X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • micles
    Zablokowany
    • 2006
    • 4359

    #16
    Dobrze, napiszę inaczej :

    A ja bym po prostu odpowiednio oświetlił.

    HDR wyglądałby tu sztucznie, a nie to jest celem tego zdjęcia. Ma być naturalnie, żeby to było zaskakujące.

    Komentarz

    • Pebal
      Początki nałogu
      • 2009
      • 322

      #17
      Zamieszczone przez micles
      Dobrze, napiszę inaczej :

      A ja bym po prostu odpowiednio .

      HDR wyglądałby tu sztucznie, a nie to jest celem tego zdjęcia. Ma być naturalnie, żeby to było zaskakujące.
      HDR może także wyglądać naturalnie. Dodatkowe zmieni klimat tego kadru.
      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
      Zamieszczone przez Pebal
      HDR może także wyglądać naturalnie. Dodatkowe zmieni klimat tego kadru.
      HDR może także wyglądać naturalnie. Dodatkowe oświetlenie zmieni klimat tego kadru.

      PS.
      Ciekawe dlaczego znikają z edytora niektóre wyrazy, po wykonaniu podglądu tekstu.
      Ostatnio edytowany przez Pebal; 25070. Powód: Automerged Doublepost

      Komentarz

      • smukly
        • 2010
        • 11

        #18
        To jakieś dziwne akcje. Jeśli autor (artysta) albo bóg wie kto (ty? czy ktoś inny) miał taką koncepcję to tak ma być nie rozumiem dlaczego gorzej z wykonaniem ???? Sztuka jest sztuką samą w sobie jeśli komuś się nie podoba to znaczy że nie jest odbiorcą tej sztuki. To ma być sztuka czy coś co ma być poprawne w czymś nie wiem w czym ????. Można to inaczej oświetlić ale czy o to chodziło autorowi albo inaczej pokoloryzować, wykadrować czy zdjąć kolor wogóle. Ale czy taki był zamysł ? Mam przed oczami czarny kwardat na białym tle i ludzi debatujących wokół niego.. To samo mi się teraz kojarzy... JA nie jestem odbiorcą tej sztuki Ale ciekawy pomysł. Pytasz jak zrobili by to inni czyli jak masz robić swoją sztukę czy pytasz bo to nie twoja sztuka ale chciałbyś coś z tym zrobić a nie przychodzi Ci do głowy co? Czyli coś w rodzaju wypowiedzi Pana canis_lupus bo to też wpadło mi odrazu do głowy ??

        Komentarz

        • Pebal
          Początki nałogu
          • 2009
          • 322

          #19
          Zamieszczone przez smukly
          To jakieś dziwne akcje. Jeśli autor (artysta) albo bóg wie kto (ty? czy ktoś inny) miał taką koncepcję to tak ma być nie rozumiem dlaczego gorzej z wykonaniem ???? Sztuka jest sztuką samą w sobie jeśli komuś się nie podoba to znaczy że nie jest odbiorcą tej sztuki. To ma być sztuka czy coś co ma być poprawne w czymś nie wiem w czym ????. Można to inaczej oświetlić ale czy o to chodziło autorowi albo inaczej pokoloryzować, wykadrować czy zdjąć kolor wogóle. Ale czy taki był zamysł ? Mam przed oczami czarny kwardat na białym tle i ludzi debatujących wokół niego.. To samo mi się teraz kojarzy... JA nie jestem odbiorcą tej sztuki Ale ciekawy pomysł. Pytasz jak zrobili by to inni czyli jak masz robić swoją sztukę czy pytasz bo to nie twoja sztuka ale chciałbyś coś z tym zrobić a nie przychodzi Ci do głowy co? Czyli coś w rodzaju wypowiedzi Pana canis_lupus bo to też wpadło mi odrazu do głowy ??
          To co piszesz jest prawdą, ale wcale nie musi być intencją artysty przepalenie części kadru. Część efektów może być niezamierzona i wynikać jedynie z ograniczeń stosowanej technologii.

          Komentarz

          • smukly
            • 2010
            • 11

            #20
            zgadzam sie z Tobą ot tak napisałem coś od siebie .

            Komentarz

            Pracuję...