X
-
-
Czuje sarkazm - niepotrzebnie. Nie bronie nikogo a zwlaszcza "tego" pana.
Jedynie przestrzegam Cie przed wdepnieciem z "jednych" tarapatow w "drugie".
EOT
pozdrawiam,z pozdrowieniamiKomentarz
-
Z tym obrazaniem uwazal bym nieco - jakis czas temu byla dosc glosna sprawa zabojstwa oraz gwaltu na nastoletniej dziewczynie. Juz po rozprawie, ale jeszcze na sali sadowej, tuz po ogloszeniu wyroku matka zabitej dziewczyny powiedziala ze lzami w oczach, ze osoba ktora zabila jej corke nie jest czlowiekiem.. to zwierze..
.. w tej chwili toczy sie postepowanie o znieslawienie. Rece opadaja.. Tak wiec lepiej miec sie na bacznosci i glosno nie myslec.Komentarz
-
wysle z jakiejs zafajdanej kafejki jak bedzie na wakacjach w turcji a podpisze sie XYZ350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canonaKomentarz
-
Witam ponownie .....
Kase odzyskalem.... dzieki za wszelkie rady .....
Panowie z Policji ....szacuneczek...dzieki
Pozdrawiam rodzicow sprawcy zamieszania - zachowali sie bardzo honorowo i szlachetnie.Przywrocili mi Państwo wiare w ludzi - DZIEKUJE.
Bardzo prawi ludzie, szkoda ze syna ponioslo ....Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
Take nothing but pictures, leave nothing but footprints
Komentarz
-
A napiszesz jakieś szczegóły?Witam ponownie .....
Kase odzyskalem.... dzieki za wszelkie rady .....
Panowie z Policji ....szacuneczek...dzieki
Pozdrawiam rodzicow sprawcy zamieszania - zachowali sie bardzo honorowo i szlachetnie.Przywrocili mi Państwo wiare w ludzi - DZIEKUJE.
Bardzo prawi ludzie, szkoda ze syna ponioslo ....Komentarz
-
Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
Take nothing but pictures, leave nothing but footprints
Komentarz
-
-
Komentarz
-
A tak z ciekawosci ile koles mial lat ?http://www.bykom-stop.avx.pl/
Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Wiem... i taki crap na poczatku kariery..... fotografa ... czlowieka ktory pracuje swoim nazwiskiem... opiniom innych na jego temat...
Dziwne, prawda ....
Szkoda mi go..... nie chce generalizowac, ale mlodzi ludzie nie szanuja innych i najgorsze nie szanuja siebie.... swojego nazwiska, osoby .... wiele tematow traktuja jako easy come, easy...go....jakosc to bedzie a jak nie.... to jakos to bedzie.....tacy troche techno hipi - zyja chwila i tylko ta chwila....
takie troche Generation none ....
Co Wy na to?Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
Take nothing but pictures, leave nothing but footprints
Komentarz
-
-
Znalem dobrze Adriana przez neta... jeden walek zrobil z mojego konta na allegro... tzn. przez moje sprzedal okej, ale poza oszukal... dziwne bo z tego co zawsze z nim gadalem to nie narzekal na brak kasy... jesli ktos moze na prv napisac jaki byl final sprawy, w ktorej mialem byc swiadkiem ale na szczescie nie musialem to poprosze.Sprzęt: Canon + wymienne obiektywy + zewnętrzna lampa błyskowaKomentarz
Komentarz