X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dinderi
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3028

    #31
    Mikołaj, tytuł wątku brzmi: Jak uzyskać taki efekt. Nie mów mi, że Twoja odpowiedź brzmi: "idź na tory z aparatem i zrób zdjęcie"
    Exif się nie otwiera
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

    Komentarz

    • Kolaj
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 3293

      #32
      Zamieszczone przez dinderi
      Nie mów mi, że Twoja odpowiedź brzmi: "idź na tory z aparatem i zrób zdjęcie"
      Masz rację, to było głupie z mojej strony
      Exif się nie otwiera
      1/6s, 10mm, f/11, ISO100, 7D, filtr ND8 typu Cokin.

      Komentarz

      • Wats0n
        Uzależniony
        • 2006
        • 996

        #33
        Zamieszczone przez dinderi
        Mikołaj, tytuł wątku brzmi: Jak uzyskać taki efekt. Nie mów mi, że Twoja odpowiedź brzmi: "idź na tory z aparatem i zrób zdjęcie"
        Exif się nie otwiera
        Zgadza się, dość niekonwencjonalne rozwiązanie jak na to forum...

        Tak mi się jakoś skojarzyło:
        Tako rzecze Watson.

        /// //Galeria przejściowa

        Komentarz

        • Kolaj
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 3293

          #34
          WatsOn, Dinderi, dziękuję Wam. Zrozumiałem swój błąd. Wracam do komputera i biorę się za uzyskiwanie efektów. Aparat idzie w odstawkę, bo teraz już wiem, że nie tędy droga.

          Ostatnio edytowany przez Kolaj; 5109.

          Komentarz

          • airhead
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 2495

            #35
            taaak i koniecznie taka sztuczna tonalność z HDR, o to chodzi
            Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
            Fujifilm x100

            mgrochocki.wordpress.com

            Komentarz

            • dinderi
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 3028

              #36
              Zamieszczone przez Kolaj
              już wiem, że nie tędy droga.
              No! :-)
              Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
              09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

              ---Moje zdjecia na FB---

              Komentarz

              • Hom_er
                Bywalec
                • 2009
                • 191

                #37
                Zamieszczone przez Kolaj
                WatsOn, Dinderi, dziękuję Wam. Zrozumiałem swój błąd. Wracam do komputera i biorę się za uzyskiwanie efektów. Aparat idzie w odstawkę, bo teraz już wiem, że nie tędy droga..........
                No i po zabawie

                :-D
                Fiu fiu

                Komentarz

                • Adamszum
                  Dopiero zaczyna
                  • 2007
                  • 31

                  #38
                  Trzeba jechać do Japoni bo tam pociągi pomykają 400 km/h, w Polsce sie nie uda, zresztą można zamarznąć przy torach jak skład będzie miał 2 godziny spóźnienia ...
                  Canon EOS 1D Mark III l Canon 24-70 f/2,8 l Canon 70-200 f/2,8 SI l Canon 50 f/1,2 l Canon 580 EX II, Canon 300/2,8 IS L

                  Komentarz

                  Pracuję...