X
-
-
Moim zdaniem wcale nie trzeba być niewidzialnym. Najważniejsza w fachu fotoreportera jest osobowość. Czasem po prostu nie bycie hamem wystarcza do tego, żeby ludzie cię akceptowali i nie uciekali. Podejdź, powiedz coś, zapytaj czy możesz zrobić zdjęcie. Pamiętaj, że zarobienie na akceptację ludzi których chcesz fotografować czasem trzeba zarabiać długo...Komentarz
-
Ja sie tylko zastanawiam czy takie cudo na koncu obiektywu nie bedzie sie krecic gdy aparat ustawia focusa. Tak samo jak mi rozregulowuje polara. No chyba ze sa jakies techniki ktore pozwalaja tego uniknac a ja o nich niewiem :Phttp://www.allegro.pl/item166799894_..._300d_30d.html
Sprytne. Zadne strzelanie spod pachy ani inne cuda niewidy!Im wiecej zdjec robie, tym bardziej jestem z nich niezadowolony...Komentarz
-
Jak założysz na obiektyw, który nie kręci "mordką" to będzie ok
.
Komentarz
-
Komentarz
-
Można się domyślać że skoro na aukcji adapter jest przykręcony do kita który kręci mordką to może tam jest luźny pierścień jak w filtrach polaryzacyjnych żeby trzymać za przód i umozliwić ostrzenie niezależnie od tego przykręconego wynalazku
. A wystarczy zadać pytanie sprzedającemu żeby być pewnym czy z kitem będzie OK.
EOS 450D, EF 24mm 1.4 L, EF 50mm 1.2 L, EF 24-105mm L, EF-S 10-22mmKomentarz
-
szybko i zdecydowanie
..no i szybkość reagowania na momenty warte uwiecznienia...Moim zdaniem wcale nie trzeba być niewidzialnym. Najważniejsza w fachu fotoreportera jest osobowość. Czasem po prostu nie bycie hamem wystarcza do tego, żeby ludzie cię akceptowali i nie uciekali. Podejdź, powiedz coś, zapytaj czy możesz zrobić zdjęcie. Pamiętaj, że zarobienie na akceptację ludzi których chcesz fotografować czasem trzeba zarabiać długo...Komentarz
-
Komentarz
-
Niewidzialności nie da się zdefiniować, tego się uczysz i z czasem osiągasz względnie zadowalający poziom. Bez gwarancji, że zawsze się uda.
Tutaj potencjalnie mogłem oberwać od: policjanta, lekarza, ratownika, ,,bohatera'' zdjęcia
A nic się nie stało
Tu inna sytuacja - wrzesien 2007 - wojskowy samolot bojowy spadł na pola pod Kościanem, ogrodzony teren, pełno policji. A jednak udaje sie się sfocić pilota, który ocalał.
To są sytuacje, kiedy nie ma reguł, udaje się lub nie...
Ostatnio edytowany przez himi; 5321.Komentarz
-
Niewidzialności nie da się zdefiniować, tego się uczysz i z czasem osiągasz względnie zadowalający poziom. Bez gwarancji, że zawsze się uda.
Tutaj potencjalnie mogłem oberwać od: policjanta, lekarza, ratownika, ,,bohatera'' zdjęcia
A nic się nie stało
Tu inna sytuacja - wrzesien 2007 - wojskowy samolot bojowy spadł na pola pod Kościanem, ogrodzony teren, pełno policji. A jednak udaje sie się sfocić pilota, który ocalał.
To są sytuacje, kiedy nie ma reguł, udaje się lub nie...
Fiu, fiu....
Jesteś naprawdę dobry w te klocki.
Pozdrówkam_o_b_y
--------------------------------------------------------
Komentarz
-
himi - a ten pan policjant (7 zdjęcie) nie mówił czegoś w stylu 'tu nie wolno robić zdjęć' ?
bo tak wygląda..Komentarz
-
-
w temacie ślubnym np niewidzialnym być głównie w kościele t walić trza lampą, bo jak nie to d razu od kościelnego,księdza przez organiste i gości wszyscy zwrócą na cię uwagę żeś se lampy nie właczył albo że sie zepsuła...
Komentarz
-
Niestety postęp techniczny nie zawsze idzie w parze z zachowaniem funkcjonalności niektórych rozwiązań, nie wiem czy z którąś z cyfrówek można zrobić taki trik :-( (zdjęty pryzmat w Canonie F1 New)
Jeśli chodzi o zdjęcia przy których nie chciałem żeby ktoś wiedział że je robię najlepiej sprawdzał się Sony DSC-F828, przydał się też na kilku imprezach gdy przed sobą widziałem tylko głowyKomentarz

Komentarz