X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • michalab
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1580

    #31
    Też przez chwilę miałem oba, ale u mnie wyniki były skrajnie różne - tzn. 1.8 był ostrzejszy na pełnej dziurze niż 2.8 na pełnej dziurze - jedyną rzeczą którą lepszą miał 2.8 to mniejsze CA. Pewnie rozrzut jakościowy obu szkieł może być dość duży.
    Zapraszam

    Komentarz

    Pracuję...