X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bebop
    Uzależniony
    • 2005
    • 755

    #76
    kwestia po pierwsze zdjęcia które przerabiamy. Dragan robi swoje zdjęcia od początku do końca. tutaj próby robiłem na dwóch zdjęciach od innych forumowiczów - jedno jest chyba z ZEFY. jak będę miał jutro czas to wrzucę jakąś próbkę na swoim.
    gra i buczy bebop

    Komentarz

    • mateos
      Dopiero zaczyna
      • 2005
      • 43

      #77
      A może chodzi wam o taki efekt



      zrobiłem go na szybko ale jakby się jeszcze przyłożyć noi może bym Dragana zobił

      Komentarz

      • Loki2

        #78
        mateos jakby plamy na twarzy nie wyszły, to byłoby dobrze

        Komentarz

        • mateos
          Dopiero zaczyna
          • 2005
          • 43

          #79
          Zamieszczone przez Loki2
          mateos jakby plamy na twarzy nie wyszły, to byłoby dobrze
          Tak jak mówie robiłem na szybko :grin: . Trocjhe trzeba posiedziec nad zdjeciem pluginy tu nie pomoga kazde zdjecie nalezy traktowac z osobna moze jutro przysiade i zrobie cos dokładnie.

          Komentarz

          • Danon
            Coś już napisał
            • 2004
            • 80

            #80
            Zamieszczone przez Loki2
            mateos jakby plamy na twarzy nie wyszły, to byłoby dobrze
            Chyba o to chodzi Loki2 aby wsyszły wszystkie szczegóły na twarzy, zostały uwidocznione, faktura skóry, piegi, zmarszczki, rysy, plamy itp. szczegóły. Właśnie to możemy odnaleźć w pracach A.D., więc nie wiem o co Ci chodzi...
            Jeśli chcesz bez plam pojedź NeatImage będzie idealnie!

            Komentarz

            • Loki2

              #81
              Zamieszczone przez Danon
              Chyba o to chodzi Loki2 aby wsyszły wszystkie szczegóły na twarzy, zostały uwidocznione, faktura skóry, piegi, zmarszczki, rysy, plamy itp. szczegóły. Właśnie to możemy odnaleźć w pracach A.D., więc nie wiem o co Ci chodzi...
              Jeśli chcesz bez plam pojedź NeatImage będzie idealnie!
              pod warunkiem, że podkreślasz naturalne piegi, zmarszczki itd., a nie jest to produkt uboczny obróbki
              Tak to widzę, więc nie wiem po co ta ironia na końcu

              Komentarz

              • Danon
                Coś już napisał
                • 2004
                • 80

                #82
                Zamieszczone przez Loki2
                pod warunkiem, że podkreślasz naturalne piegi, zmarszczki itd., a nie jest to produkt uboczny obróbki
                Tak masz rację, inne nie są mile widziane.

                Komentarz

                • bebop
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 755

                  #83
                  to może w trochę inną stronę, ale zapożyczając trochę z "techniki światła". zdjęcie moje, żona na zdjęciu też moja ;-)

                  gra i buczy bebop

                  Komentarz

                  • mxdanish
                    Uzależniony
                    • 2005
                    • 632

                    #84
                    Siedziałem, nudziłem się i zmaltretowałem mojego ojca
                    Mam nadzieje że się mnie za to z rodziny nie wypisze...
                    Moje wypociny:

                    I po:
                    5DmII/BG-E6 + 1DmIII | EF 17-40/4 L | EF 28/1.8 | EF 50/1.4 | EF 85/1.8 | EF 70-200/2.8 L
                    RS-80N3 | Speedlight 580 EX II + Sigma EF-500 DG Super | Manfrotto 055CLB + 141RC

                    ___________
                    www.MD-FOTO.pl | Mój BLOG | Zapraszam

                    Komentarz

                    • bebop
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 755

                      #85
                      Zamieszczone przez mxdanish
                      Siedziałem, nudziłem się i zmaltretowałem mojego ojca
                      Mam nadzieje że się mnie za to z rodziny nie wypisze...
                      Moje wypociny:

                      I po:
                      http://www.pbase.com/mxdanish/image/47104313
                      mało zmaltretowane, tzn. mało widać efekt.
                      gra i buczy bebop

                      Komentarz

                      • mxdanish
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 632

                        #86
                        Zamieszczone przez bebop
                        mało zmaltretowane, tzn. mało widać efekt.
                        tzn. chcesz powiedzieć że z moim ojcem nie trzeba za dużo robić żeby tak wyglądał?
                        5DmII/BG-E6 + 1DmIII | EF 17-40/4 L | EF 28/1.8 | EF 50/1.4 | EF 85/1.8 | EF 70-200/2.8 L
                        RS-80N3 | Speedlight 580 EX II + Sigma EF-500 DG Super | Manfrotto 055CLB + 141RC

                        ___________
                        www.MD-FOTO.pl | Mój BLOG | Zapraszam

                        Komentarz

                        • bebop
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 755

                          #87
                          Zamieszczone przez mxdanish
                          tzn. chcesz powiedzieć że z moim ojcem nie trzeba za dużo robić żeby tak wyglądał?
                          chcę powiedzieć, że nie widzę elementów techniki światła.

                          oryginał

                          próbowałbym raczej w stronę:

                          lub

                          ale rozdzielczość zdjęcia trochę zabija działanie - za mało szczegółów by je uwypuklać (jak dla mnie).
                          Ostatnio edytowany przez bebop; 2016.
                          gra i buczy bebop

                          Komentarz

                          • mxdanish
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 632

                            #88
                            Zamieszczone przez bebop
                            ale rozdzielczość zdjęcia trochę zabija działanie - za mało szczegółów by je uwypuklać (jak dla mnie).
                            no niestety musiałem 'lekko' zmniejszyć żeby się szybciej otwierało
                            Zamieszczone przez bepop
                            chcę powiedzieć, że nie widzę elementów techniki światła
                            może i tak :-? ale są to moje pierwsze kroki
                            teraz trzeba zapolować na dziadków i babcie żeby mieć więcej "modeli" :-P
                            5DmII/BG-E6 + 1DmIII | EF 17-40/4 L | EF 28/1.8 | EF 50/1.4 | EF 85/1.8 | EF 70-200/2.8 L
                            RS-80N3 | Speedlight 580 EX II + Sigma EF-500 DG Super | Manfrotto 055CLB + 141RC

                            ___________
                            www.MD-FOTO.pl | Mój BLOG | Zapraszam

                            Komentarz

                            • snowboarder
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 1358

                              #89
                              Zamieszczone przez kavoo
                              Skoro juz maltretujemy tego samego co na tamtym forum kolesia ;-), to i ja sie dolacze:

                              PRZED ZABIEGIEM

                              PO ZABIEGU

                              Gratuluje! Bardzo, bardzo dobre. PS chyba nie ma dla ciebie tajemnic.

                              Komentarz

                              • Danon
                                Coś już napisał
                                • 2004
                                • 80

                                #90
                                Zamieszczone przez Danon
                                Oryginał:

                                Po przeróbce:
                                Zamieszczone przez Polaco
                                Danon, a napisz krok po kroku jak uzyskales takie cos ? Probowalem na wiele sposobow w PS'ie i nic
                                Sposób w jaki uzyskałem taki efekt w PS dla tej fotki:

                                1. Poziomy... (lewy suwak ok 1cm w prawo, prawy suwak ok 1cm w lewo)
                                2. Krzywe... ( dół lini - wejście: 66, wyjście: 38, góra lini - wejście: 203, wyjście: 223 )
                                3. Barwa/Nasycenie... ( nasycenie: -40 )
                                4. Wyostrzenie/Maska wyostrzająca... ( wartość: 120%, promień: 0,4 )
                                5. Warjacje... ( klik: oryginalny, klik: więcej żółci, klik: ciemniej )
                                6. Barwa/Nasycenie... ( barwa: -2, nasycenie: -28 )
                                7. Krzywe... ( środek lini - wejście: 114, wyjście: 142 )
                                8. Poprawa oczu, podkreślenie zmarszczek na twarzy ( przyciemnienie ), wyostrzenie niektórych elementów itp. zabiegi
                                Ostatnio edytowany przez Danon; 310.

                                Komentarz

                                Pracuję...