X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • piotrusb
    Bywalec
    • 2007
    • 127

    #46
    Mnie się zdarza na ślubie mieć 1/30 z lampą na +1 ale muszę się dobrze podeprzeć, zwłaszcza jak człowiek głodny jest
    www.piotrusb.fotolog.pl
    www.piotrbednarek.pl
    Edytor.net

    Komentarz

    • marekb
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 2273

      #47
      a akie to ma znaczenie, jak zdjecie do d.. to i jak nie ruszone to bedzie do du.. a jak super a ruszone to sie obroni a moze i dynamiki doda..

      Komentarz

      • kubaj
        Początki nałogu
        • 2008
        • 280

        #48
        Brak pokory zniszczył już niejednego "wielkiego artystę".
        na cale szczescie ze brak pokory istnieje inaczej zero postepu a stagnacja i rownanie do normy albo kopiowanie

        Komentarz

        Pracuję...