15-85 mm f/3.5-5.6 IS USM
X
-
-
1. szybki obiektyw = USM,
2. na zewnątrz i wewnątrz = zoom,
3. budżet = www.ceneo.pl, www.skapiec.pl, www.....
4. dobry obiektyw = choćby testy optyczne.pl, photozone.de,
PozdrawiamDo pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
hobbystycznie - brak czasu niestety :-(
Komentarz
-
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM - mam, polecam. Świetne szkiełko.
Pozdrówka!"Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"
50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."Komentarz
-
Słuszna koncepcja - dokleiłem :cool:.Od jakiej kwoty będzie zrujnowany budżet ? bo take pisanie odpowiedzi to jak wróżenie z fusów. Albo inaczej, ile chcesz na to wyłożyć kasy.
A tak na marginesie warto poszperać w otwartych już wątkach, choćby
tu http://canon-board.info/showthread.php?t=16535"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Mam D50 + 15-85 i z moimi dzieciakami ledwo sobie dają radę. Połowa zdjęć jest do kosza - za szybko się ruszają
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Mam 50D + 15-85 i z moimi dzieciakami ledwo sobie dają radę. Połowa zdjęć jest do kosza - za szybko się ruszają
Komentarz
-
Czarna puszka i kilka słoików... i teraz jeszcze słoneczko
------------------------------------------------------
Jakby ktoś mnie szukał to jestem na FB
http://www.facebook.com/grzegorz.malinowskiKomentarz
-
Nie traktuj poniższych propozycji poważnie:Witam. Posiadam Canon 50d.Poszukuje dobrego obiektywu do robienia zdjec moim dzieciom podczas zabawy ..Sa to ruchliwe szkraby, wiec obiektyw musialby byc szybki. Chcialabym go uzywac wewnatrz, jak i na zewnatrz. Co moglibyscie polecic??
Ps. I zeby tez nie zrujnowal mojego budzetu. Pozdawajcie przyklady. Dziekuje
to na pewno nie obiektywy do ruchliwych dzieci...
Z mojego ponad dwuletniego doświadczenia powiem Ci, że dobrze sprawdzi się stałka 28 1.8, szczególnie w pomieszczeniach, natomiast na zewnątrz poleciłbym Ci dobry (= trafiający) egzemplarz Sigmy 50-150 2.8 - budżetu nie zrujnuje, ma przyjemny zakres no i stałe dobre światło.Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
"kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."Komentarz
-
-
-












Komentarz