X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Chris
    Bywalec
    • 2004
    • 152

    #76
    Daniel - ile zaplaciles za gripa do 20D ? w przeliczeniu na zlotowy ?
    Podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd.

    Komentarz

    • Jac
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 4813

      #77
      ile zaplaciles za gripa do 20D ? w przeliczeniu na zlotowy
      $170 a przelicznika nie wiem bo poprostu mialem zielone pod reka a znajoma z usa na chwile wpadla do pl to jej dalem i juz
      Instagram

      Komentarz

      • muflon
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 6763

        #78
        Zamieszczone przez Jac
        ile zaplaciles za gripa do 20D ? w przeliczeniu na zlotowy
        $170 a przelicznika nie wiem bo poprostu mialem zielone pod reka
        Potwierdzam - $170 (Amazon, free shipping), a przelicznika też nie podam, bo przelewałem z konta w Szwajcarii
        zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

        Komentarz

        • Chris
          Bywalec
          • 2004
          • 152

          #79
          wlasnie dostalem dzis BG-E2 i podlaczylem do 20D - tak jak pisaliscie patent na dokrecenie nie jest doskonaly. Chco z drugiej strony to nie ma co siac defektyzmu ;-) bo po pierwsze primo zeby zoabczyc ze cos sie minimalnie rusza (ale to sa na oko dziesiate czesci milimetra) to trzeba sie wpatrzyc w szczeline pomiedzy gripem a body od strony uchwytu a po drugie primo nie wystepuje , pomimo moich usilnych prob przerwanie styku zasilania pomiedzy gripem a body - wiec nie ma sie co martwic.
          Ktos tu podal ze mozna wlozyc pomiedzy gripa i body kawalek tekturki i w ten sposob go usztywnic - ja probowalem ale mialem chyba za gruba tekturke bo jak ja podlozylem w okolicach gniazda na baterie to po dokreceniu gripa nia bylo zasilania. Zrobie test z ciensza tekturka.
          nooooo ..... teraz to 20D z zapietym 17-40 to wyglada niczym 1Ds ... fullll profi

          Podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd.

          Komentarz

          • Vitez
            zło konieczne
            • 2004
            • 19804

            #80
            Zamieszczone przez Chris
            nooooo ..... teraz to 20D z zapietym 17-40 to wyglada niczym 1Ds ... fullll profi
            Chyba nie widziales 10D z gripem ... a tak poza tym to zdjecia pogladowo/testowe wszelkich 1Dsow itp sa robione z 50 1.4

            Komentarz

            • muflon
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 6763

              #81
              Zamieszczone przez Chris
              nooooo ..... teraz to 20D z zapietym 17-40 to wyglada niczym 1Ds ... fullll profi
              O, ta fotka mi przypomniała, że miałem się pochwalić: żona właśnie skończyła operację usuwania napisu CANON EOS DIGITAL z paska do 20D Operacja udana
              zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

              Komentarz

              • aqua
                Uzależniony
                • 2004
                • 727

                #82
                a co miała na celu ta operacja?

                Komentarz

                • muflon
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 6763

                  #83
                  Zamieszczone przez aqua
                  a co miała na celu ta operacja?
                  Hemm? No w sumie, mi się też rano czasem literki zamazują... wiadomo, w weekend różnie bywa :-D Napiszę więc wiekszymi :-)

                  (..) operację usuwania napisu CANON EOS DIGITAL z paska do 20D

                  A bardziej serio, poszukaj w archiwum - było już o tym, w kontekście body oklejonych czarną taśmą izolacyjną, odrapanych L-ek itp .
                  zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                  Komentarz

                  • Jurek Plieth
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 2087

                    #84
                    Zamieszczone przez muflon
                    Zamieszczone przez aqua
                    a co miała na celu ta operacja?
                    Daniel po prostu nie może się zdecydować - wstydzić się swojego sprzętu, czy też chwalić się nim (patrz podpis)
                    http://plieth.com

                    Komentarz

                    • muflon
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 6763

                      #85
                      Zamieszczone przez Jurek Plieth
                      Daniel po prostu nie może się zdecydować - wstydzić się swojego sprzętu, czy też chwalić się nim (patrz podpis)
                      Hehe, tu mnie masz Ale jak wytłumaczysz te kilka PW z pytaniami "jak to zrobić bo mi nie wychodzi"? Jeden forumowicz nawet się skarzył, że przez takie próby pociął sobie odrobinę pasek
                      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                      Komentarz

                      • aqua
                        Uzależniony
                        • 2004
                        • 727

                        #86
                        to moze lepiej zamalowac napis markerem?

                        Komentarz

                        • muflon
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 6763

                          #87
                          Zamieszczone przez aqua
                          to moze lepiej zamalowac napis markerem?
                          Kiedyś o tym myślałem - ale to bardzo brzydko wygląda. A po ręcznym wydłubaniu nitek pasek jest jak nowy
                          zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                          Komentarz

                          • mark70
                            Coś już napisał
                            • 2004
                            • 56

                            #88
                            Zamieszczone przez Chris
                            bo po pierwsze primo zeby zoabczyc ze cos sie minimalnie rusza (ale to sa na oko dziesiate czesci milimetra) to trzeba sie wpatrzyc w szczeline pomiedzy gripem a body od strony uchwytu a po drugie primo nie wystepuje , pomimo moich usilnych prob przerwanie styku zasilania pomiedzy gripem a body - wiec nie ma sie co martwic
                            No może lepiej to poprawić, takie mikro ruchy niekoniecznie będą bez wpływu na jakość powierzni styku. Zauważ co się sprawdza kupując używany obiektyw - między innymi patrzysz na jakość styków. Świadczy to o stopniu "przebiegu" ale jeśli będziesz miał tam "kichę" to wiadomo - będzie kłopot.

                            Może warto zastosować kawałek taśmy teflonowej, jaka jest stosowana w hydraulice. jest cienka i jest elastyczna
                            już 10D
                            + stary Canon 500N
                            trochę innych dodatków i kilka zabytków (Ami66, Kijew 19...)

                            Komentarz

                            • aqua
                              Uzależniony
                              • 2004
                              • 727

                              #89
                              a po co pozbywc sie napisu?
                              Slyszałem ze fotoreportera czasem zabraniaja pokazywania marki sprzetu i wtedy zaklejaja napis na body i pewnie na pasku tez!

                              Komentarz

                              • Spontan
                                Bywalec
                                • 2004
                                • 182

                                #90
                                Ale jak wytłumaczysz te kilka PW z pytaniami "jak to zrobić bo mi nie wychodzi"? Jeden forumowicz nawet się skarzył, że przez takie próby pociął sobie odrobinę pasek

                                No wiesz co, i wydało sie

                                Komentarz

                                Pracuję...