X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MMM
    Pełne uzależnienie
    PREMIUM member
    • 2006
    • 4250

    #76
    Zamieszczone przez drumandbass
    kolejna rzecz zdjecia seryjne "testy" oparte na suchej specyfikacji technicznej lepiej odstawic na bok bo aparat sie dlawi po dluzszej serii sandisk eIII (20mB/s) to chyba nie najwolniejsza karta
    Poczytaj sobie w specyfikacji ile w serii mieści się zdjęć w buforze aparatu.
    Digart

    Komentarz

    • drumandbass
      Dopiero zaczyna
      • 2007
      • 36

      #77
      e tam testy tesciki 400d zly nie jest
      ale patrzac inaczej stalem przed problemem d70s czy 350d pojawil sie 400 i nie zaluje nawet go chcialem sprowadzic z uk tydzien po premierze ale wracajac do topa teraz bym np dobrej opini o nikonie nie napisal bo to by oznaczalo ze jestem sfrustrowanym posiadaczem canona
      bylo troche gratow
      i ciagle malo

      Komentarz

      • Rhans
        Dopiero zaczyna
        • 2006
        • 25

        #78
        Witam

        A propos tych "pstrykaczy" to sądzę,że stwierdzenie,że 400D do nich należy to lekka przesada! Te tzw.pstrykacze mozna kupić za parę stówek i jest ich na pęczki! Chyba nie muszę podawać modeli czy marek, każdy się orientuję w temacie(chyba).Dlatego szanowni właściciele 30d,5d nie przesadzajmy z tymi ocenami....
        Pozdrawiam

        Komentarz

        • Kolekcjoner
          Obertroll
          • 2006
          • 18766

          #79
          Zamieszczone przez Rhans
          (...)
          A propos tych "pstrykaczy" to sądzę,że stwierdzenie,że 400D do nich należy to lekka przesada! Te tzw.pstrykacze mozna kupić za parę stówek i jest ich na pęczki! Chyba nie muszę podawać modeli czy marek, każdy się orientuję w temacie(chyba).Dlatego szanowni właściciele 30d,5d nie przesadzajmy z tymi ocenami....
          Pozdrawiam
          Bardzo słusznie . Dawniej aparat o możliwościach 400-tki byłby super profesjonalnym wypasem .
          Słusznie nie popadajmy w przesadę.
          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
          Kapitan Wagner

          Komentarz

          • jacab1
            Bywalec
            • 2005
            • 177

            #80
            Ostatnio na plenerze miałem dwie puszki i fociłem naprzemiennie (350d zgripowane i 30d) Generalnie rzecz biorąc w jakości zdjęć nie widzę zbytniej różnicy... przyjemniej jednak fociło się 30d
            http://fotosyntetycznie.blogspot.com/
            http://jacekbrozek.blogspot.com/
            http://bacaj.digart.pl/

            Komentarz

            • miklo
              Uzależniony
              • 2006
              • 681

              #81
              Gary dał Ci się wymacać? ;-) Ja na 350d też nie narzekałem. Tylko AF mnie wkurzał czasami.

              Komentarz

              • jacab1
                Bywalec
                • 2005
                • 177

                #82
                Miklo to nie On...Gary szczęśliwie przeszedł na jasną stronę "mocy" a ja jestem szczęśliwym userem 350 i 30.
                http://fotosyntetycznie.blogspot.com/
                http://jacekbrozek.blogspot.com/
                http://bacaj.digart.pl/

                Komentarz

                Pracuję...