X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Qbexus
    Uzależniony
    • 2005
    • 562

    #256
    A tak poza fleszami robieniem fotek na tle jasnego okna z lampa prosto w face ze zlym pomiarem to ta panienka na z1. jakos tak strasznie koslawo i pokracznie wyglada jak by ja ktos na sile tak ustawil i nie pozwolil sie nawet w d... podrapac

    Komentarz

    • Zielony
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 2928

      #257
      Zamieszczone przez Il fuoco
      dzięki za podpowiedzi z blendami i światłami ale nie było jak tam tego zastosować...
      cosik kręcisz...
      wygląda że dużo miejsca było wokoło

      druga sprawa o taka, że albo mnie straszy, albo za dużo radia maryja, albo ja widzę odbicie kogoś co trzyma blendę lub steropian na zdjęciu nr. 1 (na tym metalowym obiciu recepcji)
      sigpic


      Komentarz

      • Zielony
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 2928

        #258
        Zamieszczone przez marcingreen
        druga sprawa o taka, że albo mnie straszy, albo za dużo radia maryja, albo ja widzę odbicie kogoś co trzyma blendę lub steropian na zdjęciu nr. 1 (na tym metalowym obiciu recepcji)
        kurde, albo faktycznie za dużo piwa na dziś (jak już sam siebie cytuję)
        być może to odbicie tej laluni, więc sorka
        sigpic


        Komentarz

        • thorin
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1990

          #259
          juz rano wiedzialem ze bedzie goraco

          Komentarz

          • kami74
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1492

            #260
            Ja sie nie znam na szopce zupełnie ale zrobiłem cośik takiego. Il fuoco proszę o wybaczenie


            5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
            MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

            później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

            Komentarz

            • Zielony
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2928

              #261
              Zamieszczone przez kami74
              Ja sie nie znam na szopce zupełnie ale zrobiłem cośik takiego.
              no to Cie IlFuoco teraz zakatuje...
              dlaczego ruszałeś jego fotki ???

              no chyba, że zaproponuje Ci szopowanie pozostałych XXXX zdjęć...
              sigpic


              Komentarz

              • Tomasz Golinski
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 8623

                #262
                kurcze, to szopowanie 2 mi się zupełnie nie podoba.
                30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                Komentarz

                • bonk
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 636

                  #263
                  totalna bieda

                  nie dosc ze fotki kiepskie
                  to teraz jeszcze w psie zwalone
                  Ostatnio edytowany przez bonk; 3313.

                  Komentarz

                  • rysiaczek
                    Uzależniony
                    • 2005
                    • 897

                    #264
                    Zamieszczone przez kami74
                    Ja sie nie znam na szopce zupełnie ale zrobiłem cośik takiego.
                    No masz rację. nie znasz się
                    Pkt 8 Regulaminu - niedozwolona stopka tu była...

                    Komentarz

                    • Kr4nkEd
                      Bywalec
                      • 2005
                      • 119

                      #265
                      Swiatlo jak patelnia na tych zdjeciach...brr.
                      Dziewczyna tez jakas troche malo reprezentacyjna, stoi/siedzi z jakas dziwna "maniera kregoslupa".
                      Szopowanie drugiego...no chyba juz bardziej oryginal mi sie podoba.
                      Przesledzilem watek, no i jakos tak mi sie zachcialo napisac.

                      Tez nie lubie podejscia "mam jutro sesje - jak ja zrobic?!" , ale to w koncu
                      firma, swiadomie lub nie wybrala fotografa. Moze "polecieli" na asfaltowego
                      300D z gripem, moze na portfolio. No nic, powodzenia zycze w nastepnych
                      podejsciach - wiecej swiatla i wez blendy (jakto nie bylo miejsca?).

                      "...jak ja się za coś biorę to nigdy tego nie pitolę..." no to chlopie flaszka wodki do reki i idz sie poszwedac po miescie - pierwsza porazka. Sorry
                      kalibracja monitora
                      fotografia i film ślubny
                      targi ślubne łódź / warszawa
                      fotografia × kolarstwo

                      Komentarz

                      • kami74
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1492

                        #266
                        Ale sie jeszcze poznam Szopke posiadam drugi dzień. Pozdrawiam i prosze jeszcze raz o wybaczenie autora zdjęć.
                        5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                        MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                        później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                        Komentarz

                        • muflon
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 6763

                          #267
                          A fuj! Drugie (szopowane przez kami74) straszne Il Fuoco, mam nadzieję, że Tobie pójdzie dużo lepiej...

                          Zamieszczone przez Qbexus
                          (..) robieniem fotek na tle jasnego okna z lampa prosto w face ze zlym pomiarem
                          No właśnie.. Kurcze, żeby chociaż przekręcić ten fotel, albo jakieś zasłony na okno, no cokolwiek... ludzie, nawet ja to wiem ;-)
                          zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                          Komentarz

                          • kami74
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1492

                            #268
                            Napewno mu pójdzie 100 razy lepiej. Mi to zajeło jakies 3 minuty i pierwszy raz w zyciu użyłem narzedzia pt: światła/cienie. Byłem bardzo zdziwiony, że udało sie z tych okien wydobyć jakieś szczegóły i tak przejety tym faktem chyba zbyt pochopnie zamieściłem to zdjęcie. Nie skasuje niech to bedzie tzw. negatywny przyklad jak nie nalezy obrabiać zdjęć. Ale mam prośbę do kogoś kto umie to robić niech ulepszy oryginały i umieści. pozdr.
                            5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                            MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                            później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                            Komentarz

                            • p13ka
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 1013

                              #269
                              Zamieszczone przez kami74
                              Ale mam prośbę do kogoś kto umie to robić niech ulepszy oryginały i umieści. pozdr.
                              Jeśli już, to o to powinien prosić tylko autor zdjęć

                              Komentarz

                              • Zielony
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 2928

                                #270
                                Zamieszczone przez p13ka
                                Jeśli już, to o to powinien prosić tylko autor zdjęć
                                no właśnie dlatego wcześniej napisałem: no to Cie IlFuoco teraz zakatuje...
                                dlaczego ruszałeś jego fotki ???
                                sigpic


                                Komentarz

                                Pracuję...