X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sbogdan1
    Początki nałogu
    • 2007
    • 359

    #781
    Seba ale dałeś czadu, cud, miód, malina.
    Świetna sesja, gratuluję.
    EOS 40D,BG-E2N, 17-40/4 , 70-200/4 , 50/1.4, 85/1.8 ,T 28-75/2.8,

    Nie kłóć się z idiotami ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem

    Komentarz

    • Janusz Body
      Moderator
      • 2004
      • 5757

      #782
      SebaWolf - ŚWIETNE :-)

      Janusz,
      Old enough to know better - but I do it anyway.

      Komentarz

      • SebaWolf
        Początki nałogu
        • 2006
        • 324

        #783
        Zamieszczone przez djaras
        SebaWolf: Piękne, BRAWO! Gratuluję cierpliwości modelki Zastanawiam się jaka temperatura była w studiu?
        Dzięki wszystkim, co do temperatury grzejnik był na full jakieś 25st. ale to bez znaczenia bo mała wyciągana była spod kocyka na kilka sekund, w związku z tym że pokój potrzebował przemeblowań do sesji robiłem po jednym dwa zdjęcia dziennie.

        Komentarz

        • yanovitz
          Coś już napisał
          • 2009
          • 99

          #784
          Seba po prostu rewelacja!
          Fotki na CB

          Komentarz

          • qbanek
            Coś już napisał
            • 2010
            • 50

            #785
            Jestem pod wrażeniem, ale widzialem coś podobnego, moze autor sie wzorowal tymi fotami? http://www.flickr.com/photos/3555852...n/photostream/

            w kazdym razie jest czad na maxa !!!!!!

            szacun

            Komentarz

            • cobra
              • 2010
              • 10

              #786
              Seba, cudowne!!!

              Lepsze niż Anne Geddes.

              Komentarz

              • plaucjusz
                Bywalec
                • 2008
                • 168

                #787
                Zdjęcia rewelacja. Najbardziej podoba mi się waga. Niesamowite zestawienie.
                Brawo brawo.
                Czy pomysł podpatrzony czy też nie, guzik mnie to obchodzi!
                Jak masz jeszcze to ja poproszę.
                Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

                Johann Wolfgang Goethe

                Komentarz

                • airhead
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 2495

                  #788
                  najlepszy materiał na forum od... jakiegoś czasu
                  Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
                  Fujifilm x100

                  mgrochocki.wordpress.com

                  Komentarz

                  • kariel
                    • 2009
                    • 12

                    #789
                    Sesja mojej małej modelki...


                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

                    Ostatnio edytowany przez kariel; 28602. Powód: Automerged Doublepost
                    C500D, 18-55 KIT, 50 1.8, Tamron 70-300, Nissin 622

                    Komentarz

                    • adam-nl
                      Dopiero zaczyna
                      • 2010
                      • 25

                      #790
                      a to jedno z niewielu zdjec, ktore popelnilem cyfrowo i ktore podoba sie mojej corce
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      i jeszcze jedno z lata '10
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      Ostatnio edytowany przez adam-nl; 32498. Powód: Automerged Doublepost

                      Komentarz

                      • rycerz
                        Bywalec
                        • 2008
                        • 227

                        #791
                        mój maluch uczył się siadać a ja uczyłem się robić zdjęcia ;-)


                        nx100

                        Komentarz

                        • gofer
                          Zablokowany
                          • 2006
                          • 31

                          #792
                          a mnie ostatnio na cz-b zebralo

                          Komentarz

                          • skarabeusz696
                            Dopiero zaczyna
                            • 2008
                            • 37

                            #793
                            KORNELEK

                            Komentarz

                            • FOTONINJA
                              Dopiero zaczyna
                              • 2010
                              • 19

                              #794
                              Ja tutaj malutko piszę ale SEBA to rzeczywiście najlepsze foty jakie widziałem od jakiegoś czasu na tym forum czy inspirowane czy nie nie istotne w dzisiejszych czasach każdy czerpie pomysły od innych a jak tego nie robi to i tak zostanie o to posądzony bo zrobił coś dobrze
                              Pozdrawiam super!!!

                              Komentarz

                              • mathom
                                Początki nałogu
                                • 2007
                                • 428

                                #795
                                przejrzałem cały wątek, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi na 2 pytania:
                                - jak to jest z lampami i małymi dziećmi ? można stosować czy nie (a jak nie to do jakiego wieku?)
                                - do małych dzieci (w tym noworodków) co byście wybrali na FF - 85/1.8 czy 100/2 (chodzi mi głównie o min. odległość ostrzenia)?
                                FF + L
                                Moje stocki
                                Wyszukiwarka publikacji zdjęć wg autora

                                Komentarz

                                Pracuję...