Nie zapominajmy, ze w 3-ce jest sterowanie AF okiem. To nowosc, ktora zostanie wprowadzona do cyfrowych canonow za jakies 5-10 lat.
X
-
-
Matimor przede wszystkim body potrzebuję jako ultra szybkie i jeśli to możliwe ciche z przeznaczeniem na street photo.
Temat można zakończyć:-D
Udało mi się złapać Eosa 1v za 700zł:-D:-D:-D
Teraz tylko Lka 35mm f1.4 i już mi więcej nie potrzeba.
Na chwile obecną zadowole się 50tką.Komentarz
-
-
MacGyver wiem, ale ja mam trochę inny system w streecie.
Ogólnie przyjęte jest używanie możliwie małych i cichych aparatów pokroju leica m6 czy konica hexar.
Ja preferuję obserwację otoczenia, z aparatem ukrytym(przewieszonym)za ramieniem potem szybka reakcja + szybki zestaw(aparat+szkło) i fotka jest moja.
Najbardziej boleję że migawka nie jest taka jak w Nikonie f80 lub pentaxie K7Komentarz
-
Skoro Ci się to sprawdza....
Niemniej jedynka z elką, nawet na ramieniu, przyciąga uwagę, a to w streecie nie jest pożądane.Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutajKomentarz
-
Komentarz
-
Gdzie można aż tak tanio? :]
Było więcej w tej cenie? :]
PZDRKomentarz
-
W kwestii odgłosów EOSa 3... Po przesiadce z EOSa 5 myślałem, że trafiła mi się jakaś felerna trójka
Różnica poziomu głośności była znaczna na niekorzyść właśnie EOSa 3. Jednak EOS 3 jest świetną maszyną. Pomimo przesiadki na cyfrę mam go do dziś i nie zamierzam się go pozbywać.
Mała spiżarnia: duża puszka, mniejsza puszka, pudełko sardynek, 5 słoików i naleśnik na deser
Komentarz
-
Szukaj a zawsze znajdziesz.
W tej chwili sporo ludzi sprzedaje tego typu aparaty. Jedni chcą sum jakie musieli za nie zapłacić kilka lat temu a inni zadowolą się niewielką kwotą.
Szukaj i podpytuj na różnych forach a na pewno znajdziesz.
Najlepiej skup się w US lub UK. Powodzenia.
Już miałem kupić Eosa 3 ale trochę naczytalem się na zagranicznych stronach że 1v ma zmienioną migawkę (cichszą) oraz lepsze tłumienie lustra co dla mnie jest dosyć istotnym elementem.Komentarz
-
Komentarz
-
Dokładnie tak!
Na trzaskaniu kotletów z szybkością AK 47 mi nie zależy.
Bodziak jak najbardziej bez gripa + takie szkła jak 28/1.8, 35/2 50/1.8 i 85/1.8 w zupełności mi wystarczą. Z czasem pokuszę się tylko o wymianę 35 na 35 1.4 i tyle.
Co do samej techniki robienia zdjęć na ulicy to tj. pisałem wyżej...
... i sprawdza się znakomicie.Komentarz
-
Ja z lekka laickie pytanie, canona używam trochę ponad rok i tylko cyfrę więc jestem świeży więc pytam: Czy lampa 580 ExII bedzie wspolpracowac z eosem 3.Magia zdjęćKomentarz
-
Nie wiem jak z 3ką. Ale ja mam problem z 580 EXII z 1V. Chodzi o to że lampa nie styka ze stopką aparatu. Błyska tylko jak ręką sie dociśnie i trzyma
. Pewnie ten nowy zacisk w 580 EXII nie jest zrobiony pod kątem analogów. W 1V lampa jakby trochę nachyla się do przodu i nie stykają 2 tylne piny. Jest jeszcze znikome prawdopodobieństwo że mam coś ze stopką aparatu. Z cyfrówkami lampa działa bez zarzutu.
Komentarz
-
eos 3 ma ettl - będzie działać bez problemu z 580exIIcanon/yashica/nikon/minolta - i co z tego jak zdjęć nie umiem robić?
Komentarz
-
Komentarz