X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • popmart
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1721

    #286
    tak to numer ze spodu body ...mozan go odnaleźć na opakowaniu takze

    Komentarz

    • omarcin
      • 2007
      • 3

      #287
      Mam takie jeszcze pytanie dotyczace samego wydruku. Czy u Was na wydruku sa tylko czyste dane wypelnione w formulrzu czy sa tez cala strona www.
      Bo ja niestety mialem mala przygode z przegladarką i teraz nie wiem czy poprwanie to wydrukowalem.
      Caly wydruk zajął mi az 5 stron i są tam dołączone takze dane dotyczace Warunków promocji. I teraz nie wiem czy to jest ok, a nie wiem czy mozna drugi raz wypelnic ten formularz.
      Chcialem nie namieszac i zamieszalem.
      30d + T17-50f/2.8 + kit + 430ex + velbon

      Komentarz

      • popmart
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1721

        #288
        tak jest wydruk to całe 5 stron ... ja wysłałem wszycho.

        Komentarz

        • omarcin
          • 2007
          • 3

          #289
          Wielkie dzieki Popmart za pomoc i szybka odpowiedz.
          30d + T17-50f/2.8 + kit + 430ex + velbon

          Komentarz

          • JaBlam
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1304

            #290
            Zamieszczone przez popmart
            tak jest wydruk to całe 5 stron ... ja wysłałem wszycho.

            Po co wysylac 3 strony warunkow promocji do organizatora ktory sam je ustanowil?

            Sprawdz czy w przypadku chodzi o numer na spodzie body. W koncu wysylasz aplikacje odnosnie zestawu KIT a nie BODY. To jest sprawdzona informacja?

            ----------------------------------------
            Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

            Komentarz

            • Sardon

              #291
              Cash Back..

              Witam!

              Ostatnio stałem sie szczesliwym posiadaczem 400D. Jako ze moj pierwsz zakup nie byl udany (otrzymalem wadliwy egzemplarz 400D, tzn aparat po prostu wisial..), otrzymalem od sprzedawcy nowy model i postanowilem wstrzymac sie z ta promocja i potestowac, czy aby aparat na pewna jest sprawny.. Na szczecie wszystko chodzi jak nalezy, wiec chcem odzyskac pieniazki, jakie producent sam mi oferuje. Aparat kupilem dnia 18.04.2007 i na ten dzien mam rowniez wystawiony paragon. Jedynie co nie za bardzo mi tu gra, to kod na pudelku..Najpierw nie moglem go znalezc, po czy zorietowalem sie, ze naklejona jest na nim nakleja (podluzna, biala) z innym kodem.. Sprzedawca po krotkiej rozmowie, kazal mi ja zerwac, co przebieglo bardzo opornie i zostawilo mase kleju na pudelku.. Obawiam sie, ze cos jest nie tak. Czy ktos moze wie, co tam mogla robic ta naklejka i czy to normalne?? Czy taki kod bedzie uwzgledniony w promocji?? Prosze o pomoc znawcow tematu.

              POZDRAWIAM !

              Komentarz

              • popmart
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1721

                #292
                1: Jablam rozumiem że ... szkoda ci tuszu/tonera i papieru, drukarka wyplula 5 stron i nie widze zadnego powodu dla którego maiłbym nie wysłać wszystkich skoro były częścią wydruku z okna potwierdzenia ... lepiej imo wysłać niż nie wysłać bo nigdy nic niewiadomo.

                2. Ja wysłałem nr body (w tej chwili kiedy jeszcze nie było uzupełnionych zestawów do wyboru) i promo zostało przyjete bez problemu, choć zakupiony zestaw był kitem 18-55, nie ma czegoś takiego jak serial całego kita jest oddzielnie serial body i szkła , przy czym na pudełku widnieje serial jedynie body (w przypadku kita 18-55) ... który wybierasz do wysyłki ? imo sprawa była prosta i domniemanie okazało się skuteczne.

                Komentarz

                • Elmarqo
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 245

                  #293
                  Zamieszczone przez JaBlam
                  Po co wysylac 3 strony warunkow promocji do organizatora ktory sam je ustanowil?
                  Zadawałem sobie to samo pytanie, bo nie bardzo widziałem sens w dołączaniu tego...

                  Zamieszczone przez popmart
                  lepiej imo wysłać niż nie wysłać bo nigdy nic niewiadomo.
                  ... ale zrobiłem tak jak pisze popmart, bo... nigdy nic nie wiadomo
                  mareksliwinski.pl

                  Komentarz

                  • Sardon

                    #294
                    nic nie znalazlem na temat mojego problemu.. Wiec co mam zrobic?

                    Komentarz

                    • popmart
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1721

                      #295
                      kurde przeczytałeś cały wątek ?

                      jest jeszcze kilka podobnych wysil się ... ale poewiem tak ja wysłałem kod NADRUKOWANY na pudełko . tak jak mówi ci sprzedawca

                      Komentarz

                      • wiktoch
                        Coś już napisał
                        • 2006
                        • 89

                        #296
                        zadzwoń do canon polska
                        EOS D |EOS5| 580EX | 16-35/2.8 II | 24-70/2.8 | 70-200/2.8 | 100 MACRO/2.8 IS | 10-22/3.5-4.5 | 50/1.4 | LOWEPRO NOVA 5 | MANFROTTO 055PROB 486RC2 804RC2 681B 234RC |

                        Komentarz

                        • JaBlam
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1304

                          #297
                          Zamieszczone przez popmart
                          1: Jablam rozumiem że ... szkoda ci tuszu/tonera i papieru, drukarka wyplula 5 stron i nie widze zadnego powodu dla którego maiłbym nie wysłać wszystkich skoro były częścią wydruku z okna potwierdzenia ... lepiej imo wysłać niż nie wysłać bo nigdy nic niewiadomo.

                          2. Ja wysłałem nr body (w tej chwili kiedy jeszcze nie było uzupełnionych zestawów do wyboru) i promo zostało przyjete bez problemu, choć zakupiony zestaw był kitem 18-55, nie ma czegoś takiego jak serial całego kita jest oddzielnie serial body i szkła , przy czym na pudełku widnieje serial jedynie body (w przypadku kita 18-55) ... który wybierasz do wysyłki ? imo sprawa była prosta i domniemanie okazało się skuteczne.
                          1. Nie szkoda mi tuszu. Warunki promocji sa dla Ciebie, Canon po prostu ustawil tak ze
                          sie drukuje wszystko

                          2. SKoro wypelniasz aplikacje (akurat za 18-55 chyba zwrotu nie ma ale np za 5D+24-70 jest) to wypelniasz aplikacje zwrotu kasy za KIT. Z aplikacji wynika wtedy ze zwrot kasy chcesz za body. Niby to jest wszystko oczywiste ale popatrz sobie na kilka postow wczesniej gdzie dalem foto pudelka z kodami.. istnieje cos takiego jak nuer seryjny KITa albo mi sie zle widzi.. na duzej naklejce z koncowka AA)

                          ----------------------------------------
                          Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                          Komentarz

                          • JaBlam
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1304

                            #298
                            Zamieszczone przez wiktoch
                            zadzwoń do canon polska
                            Wez sie nie smiej! Zadzwonilem do nich w sprawie promocji a jedyne co mogli wykrztusic to ze wszystko podane na stronie.Mowie ze aplikacji nie ma na konkretny zestaw, no i ze te informacje troche nieaktualne. Mowie ze kody jakie podaja na fotkach roznia sie zupelnie od tych jakie sa na pudlach a oni "ojej naprawde? no to nie wiem, przelacze pana... " po czym telefon milknie.
                            Spece!

                            ----------------------------------------
                            Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                            Komentarz

                            • popmart
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1721

                              #299
                              Zamieszczone przez JaBlam

                              2. SKoro wypelniasz aplikacje (akurat za 18-55 chyba zwrotu nie ma ale np za 5D+24-70 jest) to wypelniasz aplikacje zwrotu kasy za KIT. Z aplikacji wynika wtedy ze zwrot kasy chcesz za body. Niby to jest wszystko oczywiste ale popatrz sobie na kilka postow wczesniej gdzie dalem foto pudelka z kodami.. istnieje cos takiego jak nuer seryjny KITa albo mi sie zle widzi.. na duzej naklejce z koncowka AA)
                              No a pytajacy wyraźnie pytał sie o kita z 18-55 ... i tylko o takim mówiłem, wiec po raz kolejny proszę o czytanie ze zrozumieniem

                              Komentarz

                              • JaBlam
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 1304

                                #300
                                Ok Pop.. W tym przypadku masz racje

                                ----------------------------------------
                                Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

                                Komentarz

                                Pracuję...