X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Loome
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1008

    #16
    pochwale się, ale troszke czas minie najpierw sesja
    btw - tez myslałem o tym aby najpierw spróbować zastane, ew zza lampki puścić bardzo słabe światło z lampy, może z żółtym filtrem + złotą blendą odbić
    Ostatnio edytowany przez Loome; 18670.

    Komentarz

    • Manaj
      Coś już napisał
      • 2009
      • 50

      #17
      A ja bym to zrobił na 2 razy.

      Wpierw ustawil aparat na statywie i zrobił czysta ladna ekspozycje ustawiona tak by lampka nocna byla widoczna i ladnie oswietlala to co ma oswietlac. ( bez modeli )

      pozniej nie zmieniajac miejsca statywu z aparatem ustawil parę na kanapie i oswietlil ich tak jak Ci się bedzie podobalo. Nastepnie w PS włoż jedno na drugie i maskuj maskuj maskuj!.

      Komentarz

      • michalab
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 1580

        #18
        Pozwolę sobie pytanie zadać tutaj, bo temat pokrewy:
        Jak połączyć, statyw, softbox i speedlite (lub inną zwykłą lampę z sankami). W afe twierdzą, że nie ma czegoś takiego i trzeba samemu kombinować. Macie jakieś patenty?
        Parasolki już mam, ale potrzebuję większej kontroli nad kierunkiem światła.
        Zapraszam

        Komentarz

        • MarcinG
          Bywalec
          • 2007
          • 123

          #19
          Poszukaj jest o tym na forum
          Zdjęcia na CB i www

          Komentarz

          • Loome
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 1008

            #20
            Manaj tez dobrze kombinujesz, ale staram się PS nie uzywac (nie liczac ostatniej fotki w PF, ktora byla przeznaczona pod zabawe w PS)

            Komentarz

            Pracuję...