X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • yanovitz
    Coś już napisał
    • 2009
    • 99

    #886
    Dzieki, to powyzej to takie moje poczatki z tego typu zdjeciami.

    No to jeszcze raz gratulacje, moja cora ma juz 2,5 roku ;-)

    Fotki na CB

    Komentarz

    • kasiulap
      Dopiero zaczyna
      • 2010
      • 21

      #887
      Zamieszczone przez yanovitz
      Mastercheat to zdjecie jest rewelacyjne. Czyzby gratulacje sie nalezaly?

      Ja ostatnio wymodzilem cos takiego:
      Czy ta poświata nad dzieckiem to efekt niestarannego "wypędzlowania", czy to tak miało być?

      Komentarz

      • basala
        Uzależniony
        • 2008
        • 615

        #888
        Zamieszczone przez kasiulap
        Czy ta poświata nad dzieckiem to efekt niestarannego "wypędzlowania", czy to tak miało być?
        À propos (jeśli już jesteśmy przy technice fotografowania):



        [ocenzurowano] - bez przesady z takimi linkami

        Tylko dla użytkowników +18.
        Ostatnio edytowany przez Kolekcjoner; 5969.

        Komentarz

        • yanovitz
          Coś już napisał
          • 2009
          • 99

          #889
          Zamieszczone przez kasiulap
          Czy ta poświata nad dzieckiem to efekt niestarannego "wypędzlowania", czy to tak miało być?
          To gradient, tak miało być. Może nie najlepiej wyszło ale się uczę. Następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam.
          Fotki na CB

          Komentarz

          • basala
            Uzależniony
            • 2008
            • 615

            #890
            Zamieszczone przez basala
            [ocenzurowano] - bez przesady z takimi linkami
            A może bez przesady z umieszczaniem wątków/wpisów w nieodpowiednich działach?

            Komentarz

            • mastercheat
              Początki nałogu
              • 2008
              • 477

              #891
              Amadeusz

              40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
              5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

              Komentarz

              • mario_l
                Dopiero zaczyna
                • 2008
                • 28

                #892
                [/QUOTE]
                www.jednoslowoa.blogspot.com

                Komentarz

                • AniaCzajka
                  Dopiero zaczyna
                  • 2010
                  • 47

                  #893
                  Mój bobas (pierwsze apsc,reszta 5D):



                  te lubię naj:

                  zostało 5D z 550EX i apetyt na zycie

                  Komentarz

                  • niechcemisie
                    Początki nałogu
                    • 2010
                    • 277

                    #894
                    to z aps-c najlepiej wykonane
                    500d, 70-200 f/4 L, C50 f/1.8 II, Di622 mkII

                    Komentarz

                    • AniaCzajka
                      Dopiero zaczyna
                      • 2010
                      • 47

                      #895
                      Może dlatego, że dopalane lampą. Reszta w zastanym. I żadne pozowane.
                      zostało 5D z 550EX i apetyt na zycie

                      Komentarz

                      • janmar
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 3468

                        #896
                        AniaCzajka zamieszczasz zdjęcie sprzeczne z Zasadami Wstawiania Zdjęć. Regulamin CB.pkt 9. Rozmiar [150 kb] Ze względu na to że jesteś początkującym użytkownikiem a temat zdjęc jest wyjątkowy zdjęć nie usuwam i nie stosuję kary regulaminowej.Ale proszę przeczytać regulamin pkt9. istosować zawarte tam zasady.
                        Następne niezgodne z zasadami zdjęcia zostaną usunięte + kartka ostrzegawcza.
                        PS.Trwają prace które być może zwiększą dopuszczalny rozmiar zdjęć.Ale na tą chwilę obowiązuje aktualny regulamin.
                        Pozdrawiam
                        Ostatnio edytowany przez janmar; 7379.

                        Komentarz

                        • kmleon
                          Początki nałogu
                          • 2007
                          • 315

                          #897
                          Nic specjalnego, ale takie mi się udało chwycić :-)

                          Komentarz

                          • lMl
                            Bywalec
                            • 2011
                            • 225

                            #898
                            Czytam Wasze wpisy odnośnie sprzętowego podejścia do fotografii dziecięcej i stwierdzam, że zupełnie inaczej do sprawy podchodzę.
                            Od zawsze 50/1.4-1.8, praktycznie zawsze przymykany najwyżej do 2.8 a często na pełnej dziurze. Tym obiektywem robię plener, domowe zastane światło, zdjęcia pozowane i niepozowane, ruch i zabawę. Do studia zapinam kita i finito ekspresji twórczej.
                            Nie lubię być daleko, więc długich obiektywów praktycznie nie używam (chyba, że zależy mi na perspektywie, wtedy 135/2.8 lub coś podobnego.
                            canon, olympus

                            Komentarz

                            • mastercheat
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 477

                              #899
                              40D;T17-50;Tokina50-135;580EXII;Sherpa250R;4GBx2+8GB;V800C,HL-511x2; Hama Defender 200
                              5D;C28/1.8;C85/1.8; YongNuo RF-602; 2xPowerlux VC200; 1xQuantuum PT-200,softboxy,parasole.

                              Komentarz

                              • barwena1977
                                • 2011
                                • 8

                                #900
                                C40D, 100/2.0USM

                                Komentarz

                                Pracuję...