X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • JaBlam
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1304

    #361
    Fotopanorama w Krakowie za 4300 z paragonem. Cybertronik w Krakowie za 4199 z Kitem , podobno nie ma fdla nich znaczenia czy faktura czy paragon ale nie sprawdzilem na 100%

    ----------------------------------------
    Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

    Komentarz

    • donald7000
      Początki nałogu
      • 2004
      • 382

      #362
      Zamieszczone przez Amholen
      co do kodu to na 90% ten który masz częściowo już odklejony, możesz czekać na czyjeś potwierdzenie
      Tak tez mysle ale wolalem zapytac wiekszosci co wyslala i czy dostala ?

      Komentarz

      • Piotr Dobosz

        #363
        ja jutro wlansie wysylam, skopiowalem ta fakture, i wyciolem wszystkie kody kreskowe z pudelka na wszelki wypadek i im to wysylam...
        jak tylko dostane zwrot to napisze i zobaczymy jak dlugo to bedzie trwalo...

        Komentarz

        • Routlaw
          Uzależniony
          • 2005
          • 983

          #364
          Dostałem dzisiaj zwrot na inteligo - 570zł

          po wszystkich promocjach odpisach aparat kosztował 3580
          14, 24, 50, 85, 135, 70-200

          BLOG

          Komentarz

          • mceyk
            Coś już napisał
            • 2005
            • 89

            #365
            Wczoraj wieczorem poszłoo...
            U mnie 2897 ;-)

            Komentarz

            • Zaku
              Bywalec
              • 2005
              • 108

              #366
              to za ile go nabyłeś, że taka kwota końcowa Ci wyszła ?

              nawet nie myślał bym że tak tańio można nabyć 30d...,
              może zdradzisz jakiś rąbek tajemnicy?
              40D,12-24, 18-55, 50 f/1,8; 24-105 f/4 IS, 70-200 f/4, 430EX

              Komentarz

              • mceyk
                Coś już napisał
                • 2005
                • 89

                #367
                Zaku - miałem możlwiość zakupu na firmę (i odliczenia całego VAT'u).

                Komentarz

                • Zaku
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 108

                  #368
                  to i tak cena 30d z vat musiała być dobra, jak nie lepiej niż dobra...

                  Czy w komplecie z30D są jakieś kupony zniżkowe odnośnie osprzetu typu lampa bądz jakiś obiektyw?
                  Ostatnio edytowany przez Zaku; 2477.
                  40D,12-24, 18-55, 50 f/1,8; 24-105 f/4 IS, 70-200 f/4, 430EX

                  Komentarz

                  • WereWolf
                    Coś już napisał
                    • 2005
                    • 96

                    #369
                    Zamieszczone przez Zaku
                    Czy w komplecie z30D są jakieś kupony zniżkowe odnośnie osprzetu typu lampa bądz jakiś obiektyw?
                    ja w swoim miałem, ale kupiłem trochę za późno... wszystkie promocje, poza zwrotem za body, skończyły się w grudniu... niestety aparat kupiłem 6.01
                    moja galeria: http://www.lubke.pl

                    Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                    Raynox DCR-250 (makro)

                    Komentarz

                    • Macio
                      Bywalec
                      • 2005
                      • 183

                      #370
                      Zamieszczone przez Routlaw
                      Dostałem dzisiaj zwrot na inteligo - 570zł

                      po wszystkich promocjach odpisach aparat kosztował 3580
                      Po jakim czasie ? Pytam bo w poniedziałek kupuję i zastanawiam się jak szybko mi zwrócą.

                      Komentarz

                      • PatriX
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 150

                        #371
                        Zamieszczone przez JaBlam
                        Fotopanorama w Krakowie za 4300 z paragonem. Cybertronik w Krakowie za 4199 z Kitem , podobno nie ma fdla nich znaczenia czy faktura czy paragon ale nie sprawdzilem na 100%
                        Cybertronik.pl KIT za 4350PLN bo własnie kupiłem ...

                        www.SIERAQ.digart.pl
                        ..::SieraQ::..

                        Komentarz

                        • magik83
                          Dopiero zaczyna
                          • 2004
                          • 29

                          #372
                          Wysyłaliście listem zwyklym czy poleconym??
                          Jeszcze nasza poczta zagubi list jakby nie bylo wart jest on 590zl.

                          Komentarz

                          • Amholen
                            Dopiero zaczyna
                            • 2006
                            • 46

                            #373
                            wysłałem poleconym, priorytetem (poczta lotnicza) w kopercie boombelkowej koszt ok 10zł
                            na wszelki wypadek wyciąłem oba kody te po prawej stronie

                            Komentarz

                            • magik83
                              Dopiero zaczyna
                              • 2004
                              • 29

                              #374
                              a zwrot juz dostales?

                              Komentarz

                              • Amholen
                                Dopiero zaczyna
                                • 2006
                                • 46

                                #375
                                aż taki szybki to canon nie jest ...
                                w sobotę wysłałem

                                Komentarz

                                Pracuję...