X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Amholen
    Dopiero zaczyna
    • 2006
    • 46

    #331
    Zamieszczone przez himi
    Ja z EP miałem do czynienia jednak sporo częściej od ciebie.
    Zdecydowanie nie miałem zamiaru podważać Twojej opinii, chociaż rzeczywiście mogło to tak zabrzmieć
    Po prostu załatwiałem z nimi jedną rzecz i wszystko było jak najbardziej ok
    Rówinież pozdrawiam i lecę szukać jakiegoś zoooooooooma

    Zamieszczone przez zOOn
    Odpowiedzi na wasze pytanie sa na wczesniejszych stronach tego watku...
    dzięki wielkie wątek jest sporaśny i przyznam, że pomimo przeczytania całości to mi umkło

    Komentarz

    • Novaro
      Coś już napisał
      • 2007
      • 65

      #332
      Zjawa i na co się zdecydowałeś? Też się usilnie zastanawiam europassat czy co innego a czasu coraz mniej żeby ubiegać się o zwrot,może jeszcze ktoś doradzi!!!

      Komentarz

      • himi
        Zablokowany
        • 2006
        • 2638

        #333
        Namiary na rawicki na PM, ok?

        Komentarz

        • WereWolf
          Coś już napisał
          • 2005
          • 96

          #334
          Zamieszczone przez himi
          Namiary na rawicki na PM, ok?
          byłbym wdzięczny
          moja galeria: http://www.lubke.pl

          Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
          Raynox DCR-250 (makro)

          Komentarz

          • Kij_w_Mrowisko

            #335
            Witam,

            Ponawiam nurtujące mnie pytanie:

            Czy na pudełku musi być info o promocji czy nie jest to istotne?
            Czy ktoś miał taką sytuację?


            Pozdrawiam,

            Komentarz

            • zOOn
              Bywalec
              • 2006
              • 220

              #336
              Zamieszczone przez Kij_w_Mrowisko
              Witam,

              Ponawiam nurtujące mnie pytanie:

              Czy na pudełku musi być info o promocji czy nie jest to istotne?
              Czy ktoś miał taką sytuację?


              Pozdrawiam,
              ad 1: Nie musi, nie jest.

              ad 2: Nie slyszalem...
              Ostatnio edytowany przez zOOn; 4223.

              Komentarz

              • Kij_w_Mrowisko

                #337
                Zamieszczone przez zOOn
                ad 1: Nie

                ad 2: Na 99.99% nie...
                czy mam rozumieć że twoja odpowiedź znaczy:

                ad 1. Nie, na pudełku nie musi być informacji o promocji, nie jest to istotne.

                ad 2. Na 99,99% nikt nie miał takiej sytuacji.

                jeśli tak rozumieć odpowiedź nr 2 to na jakiej podstawie została udzielona odpowiedź nr 1?

                Pozdrawiam

                Komentarz

                • WereWolf
                  Coś już napisał
                  • 2005
                  • 96

                  #338
                  nie musi być żadnej informacji na pudełku, ważne, żeby był oryginalny kod kreskowy z opakowania, nic więcej (poza oczywiście paragonem/fakturą i formularzem)

                  a dlaczego? logiczne - okresem promocji jest data zakupu aparatu, a nie data produkcji... a zaupić legalnie mogłeś nawet aparat wyprodukowany rok temu, jeśli komuś został na magazynie... tak więc ważna jest tylko data, która jest na paragonie/fakturze
                  moja galeria: http://www.lubke.pl

                  Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                  Raynox DCR-250 (makro)

                  Komentarz

                  • kynu

                    #339
                    ja to amm już za sobą

                    Ja już wysłałem do nich liścik...ciekawe, co będzie dalej. Jak już zwrócą od razu zainwestuje....tylko nie wiem jeszcze w co :/ :-D

                    Komentarz

                    • WereWolf
                      Coś już napisał
                      • 2005
                      • 96

                      #340
                      ja też wysłałem... wczoraj... jak cokolwiek odpowiedzą, dam znać i będę mógł służyć radą
                      moja galeria: http://www.lubke.pl

                      Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                      Raynox DCR-250 (makro)

                      Komentarz

                      • JaBlam
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1304

                        #341
                        Ja mam takowe pytanko. Po wypelnieniu formularza wydrukowalem , dostalem 5 kartek wydruku (3 z instrukcjami co i jak) Czy mam rozumiec ze wysylam 2 pozostale na ktorych jest formularz lacznie z tymi wszystkimi informacjami "Zlozenie wniosku o zwrot czesci zaplaty wymaga wypelnienia itd itd.." Oczywiscie to ze wszystkie informacje w formularzu sa po polsku nie przeszkadza? (Myslalem ze przy wydruku powstaje formularz a tu widze ze drukuje wszystko tak jak na stronie ze wszystkimi uwagami) . No i jeszcze jedna sprawa, co w przypadku Swift? Nalezy gdzies to dopisac? czy niepotrzbne? Dzieki za pomoc.Jablam

                        ----------------------------------------
                        Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                        Komentarz

                        • mceyk
                          Coś już napisał
                          • 2005
                          • 89

                          #342
                          U mnie wyszły 2 strony wydruku ;-) Wysyłam jak jest (cały formularz zmieścił się na tych 2 str.)

                          Komentarz

                          • donald7000
                            Początki nałogu
                            • 2004
                            • 382

                            #343
                            Czy ktos juz odzyskal te 590 zlotych ???

                            Komentarz

                            • arturs
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 4196

                              #344
                              Zamieszczone przez donald7000
                              Czy ktos juz odzyskal te 590 zlotych ???
                              A czytałeś ten wątek np. jakieś 10 stron wcześniej http://www.canon-board.info/showthre...=16147&page=25? Zwrot dostało już całkiem sporo osób..

                              Pozdr
                              Artur
                              5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                              Komentarz

                              • zjawa
                                Coś już napisał
                                • 2007
                                • 67

                                #345
                                no to mam mojego 30D tylko ze kod na kartonie, z numerem Body to naklejka, rozumiem ze zostawiam ją, wycinam razem z kartonem :P prawda?

                                Komentarz

                                Pracuję...