X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • WereWolf
    Coś już napisał
    • 2005
    • 96

    #346
    Zamieszczone przez zjawa
    no to mam mojego 30D tylko ze kod na kartonie, z numerem Body to naklejka, rozumiem ze zostawiam ją, wycinam razem z kartonem :P prawda?
    z tego co wiem, to na kartonie są dwa "oryginalne" kody, jeden to naklejka (u mnie nad), drugi jest wydrukowany bezpośrednio na kartonie (u mnie pod)... reszta to już naklejki ewentualnych pośredników - ja je odklejałem i wysłałem tylo ten bezpośrednio z kartonu
    moja galeria: http://www.lubke.pl

    Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
    Raynox DCR-250 (makro)

    Komentarz

    • Zaku
      Bywalec
      • 2005
      • 108

      #347
      Tak się waham czy zmieniać korpus czy nie, troche wzgędy kasowe ale i kobieta troche się sprzeciwia. Czytam wątek od początku, przewijają się wszystkie problemy, wraz z rozwiązaniami. Przewijają się gdzieniegdzie adresy sklepów lub linki do nich gdzie zakupiliście sprzęt.

      Moja prośba, sugestia, może by każdy kto już kupił 30D, podał gdzie dokonał zakupu, jaka cena końcowa wyszła za sprzęt i na jakiej gwarancji?
      Rozumieć można, że jeżeli zakupił z tego źródła to casch basck przysługuje.


      Takie kompedium akcji Cash Back
      40D,12-24, 18-55, 50 f/1,8; 24-105 f/4 IS, 70-200 f/4, 430EX

      Komentarz

      • amper
        Bywalec
        • 2006
        • 123

        #348
        polecam ten wątek:

        ja kupiłem w fotoit za 4400 brutto z foktura i gwarancją, o zwrot prośbę wysłałem jeszcze nie dostałem
        30D + 300 + słoiki
        www.tereba.net

        Komentarz

        • donald7000
          Początki nałogu
          • 2004
          • 382

          #349
          Zamieszczone przez Zaku

          Takie kompedium akcji Cash Back
          Gandini albo europassat. Oczywiscie opcje z paragonami.

          Komentarz

          • mceyk
            Coś już napisał
            • 2005
            • 89

            #350
            W Europassa'cie za FW 3% drożej.

            Komentarz

            • Piotr Dobosz

              #351
              witam wszystkich sorki a gdzie moge znalezc numer seryjny aparatu canon 30 d mam go wpisac w formularz a nie wiem ktory to jest numer

              Komentarz

              • amper
                Bywalec
                • 2006
                • 123

                #352
                pod body, przy otworku mocujacym statyw
                30D + 300 + słoiki
                www.tereba.net

                Komentarz

                • Piotr Dobosz

                  #353
                  dziekuej bardzo Amper jeszcze tylko jak bys mi powiedzial czy to jest ten numer kolo napisu canon czy ten 10-cio cyfrowy numer ??

                  Komentarz

                  • amper
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 123

                    #354
                    ten 10 cyfrowy na białym tle, koło białego pola jest napis "no."
                    30D + 300 + słoiki
                    www.tereba.net

                    Komentarz

                    • WereWolf
                      Coś już napisał
                      • 2005
                      • 96

                      #355
                      Zamieszczone przez mceyk
                      W Europassa'cie za FW 3% drożej.
                      a skąd masz takie informacje? być może było tak za grossmana, w tej chwili raczej już nie...

                      kupowałem właśnie w europassacie i nie zapłaciłem ani złotówki więcej niż wyszło mi z wyliczeń, a nawet jeszcze mały rabat na karcie mi chyba wyszedł (może udałoby się coś więcej zbić z ceny, ale trochę się spieszyłem i nie pomyślałem)
                      moja galeria: http://www.lubke.pl

                      Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                      Raynox DCR-250 (makro)

                      Komentarz

                      • mceyk
                        Coś już napisał
                        • 2005
                        • 89

                        #356
                        Jeśli chcesz FW na podstawie której będziesz odliczał VAT Europassat dolicza różnice pomiędzy naszym, a Niemieckiem VAT'em (3%).

                        Komentarz

                        • donald7000
                          Początki nałogu
                          • 2004
                          • 382

                          #357
                          Panowie, ktory kod paskowy mamwyciac bo zaczynam wpadac w panike ze nie zdaze z wyslaniem.

                          Komentarz

                          • zOOn
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 220

                            #358
                            Ja wyslalem ta prawa-gorna - z pola Opisanego 'Body No. ...'

                            Lewa dolna to numer zestawu, nie aparatu. Tej trzeciej (chyba) nie mialem.

                            Komentarz

                            • lukep
                              Początki nałogu
                              • 2006
                              • 387

                              #359
                              W!

                              Na tej stronie jest wyraznie przedstawione co trzeba wyciac: http://canoneos30dpromotion.onlinere...owtoclaim.aspx


                              Zdrowko

                              Komentarz

                              • Amholen
                                Dopiero zaczyna
                                • 2006
                                • 46

                                #360
                                Zamieszczone przez donald7000
                                Panowie, ktory kod paskowy mamwyciac bo zaczynam wpadac w panike ze nie zdaze z wyslaniem.
                                możesz nie panikować http://canoneos30dpromotion.onlinere...com/terms.aspx
                                patrz pkt 5


                                co do kodu to na 90% ten który masz częściowo już odklejony, możesz czekać na czyjeś potwierdzenie

                                Komentarz

                                Pracuję...