X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • milko
    Dopiero zaczyna
    • 2006
    • 48

    #376
    wystarczy aby dziecko skierowac w stronę okna(ja tak robię- a i odbicie w oczach to chyba okno)

    Komentarz

    • chyrus
      Początki nałogu
      • 2005
      • 436

      #377
      Zamieszczone przez djaras
      jak się robi "takie" oczy ??
      Młody jestem, doświadczenia nie mam w robieniu dzieci, ale wydaje mi się, że to kwestia genów rodziców a nie techniki "robienia"

      A tak serio, to piękny portret. IMO w oczach widać softbox, z którego to światło ładnie odseparowuje portret od tła.
      digart

      Komentarz

      • SylwiaSz
        Coś już napisał
        • 2008
        • 53

        #378
        To może się wypowiem, bo w końcu to moje zdjęcie ;-)

        Zdjęcie robione w pokoju, na leżąco, na czarnym kocyku.
        Odbicie w oczach to duże okno.

        Co do samych oczu, to z natury są takie piękne ;-)
        Ale trochę je podrasowałam:
        1. Kopia warstwy (żeby nie zepsuć oryginału)
        2. Na kopii zaznaczenie lassem tęczówki - modyfikacja krzywymi, lekkie wyostrzenie samej tęczówki
        3. Trochę zmniejszam krycie drugiej warstwy, żeby dziecko nie wyglądało jak cyborg - i voila!
        Razem jakieś dwie minuty pracy w PS ;-)

        Cieszę się, że zdjęcia się podobają - więcej zdjęć tego przystojniaka na moim blogu

        ____________________________________
        www.sylwiaszuderblog.com

        Komentarz

        • chyrus
          Początki nałogu
          • 2005
          • 436

          #379
          heh, no to nie trafiłem
          digart

          Komentarz

          • kristof77
            Coś już napisał
            • 2008
            • 65

            #380
            Abby podczas kąpieli:

            Komentarz

            • MadameTulip
              • 2008
              • 14

              #381
              kolejne zdjęcia mojej córeczki, tym razem w dżinsie


              http://www.katarzynarudnik.com/
              http://blog.katarzynarudnik.com/

              Komentarz

              • Handelson
                Uzależniony
                • 2009
                • 789

                #382
                To jeszcze jedno... Troszkę inne
                Ostatnio edytowany przez Handelson; 24543.

                Komentarz

                • pattom
                  Coś już napisał
                  • 2007
                  • 61

                  #383
                  Po jaką cholerę tak szopujecie te dzieci ?
                  pattom

                  Komentarz

                  • Handelson
                    Uzależniony
                    • 2009
                    • 789

                    #384
                    Zamieszczone przez pattom
                    Po jaką cholerę tak szopujecie te dzieci ?
                    Bo nie jest to zdjęcie do albumu rodzinnego

                    Komentarz

                    • pattom
                      Coś już napisał
                      • 2007
                      • 61

                      #385
                      Tym bardziej.
                      pattom

                      Komentarz

                      • Handelson
                        Uzależniony
                        • 2009
                        • 789

                        #386
                        Zamieszczone przez pattom
                        Tym bardziej.
                        Chyba nie rozumiem...
                        Jeśli robię zdjęcia dzieci do albumu rodzinnego to są piękne, różowe i podobają się rodzicom. Jeśli przeznaczenie tychże zdjęć jest inne to postprocessing również jest inny. Wyobraź sobie, że jedno z tak przygotowanych zdjęć zostało zdjęciem tygodnia na portalu Przekroju. Po co więc szopować tak zdjęcia? :-P

                        Komentarz

                        • pattom
                          Coś już napisał
                          • 2007
                          • 61

                          #387
                          Ja trzy razy miałem Zdjęcie Tygodnia na fotopolis.pl i żadne nie było szopowane



                          to niczego nie dowodzi, chodzi mi o fakt używania PS w nadmiarze, przesadzania, które wynaturza osoby fotografowane.
                          pattom

                          Komentarz

                          • Handelson
                            Uzależniony
                            • 2009
                            • 789

                            #388
                            Gratulacje w takim razie. Ale to również niczego nie dowodzi :P I Twoje i moje zostały w końcu docenione Twoje na fotopolis - moje na plfoto i w Przeglądzie.
                            PS. Jak się nauczę robić dobre zdjęcia przestanę je poprawiać :P
                            Pozdrawiam i peace
                            PS. Fotka 2 jest niesamowita... Mogę zapytać czym robiona? Średni format? Piękna tonacja... Jeszcze raz gratuluję. Sorry za OT
                            Ostatnio edytowany przez Handelson; 24543.

                            Komentarz

                            • Maykster
                              Coś już napisał
                              • 2009
                              • 90

                              #389
                              Mój zaklinacz wiosny

                              Komentarz

                              • yanovitz
                                Coś już napisał
                                • 2009
                                • 99

                                #390
                                Jeszcze raz moja mala

                                1.

                                2.

                                Nie wiem o co chodzi ale Zuzia jak tylko zobaczy aparat/kamere natychmiast powaznieje...

                                Komentarze, opinie porady jak awsze w cenie ;-)
                                Fotki na CB

                                Komentarz

                                Pracuję...