Komentarz

        • jafet
          Dopiero zaczyna
          • 2007
          • 25

          #169
          chyba będę musiał też się pochwalić
          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
          http://picasaweb.google.com/tomipow/Kacper_DostPny02 że też nie pomyślałem, tutaj próbka
          Ostatnio edytowany przez jafet; 10540. Powód: Automerged Doublepost
          Canon 350D + Canon 17-85 IS + Tamron 70-210+ Canon 50 1.8 + 135 Canon 2.8

          Komentarz

          • 2marekm
            Początki nałogu
            • 2007
            • 419

            #170
            Rozkoszne dzieciaczki. Moje niestety już wydoroślały. Okres ich dzieciństwa przypadał na fotografię analogową, czarno-białą.
            Jedyne laboratorium w kraju, mieściło się w Bydgoszczy i "robiło" na papierach kolorowych produkcji krajowej. W zasadzie tylko dostępne filmy "nieboszczki" NRD... Orwo. Jakość zdjęć...szkoda gadać. Można było w warunkach łazienkowych /wyższa szkoła jazdy/ robić samodzielnie. Proces wywołania jednego zdjęcia /cztery kąpiele/ trwał około 42 minuty. Jakość...pominę milczeniem
            Starsi forumowicze z pewnością to pamiętają.
            Po tym rysie historycznym, motto
            dla posiadaczy tych uroczych bąbelków...
            "dzień bez fotografowania, swoich pociech, to dzień stracony". A więc do dzieła Panie i Panowie

            Komentarz

            • FERRER
              Bywalec
              • 2006
              • 190

              #171
              Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.

              Komentarz

              • arturs
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 4196

                #172
                Misiek na ramieniu wypas
                5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                Komentarz

                • Roqfort
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 149

                  #173
                  Ja je zamrażam ciekłym azotem... ;-)

                  Komentarz

                  • miklo
                    Uzależniony
                    • 2006
                    • 681

                    #174
                    I znowu Zuza:

                    Komentarz

                    • M&M
                      • 2007
                      • 5

                      #175
                      to też się pochwalę (naszym 10-miesięcznym Wojtkiem):

                      Komentarz

                      • robgr85
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 1719

                        #176
                        nie czytałem całego wątku, więc wybacz jeśli już było. W poniższym linku masz kilka porad, nie wiem czy są adekwatne do stawianych wymagań bo fotografia dziecięca jest mi obca :P





                        Pozdr,
                        Robert
                        Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

                        Komentarz

                        • miklo
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 681

                          #177
                          Zamieszczone przez miklo
                          I znowu Zuza:
                          Się coś pomerdało. Jeszcze raz:

                          Komentarz

                          • izewa
                            Coś już napisał
                            • 2006
                            • 68

                            #178
                            Hej, dawno mnie nie było i jakże miło mi zobaczyć, że mój temat tak się tu rozrósł i znalazł tylu zainteresowanych!!! Jednak jako, że ja rozpoczęłam ten wątek to pozwolę sobie (a co! ) wprowadzić małą zasadę - super ogląda się Wasze lub pożyczone pociechy, ale abyśmy mogli coś poza samym wrażeniem artystycznym z nich wynieść to proszę abyście umieszczali krótki opis "złapania" oraz sprzęt który w tym akurat przypadku został użyty (jaki obiektyw, lampa wbudowana czy zewnętrzna, z użyciem statywu czy z ręki) ja wkrótce wrzucę też kilka moich zdjęć, ale najpierw uzyskam na to zgodę rodziców małych modeli :wink:

                            robgr85 - wielkie dzięki za linki, rozumiem, że nasłał Cię na mnie mój nauczyciel angielskiego żebym wreszcie zaczęła więcej czytać w tym języku
                            Ostatnio edytowany przez izewa; 6034.
                            7D + kilka szkieł i dużo chęci ;-)

                            Komentarz

                            • Vitez
                              zło konieczne
                              • 2004
                              • 19804

                              #179
                              Zamieszczone przez izewa
                              abyśmy mogli coś poza samym wrażeniem artystycznym z nich wynieść
                              I nastraszyłaś . Btw właśnie (w konkretnym celu) przejrzałem cały wątek. Gdybyś potrzebowała pożyczyć 50 1.4 lub 85 1.8 to śmiało 8) .

                              Komentarz

                              • izewa
                                Coś już napisał
                                • 2006
                                • 68

                                #180
                                Zamieszczone przez Vitez
                                I nastraszyłaś . Btw właśnie (w konkretnym celu) przejrzałem cały wątek. Gdybyś potrzebowała pożyczyć 50 1.4 lub 85 1.8 to śmiało 8) .
                                Ej no nie wiedziałam, że to tak strasznie zabrzmialo, chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze... :-( - współczuje Ci a zawsze myslałam że to fajnie być moderatorem;-)

                                A poważnie to chętnie zobaczyłabym jak sobie radzi 85 1.8 może kiedyś umówimy jakieś małe wspólne focenie?
                                Aaaaaaaaaaaa i chętnie podepnę też na chwilę 70-200 i 100-400 ;-)
                                Ostatnio edytowany przez izewa; 6034.
                                7D + kilka szkieł i dużo chęci ;-)

                                Komentarz

                                Pracuję...