X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bonku5
    Początki nałogu
    • 2006
    • 280

    #271
    Zamieszczone przez kol

    A jednak Canon ożył i przysłał mi takie cóś
    Kiedy do nich wysyłałeś przesyłkę??

    Komentarz

    • daniello
      Dopiero zaczyna
      • 2007
      • 27

      #272
      Ja wysyłałem 20.04.2007 i dziś też dostałem takiego maila.
      Zobaczymy kiedy kasa wpłynie...

      Komentarz

      • kol
        Bywalec
        • 2007
        • 100

        #273
        Zamieszczone przez Bonku5
        Kiedy do nich wysyłałeś przesyłkę??
        Na samym poczatku promocji czyli jakis 10 kwietnia - cos kolo tego.
        canon

        Komentarz

        • popmart
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1721

          #274
          i ja dostałem dzisiaj maila ))))))))) urrra przestałem sie nieco martwić

          Komentarz

          • Bonku5
            Początki nałogu
            • 2006
            • 280

            #275
            Zamieszczone przez daniello
            Ja wysyłałem 20.04.2007 i dziś też dostałem takiego maila.
            Zobaczymy kiedy kasa wpłynie...

            O to widzę że w niecały miesiąc się odezwali ... więc nie jest aż tak źle.. ja wysłałem do niech wczoraj to pewnie do czerwca muszę czekać na jakiekolwiek
            info a na kasę pewnie jeszcze z miesiąc

            Chociaż, gdzieś chyba czytałem że do 14 dni roboczych od ich powiadomienia się czeka...

            Komentarz

            • daniello
              Dopiero zaczyna
              • 2007
              • 27

              #276
              W mailu piszą tak:

              Jeśli nie otrzymasz zwrotu gotówki w przeciągu 20 dni zaloguj się i sprawdź
              stan swojego zgłoszenia na stronie www.submissionstatus.com...

              czyli coś około 14 dni roboczych

              Komentarz

              • krzysp
                Bywalec
                • 2006
                • 133

                #277
                Witam.
                Ja także otrzymałem maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia do realizacji.
                List wysłałem 05.04.07, a otrzymali go 17.04.07 r. Nieźle .... 12 dni idzie list do Irlandii. Myslę, że listonosz z poczty wiózł go na rowerze
                Teraz tylko czekać na pieniądze.
                link do stronki mojej żonki - cena jaką zapłaciłem za zgodę na zakup 17-40 L Potem już poszło bez "szantażu": 30d i 17-40 dla niej a dla mnie 5d i 24-105. Transakcja wiązana.

                Komentarz

                • madz
                  • 2007
                  • 12

                  #278
                  a jest ktos, kto nie dostal jeszcze informacji mailem, a wyslal w miare wczesnie list? Ja wysylalem 10 kwietnia poleconym priorytetem i nic nie dostalem do dzisiaj jeszcze:/

                  Komentarz

                  • c42
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 266

                    #279
                    Zamieszczone przez madz
                    a jest ktos, kto nie dostal jeszcze informacji mailem, a wyslal w miare wczesnie list? Ja wysylalem 10 kwietnia poleconym priorytetem i nic nie dostalem do dzisiaj jeszcze:/
                    jezeli moge Cie pocieszyc to takze wyslalem 10 kwietnia listem priorytetowym i nic :/ ale co tam nie zalamuj sie moze nasze listy przyszly za szybko i zostaly przykryte sterta innych :-) teraz tak sobie mysle ze moze zle zrobilem podajac adres email jako gmail :/ moze informacja od canona zostala potraktowana jako spam... nos do gory promocja dopiero ruszyla!

                    Komentarz

                    • Bonku5
                      Początki nałogu
                      • 2006
                      • 280

                      #280
                      Zamieszczone przez c42
                      teraz tak sobie mysle ze moze zle zrobilem podajac adres email jako gmail :/ moze informacja od canona zostala potraktowana jako spam
                      Nie możliwe... nie ma takiej opcji

                      Komentarz

                      • madz
                        • 2007
                        • 12

                        #281
                        a miales wszystko w porzadku? ja kupowalem w agito.. faktura, wszystko wrecz idealnie.. ale zaczalem sie martwic teraz Na gazecie mam konto... Chyba, ze maile do nas jeszcze gdzies bladza

                        Komentarz

                        • Elmarqo
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 245

                          #282
                          Zamieszczone przez madz
                          a jest ktos, kto nie dostal jeszcze informacji mailem, a wyslal w miare wczesnie list? Ja wysylalem 10 kwietnia poleconym priorytetem i nic nie dostalem do dzisiaj jeszcze:/
                          Wysłałem 11.04 również poleconym priorytetem i dzisiaj dostałem maila.

                          Zamieszczone przez Bonku5
                          Nie możliwe... nie ma takiej opcji
                          Taka opcja istnieje. Zależy od ustawienia filtrów antyspamowych. Ja kiedyś wysyłałem 4 razy rejestrację do Imageshack i nie "otrzymywałem" żadnej odpowiedzi. Wydawało mi się to trochę dziwne i przyjrzałem się mojemu Kaspesrskiemu i okazało się, że jak mail z potwierdzeniem rejestracji przychodził to on uprzejmie go kasował. Skończyło się tym, że odbierałem pocztę bezpośrednio ze strony internetowej
                          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                          a.... ja kupowałem w Europassat, nie dostałem faktury tylko rachunek wydrukowany z komputera po niemiecku a cena była w Euro. Aparat pochodził z niemieckiej dystrybucji Canona. Nie macie o co się martwić. Pozdrawiam
                          Ostatnio edytowany przez Elmarqo; 9942. Powód: Automerged Doublepost
                          mareksliwinski.pl

                          Komentarz

                          • madz
                            • 2007
                            • 12

                            #283
                            dostalem maila widac sa duze opoznienia w rozsylaniu...

                            Komentarz

                            • popmart
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1721

                              #284
                              imo realizuja miesięczne transze ....

                              Komentarz

                              • omarcin
                                • 2007
                                • 3

                                #285
                                Witam wszystkich,
                                Mam takie pytanie. Zakupilem sobie zestaw canona 30d + kit 18-55 i podczas wypełniania na stronie wniosku trzeba wpisać numer fabryczny i nie bardzo wiem który to jest numer. Czy to numer który jest na spodzie body (występuje on też na na jednej naklejce na pudełku z kodami kreskowymi) , czy może ten numer co jest na tym kodzie paskowym co trzeba wyciąć z pudełka i wysłać. Bardzo bym prosił o podpowiedź, żebym czegoś nie namieszał.
                                Z góry dziękuję.
                                30d + T17-50f/2.8 + kit + 430ex + velbon

                                Komentarz

                                Pracuję...