X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • muflon
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 6763

    #256
    No cóż... pozostaje mi tylko wyciągnąć z szafy G5 Tylko skąd ja kurde drugi wezmę?
    zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #257
      Zamieszczone przez marekk_ok
      Akustyk, zaloze sie iz w jej wieku nie strzelales takich dobrych fotek :-)
      w jej wieku to moglem co najwyzej ojca Zenitem o podloge walic.

      ale zeby nie bylo zludzen, to oprocz tego zdjecia nawalila tez kupe na oslep. chocby pod tytulem "siamolot leci" - lup w niebo zona moja osobista ze smiechu sie kulala, zwlaszcza, ze dziecko po kazdym zdjeciu mowilo samo sobie "fane źdjecie" i kazalo sobie brawo bic
      a ja obiecalem jutro sciagnac z netu jakas wypasna fote KLM-a i Bulce pokazac, ze to ona zrobila (tak na zachete ).
      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
      Zamieszczone przez muflon
      No cóż... pozostaje mi tylko wyciągnąć z szafy G5 Tylko skąd ja kurde drugi wezmę?
      szukaj na ebayu. jakby to byla dziewczynka to bym moze probowal kupic jakis A470 i zenic bajke, ze ten G5 to na krajobraz jest, a A470 do zdjec ludzi (mamy/taty). ale Ty nie dosc ze facetow masz, to jeszcze starszych i na dodatek we krwi maja Polibude (jesli sie nie myle), wiec nie ma wala, zeby nie przejrzeli, ze kit zenisz. jeszcze by na to forum wlezli i Ci siary narobili, ze oklamujesz
      Ostatnio edytowany przez akustyk; 984. Powód: Automerged Doublepost
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • loodie
        • 2008
        • 2

        #258
        Witam

        Od dłuższego czasu śledzę forum, w tym między innymi ten wątek i uważam, że nadszedł czas żeby samemu spróbować i mieć nadzieję na konstruktywną krytykę i opinie o moim zdjęciu. Zdjęcie nie było przeze mnie inspirowane - modelka pozowała sama z siebie.


        Z chęcią poznam Wasze opinie i posłucham wskazówek, bo jak do tej pory moje doświadczenie w fotografii ludzi jest niemal zerowe.

        Pozdrawiam

        Komentarz

        • orte
          Bywalec
          • 2006
          • 172

          #259
          Znajomi wpadli do nas na Woodstock z córką, to była okazja coś pstryknąć

          Komentarz

          • aptur
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 3837

            #260
            Skoro już jest taki wątek z albumowymi fotkami to dwa kolejne


            Komentarz

            • podstawe

              #261
              Moje.

              Dołączam dwie moje królewny. Tymi zdjęciami, a modelkami w szczególności, wolno się tylko zachwycać, innych uwag nie przyjmuję!

              1.


              2.


              3.


              4.


              Pozdrawiam wszystkich oraz ich dzieci .

              Komentarz

              • JacekMR
                Dopiero zaczyna
                • 2005
                • 35

                #262
                Podrzuce cos swiezego




                Komentarz

                • tataniny
                  Dopiero zaczyna
                  • 2005
                  • 17

                  #263
                  Moje córki Lena i Nina w ogródku u cioci Oli.

                  1.

                  2.

                  3.

                  Pozdrawiam - Jacek
                  5d-rzwiowe auto, jasne okna z czerwonymi obwódkami i mocne światło ;-)

                  Komentarz

                  • Kabu
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 370

                    #264
                    Dawno nic tu nie wystawiałem, mój synek Kubuś:

                    1.

                    2.

                    3.

                    Pozdrawiam

                    Komentarz

                    • PATIszon
                      Dopiero zaczyna
                      • 2008
                      • 15

                      #265
                      Zamieszczone przez podstawe
                      Chyba dlugo w wannie siedzialy :-P


                      To ja sie tez pochwale:




                      To moje drugie:


                      i trzecie, zartuje, pierwsze

                      Ostatnio edytowany przez PATIszon; 18310.

                      Komentarz

                      • bogunio
                        • 2007
                        • 14

                        #266
                        No to i ja dorzucę swoje "3 grosze". Młodsza połowa naszego stanu posiadania.

                        1.
                        2.
                        3.
                        Ostatnio edytowany przez bogunio; 12865.

                        Komentarz

                        • miklo
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 681

                          #267
                          bogunio: Kadry, momenty, miny, dynamika - wszystko ekstra. Poprawiłbym tylko BW. Ale fajne życiowe, niewydumane a jednak ciekawe foty :-)

                          Komentarz

                          • PATIszon
                            Dopiero zaczyna
                            • 2008
                            • 15

                            #268
                            Zamieszczone przez bogunio
                            No to i ja dorzucę swoje "3 grosze". Młodsza połowa naszego stanu posiadania.

                            1.
                            Hej, a gdzie sa takie zarabiste zjezdzalnie?

                            Komentarz

                            • bogunio
                              • 2007
                              • 14

                              #269
                              miklo - dzięki za motywującą opinię
                              PATIszon - Krynica Zdrój Góra Parkowa. Jest tam tego więcej a zarąbista jest pionowa - wiem bo sam jechałem na równoległym torze z moją małą bohaterką

                              Komentarz

                              • Biperek
                                Uzależniony
                                • 2007
                                • 593

                                #270
                                Dawno nie wstawiałem żadnej ze swoich pociech więc Ola - już jesiennie.

                                Pozdrawiam
                                Marek/Biperek

                                Komentarz

                                Pracuję...