X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MatusP
    Początki nałogu
    • 2008
    • 442

    #31
    Jak dla mnie wersja blackninja jest doskonała - i na górze i na dole. Może jedynie przy horyzoncie widać ciut za jasną kreskę.
    BLOG

    Komentarz

    • zaitsev
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1660

      #32
      Zamieszczone przez MatusP
      Jak dla mnie wersja blackninja jest doskonała
      Z wyłażącą kaszaną w cieniach i obwódkach wokół chmur?

      Komentarz

      • _igi
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2035

        #33
        Ja zrobiłem takie cuś:


        Pozdrawiam.
        5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

        Komentarz

        • gerbil
          Bywalec
          • 2009
          • 115

          #34
          Widzę to tak:

          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
          Ostatnio edytowany przez gerbil; 29024. Powód: Automerged Doublepost

          Komentarz

          • sadi31
            Zablokowany
            • 2009
            • 21

            #35
            Ja też sie wtrącę

            Komentarz

            • Lulu1988
              Uzależniony
              • 2007
              • 522

              #36
              ACR 4.6

              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
              Przeklęta edycja :/
              Ostatnio edytowany przez Lulu1988; 9367. Powód: Automerged Doublepost
              Zestaw na ciężkie czasy: 3 puszki z konserwą - w tym jedna przeterminowana, 6 słoików z ogórkami, 4 latarki i krótkofalówki.

              Komentarz

              • oszczepnik
                Początki nałogu
                • 2008
                • 279

                #37
                i moja wersja
                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                Ostatnio edytowany przez oszczepnik; 14868. Powód: Automerged Doublepost
                "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

                Komentarz

                • rog
                  Bywalec
                  • 2008
                  • 144

                  #38
                  Ja zrobiłem tak:

                  5d2, 33, X100, 35 f/1.4, 85 f/1.8, 17-40 f/4

                  Komentarz

                  • roshuu
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 1107

                    #39
                    to i ja wrzucam


                    6D + 5D + 14 /2.8 + 35/1.4 + 50/1.4 + 85/1.8 + Fuji X-T1 + 35/1.4

                    Komentarz

                    • matefusz
                      Dopiero zaczyna
                      • 2009
                      • 49

                      #40
                      Ode mnie

                      Komentarz

                      • WrocArt
                        Coś już napisał
                        • 2010
                        • 61

                        #41
                        Jeśli można tak na marginesie - podejrzałem obrazek w DPP i okazało się, że ostrość ustawiał AF i to ... na niebie, no chyba, że było jakieś przekadrowanie. Może stąd tyle nieostrości ?
                        C 5D MIII, C 17-40L/4, C 70-200L/4, SIGMA A50/1,4, C 430EX II,

                        Komentarz

                        • misieek
                          Bywalec
                          • 2009
                          • 176

                          #42
                          Zamieszczone przez WrocArt
                          Jeśli można tak na marginesie - podejrzałem obrazek w DPP i okazało się, że ostrość ustawiał AF i to ... na niebie, no chyba, że było jakieś przekadrowanie. Może stąd tyle nieostrości ?
                          Jak sprawdzić w RAW i DPP gdzie był AF ustawiony ?
                          GG: 538295
                          SPRZEDAM: EF85/1.8 + marumi UV (1300zł), EX430 (850zł). 6-7 msc gwarancji, stany idealne sklepowe. Bardzo rzadko używane

                          Komentarz

                          • WrocArt
                            Coś już napisał
                            • 2010
                            • 61

                            #43
                            Zamieszczone przez misieek
                            Jak sprawdzić w RAW i DPP gdzie był AF ustawiony ?
                            Alt+L (może być małe l :-)
                            C 5D MIII, C 17-40L/4, C 70-200L/4, SIGMA A50/1,4, C 430EX II,

                            Komentarz

                            • chuba
                              Bywalec
                              • 2009
                              • 173

                              #44
                              To i ja wrzucę swoje. Ponieważ zwykłe/poprawne BW już były, to wrzucę trochę przesadzone z obróbką
                              Minolta x-300 + 50/1.7 + opemus 6 + 3 x cyfra Canon

                              Komentarz

                              • misieek
                                Bywalec
                                • 2009
                                • 176

                                #45
                                Zamieszczone przez WrocArt
                                Alt+L (może być małe l :-)
                                U mnie na 3.41 nie działa ;/ ;(
                                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                                Zamieszczone przez misieek
                                U mnie na 3.41 nie działa ;/ ;(
                                Już działa, ale w wersji 3.80 :P
                                Ostatnio edytowany przez misieek; 24824. Powód: Automerged Doublepost
                                GG: 538295
                                SPRZEDAM: EF85/1.8 + marumi UV (1300zł), EX430 (850zł). 6-7 msc gwarancji, stany idealne sklepowe. Bardzo rzadko używane

                                Komentarz

                                Pracuję...