tak to numer ze spodu body ...mozan go odnaleźć na opakowaniu takze
X
-
-
Mam takie jeszcze pytanie dotyczace samego wydruku. Czy u Was na wydruku sa tylko czyste dane wypelnione w formulrzu czy sa tez cala strona www.
Bo ja niestety mialem mala przygode z przegladarką i teraz nie wiem czy poprwanie to wydrukowalem.
Caly wydruk zajął mi az 5 stron i są tam dołączone takze dane dotyczace Warunków promocji. I teraz nie wiem czy to jest ok, a nie wiem czy mozna drugi raz wypelnic ten formularz.
Chcialem nie namieszac i zamieszalem.30d + T17-50f/2.8 + kit + 430ex + velbonKomentarz
-
-
Komentarz
-
Po co wysylac 3 strony warunkow promocji do organizatora ktory sam je ustanowil?
Sprawdz czy w przypadku chodzi o numer na spodzie body. W koncu wysylasz aplikacje odnosnie zestawu KIT a nie BODY. To jest sprawdzona informacja?
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
Cash Back..
Witam!
Ostatnio stałem sie szczesliwym posiadaczem 400D. Jako ze moj pierwsz zakup nie byl udany (otrzymalem wadliwy egzemplarz 400D, tzn aparat po prostu wisial..), otrzymalem od sprzedawcy nowy model i postanowilem wstrzymac sie z ta promocja i potestowac, czy aby aparat na pewna jest sprawny.. Na szczecie wszystko chodzi jak nalezy, wiec chcem odzyskac pieniazki, jakie producent sam mi oferuje. Aparat kupilem dnia 18.04.2007 i na ten dzien mam rowniez wystawiony paragon. Jedynie co nie za bardzo mi tu gra, to kod na pudelku..Najpierw nie moglem go znalezc, po czy zorietowalem sie, ze naklejona jest na nim nakleja (podluzna, biala) z innym kodem.. Sprzedawca po krotkiej rozmowie, kazal mi ja zerwac, co przebieglo bardzo opornie i zostawilo mase kleju na pudelku.. Obawiam sie, ze cos jest nie tak. Czy ktos moze wie, co tam mogla robic ta naklejka i czy to normalne?? Czy taki kod bedzie uwzgledniony w promocji?? Prosze o pomoc znawcow tematu.
POZDRAWIAM !Komentarz
-
1: Jablam rozumiem że ... szkoda ci tuszu/tonera i papieru, drukarka wyplula 5 stron i nie widze zadnego powodu dla którego maiłbym nie wysłać wszystkich skoro były częścią wydruku z okna potwierdzenia ... lepiej imo wysłać niż nie wysłać bo nigdy nic niewiadomo.
2. Ja wysłałem nr body (w tej chwili kiedy jeszcze nie było uzupełnionych zestawów do wyboru) i promo zostało przyjete bez problemu, choć zakupiony zestaw był kitem 18-55, nie ma czegoś takiego jak serial całego kita jest oddzielnie serial body i szkła , przy czym na pudełku widnieje serial jedynie body (w przypadku kita 18-55) ... który wybierasz do wysyłki ? imo sprawa była prosta i domniemanie okazało się skuteczne.Komentarz
-
Zadawałem sobie to samo pytanie, bo nie bardzo widziałem sens w dołączaniu tego...
... ale zrobiłem tak jak pisze popmart, bo... nigdy nic nie wiadomo
Komentarz
-
-
kurde przeczytałeś cały wątek ?
jest jeszcze kilka podobnych wysil się ... ale poewiem tak ja wysłałem kod NADRUKOWANY na pudełko . tak jak mówi ci sprzedawcaKomentarz
-
zadzwoń do canon polskaEOS D |EOS5| 580EX | 16-35/2.8 II | 24-70/2.8 | 70-200/2.8 | 100 MACRO/2.8 IS | 10-22/3.5-4.5 | 50/1.4 | LOWEPRO NOVA 5 | MANFROTTO 055PROB 486RC2 804RC2 681B 234RC |Komentarz
-
1. Nie szkoda mi tuszu. Warunki promocji sa dla Ciebie, Canon po prostu ustawil tak ze1: Jablam rozumiem że ... szkoda ci tuszu/tonera i papieru, drukarka wyplula 5 stron i nie widze zadnego powodu dla którego maiłbym nie wysłać wszystkich skoro były częścią wydruku z okna potwierdzenia ... lepiej imo wysłać niż nie wysłać bo nigdy nic niewiadomo.
2. Ja wysłałem nr body (w tej chwili kiedy jeszcze nie było uzupełnionych zestawów do wyboru) i promo zostało przyjete bez problemu, choć zakupiony zestaw był kitem 18-55, nie ma czegoś takiego jak serial całego kita jest oddzielnie serial body i szkła , przy czym na pudełku widnieje serial jedynie body (w przypadku kita 18-55) ... który wybierasz do wysyłki ? imo sprawa była prosta i domniemanie okazało się skuteczne.
sie drukuje wszystko
2. SKoro wypelniasz aplikacje (akurat za 18-55 chyba zwrotu nie ma ale np za 5D+24-70 jest) to wypelniasz aplikacje zwrotu kasy za KIT. Z aplikacji wynika wtedy ze zwrot kasy chcesz za body. Niby to jest wszystko oczywiste ale popatrz sobie na kilka postow wczesniej gdzie dalem foto pudelka z kodami.. istnieje cos takiego jak nuer seryjny KITa albo mi sie zle widzi.. na duzej naklejce z koncowka AA)
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
Wez sie nie smiej! Zadzwonilem do nich w sprawie promocji a jedyne co mogli wykrztusic to ze wszystko podane na stronie.Mowie ze aplikacji nie ma na konkretny zestaw, no i ze te informacje troche nieaktualne. Mowie ze kody jakie podaja na fotkach roznia sie zupelnie od tych jakie sa na pudlach a oni "ojej naprawde? no to nie wiem, przelacze pana... " po czym telefon milknie.
Spece!
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
-
No a pytajacy wyraźnie pytał sie o kita z 18-55 ... i tylko o takim mówiłem, wiec po raz kolejny proszę o czytanie ze zrozumieniem
2. SKoro wypelniasz aplikacje (akurat za 18-55 chyba zwrotu nie ma ale np za 5D+24-70 jest) to wypelniasz aplikacje zwrotu kasy za KIT. Z aplikacji wynika wtedy ze zwrot kasy chcesz za body. Niby to jest wszystko oczywiste ale popatrz sobie na kilka postow wczesniej gdzie dalem foto pudelka z kodami.. istnieje cos takiego jak nuer seryjny KITa albo mi sie zle widzi.. na duzej naklejce z koncowka AA)
Komentarz
-
Ok Pop.. W tym przypadku masz racje
----------------------------------------
Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żalujeKomentarz
Komentarz