X
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
O to widzę że w niecały miesiąc się odezwali ... więc nie jest aż tak źle.. ja wysłałem do niech wczoraj to pewnie do czerwca muszę czekać na jakiekolwiek
info a na kasę pewnie jeszcze z miesiąc
Chociaż, gdzieś chyba czytałem że do 14 dni roboczych od ich powiadomienia się czeka...Komentarz
-
W mailu piszą tak:
Jeśli nie otrzymasz zwrotu gotówki w przeciągu 20 dni zaloguj się i sprawdź
stan swojego zgłoszenia na stronie www.submissionstatus.com...
czyli coś około 14 dni roboczych
Komentarz
-
Witam.
Ja także otrzymałem maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia do realizacji.
List wysłałem 05.04.07, a otrzymali go 17.04.07 r. Nieźle .... 12 dni idzie list do Irlandii. Myslę, że listonosz z poczty wiózł go na rowerze
Teraz tylko czekać na pieniądze.link do stronki mojej żonki - cena jaką zapłaciłem za zgodę na zakup 17-40 L
Potem już poszło bez "szantażu": 30d i 17-40 dla niej a dla mnie 5d i 24-105. Transakcja wiązana.
Komentarz
-
a jest ktos, kto nie dostal jeszcze informacji mailem, a wyslal w miare wczesnie list? Ja wysylalem 10 kwietnia poleconym priorytetem i nic nie dostalem do dzisiaj jeszcze:/Komentarz
-
jezeli moge Cie pocieszyc to takze wyslalem 10 kwietnia listem priorytetowym i nic :/ ale co tam nie zalamuj sie moze nasze listy przyszly za szybko i zostaly przykryte sterta innych :-) teraz tak sobie mysle ze moze zle zrobilem podajac adres email jako gmail :/ moze informacja od canona zostala potraktowana jako spam... nos do gory promocja dopiero ruszyla!Komentarz
-
Komentarz
-
a miales wszystko w porzadku? ja kupowalem w agito.. faktura, wszystko wrecz idealnie.. ale zaczalem sie martwic teraz
Na gazecie mam konto... Chyba, ze maile do nas jeszcze gdzies bladza
Komentarz
-
Wysłałem 11.04 również poleconym priorytetem i dzisiaj dostałem maila.
Taka opcja istnieje. Zależy od ustawienia filtrów antyspamowych. Ja kiedyś wysyłałem 4 razy rejestrację do Imageshack i nie "otrzymywałem" żadnej odpowiedzi. Wydawało mi się to trochę dziwne i przyjrzałem się mojemu Kaspesrskiemu i okazało się, że jak mail z potwierdzeniem rejestracji przychodził to on uprzejmie go kasował. Skończyło się tym, że odbierałem pocztę bezpośrednio ze strony internetowej
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
a.... ja kupowałem w Europassat, nie dostałem faktury tylko rachunek wydrukowany z komputera po niemiecku a cena była w Euro. Aparat pochodził z niemieckiej dystrybucji Canona. Nie macie o co się martwić. PozdrawiamKomentarz
-
-
-
Witam wszystkich,
Mam takie pytanie. Zakupilem sobie zestaw canona 30d + kit 18-55 i podczas wypełniania na stronie wniosku trzeba wpisać numer fabryczny i nie bardzo wiem który to jest numer. Czy to numer który jest na spodzie body (występuje on też na na jednej naklejce na pudełku z kodami kreskowymi) , czy może ten numer co jest na tym kodzie paskowym co trzeba wyciąć z pudełka i wysłać. Bardzo bym prosił o podpowiedź, żebym czegoś nie namieszał.
Z góry dziękuję.30d + T17-50f/2.8 + kit + 430ex + velbonKomentarz
Komentarz