X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • romko
    Coś już napisał
    • 2007
    • 75

    #226
    Dziś wrzucam kilka zdjęć Matusia, starsza córka nie da sie tak łatwo nakłonić do fotek. Małego można złapać z zaskoczenia, w dzisiejszej serii te zamyślone, myślę, że pierwsze moje portfolio na CB to będą zdjęcia dzieci właśnie, mam całe zbiory, nigdy nie publikowałem, dziś mała próbka pt. Matuś zamyślony - oczekiwanie na wiosnę:




    z zaskoczenia


    Ostatnio edytowany przez romko; 12825.
    5 gripped, Canon 5, lampka 430 EX, Canon 35, Canon 50 1.4, Canon 85 1.8, Canon 16-35/2,8 MK II, Canon 70-200/2.8, TC Kenko 2x, kilka szkiełek analogowych, dużo chęci i notorycznie mało czasu...
    to tylko 1 %...

    Komentarz

    • D@niel

      #227
      To i ja coś znalazłem w archiwum. Zdjęcie synka mojego dobrego kolegi zrobione w formie pocztówki. Napis zrobiony na życzenie taty ;-)


      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
      Ostatnio edytowany przez Gość; 4478. Powód: Automerged Doublepost

      Komentarz

      • Przemek Białek
        Uzależniony
        • 2004
        • 832

        #228
        Agatka i jej goście








        dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
        "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl

        Komentarz

        • miklo
          Uzależniony
          • 2006
          • 681

          #229
          Wiosenny pałer ;-)

          Komentarz

          • xdream
            Coś już napisał
            • 2005
            • 60

            #230
            Od Kuchni

            Komentarz

            • piraniah
              • 2007
              • 14

              #231
              Odswiezmy troche watek Moja corcia dzien po narodzinach. Pancolar i F 2,8
              Ostatnio edytowany przez piraniah; 13146.
              50D, 24-105/4 USM, 10-22/3.5-4-5 USM

              Komentarz

              • xdream
                Coś już napisał
                • 2005
                • 60

                #232
                mam 3 latka

                Komentarz

                • muflon
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 6763

                  #233
                  Zamieszczone przez xdream
                  mam 3 latka
                  A tutaj 2x1.5

                  zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                  Komentarz

                  • perqsista
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 429

                    #234
                    To drugie rewelacja
                    BTW, ale sie te nasze dzieci starzeją , jeszcze mam świeżo w pamięci jak pokazywałeś foty ze szpitala zaraz po urodzeniu.
                    www.blog.mielcarek.net

                    Komentarz

                    • arturs
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 4196

                      #235
                      Zamieszczone przez perqsista
                      To drugie rewelacja
                      BTW, ale sie te nasze dzieci starzeją , jeszcze mam świeżo w pamięci jak pokazywałeś foty ze szpitala zaraz po urodzeniu.
                      Faktycznie.. jakby to było wczoraj... a tu już chłopy jak dęby skoro takie ciężkie body utrzymują przy oku..
                      5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                      Komentarz

                      • bruckner
                        Początki nałogu
                        • 2006
                        • 275

                        #236
                        Btw Muflon masz LiveView bo synek raczej na LCD patrzy niż w wizjer

                        Fotki Digart
                        FOTOblog

                        Komentarz

                        • muflon
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 6763

                          #237
                          Zamieszczone przez bruckner
                          Btw Muflon masz LiveView bo synek raczej na LCD patrzy niż w wizjer
                          Spokojnie... nauczy się Spust już też wiedzą gdzie jest i do czego służy I podnoszą spokojnie tak gdzieś do 24-70 - wystarczy zostawić sprzęt na wierzchu I zakładają sobie MiniTrekkera na plecy I... i...
                          zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                          Komentarz

                          • Biperek
                            Uzależniony
                            • 2007
                            • 593

                            #238
                            Muflon to ty tez jesteś szczęśliwym wybrańcem losu z bliźniakami Ciekawe ilu nas tu takich farciarzy ?
                            Pozdrawiam
                            Marek/Biperek

                            Komentarz

                            • skoku
                              Bywalec
                              • 2008
                              • 131

                              #239
                              ja przy synku aparatu nie moge z plecaka wyciagnac .. bo jest od razu - aparat chce!
                              musze przyznac, ze wie juz o co chodzi aparat trzyma ladnie, przy robieniu zdjecia patrzy przez wizjer. troche ciezki palec ma, musze wylaczac serie
                              dzwiga 40d z 17-85.
                              ale to juz bedzie cyfrowy czlowiek, jak daje mu analoga to pierwsze slowa: a gdzie sie patrzy?
                              ps ma 2 lata i 2 miesiace.

                              dumny tatus musial sie w koncu pochwalic
                              "Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli"

                              Komentarz

                              • xdream
                                Coś już napisał
                                • 2005
                                • 60

                                #240
                                Zamieszczone przez muflon
                                A tutaj 2x1.5
                                Ta druga fota wymiata. Ten aparat jest prawie tak duży jak głowa. Normalnie dziwię się jak on to uniósł. Rewela

                                Ja jeszcze nie daję srzętu ciężkiego do łapy, ale za to już też synek robi sesje młodszemu bratu :-P

                                Komentarz

                                Pracuję...