X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • adamek
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 2265

    #46

    A zamiast fleszy... mocne stroboskopy dyskotekowe.

    A teraz najlepsze. Ona mi powiedziała (ciągle ta sama ) że zrobiła sobie książke portfolio z tej sesji. I wybrała do niej (bagatela) 150 zdjęć. :Lol:
    Już widze minę ludzi którzy to przeglądali.

    (jak ktoś nie wierzy --> służę logami z gadu gadu. )
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #47
      moze by ktorys z modow to wycial... bo do tematu watku ni grzyba juz nie pasuje... a samo z siebie jest ciekawa dyskusja...

      czuwaj!
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • bebop
        Uzależniony
        • 2005
        • 755

        #48
        Zamieszczone przez adamek
        (jak ktoś nie wierzy --> służę logami z gadu gadu. )
        Adamek, kumper się nieźle skuł u znajomych, wlazł na jakiś chat o sexie w necie i podrywał kolesia udając pannę (studentkę)... nigdy nie wiesz co siedzi po drugiej stronie :-P
        gra i buczy bebop

        Komentarz

        • adamek
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 2265

          #49
          bebop: też tak kiedyś robiłem.
          Ale kurcze udawać modelkę i robić z siebie idiotkę/idiotę przed jakimś gościem?
          poza tym... jej wyrazy były napisane tak przekonywująco.
          Miłego dnia
          adam jastrzębowski
          cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
          tu tu

          Komentarz

          Pracuję...