X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ErnestPierwszy
    Uzależniony
    • 2006
    • 734

    #76
    Zamieszczone przez gwozdzt
    przeniosłem z wątku http://canon-board.info/showthread.php?t=46230
    bo problem jakby inny :-)


    Dumping to czy Canon tak zdziera?
    Canon odpuścił sobie polski rynek... tak po prostu ma go w d... i tyle. Ceny innych marek są "normalne" tylko produkty canona podrożały nawet o 100%.

    Komentarz

    • basala
      Uzależniony
      • 2008
      • 615

      #77
      Zamieszczone przez gwozdzt
      [...]ale tak swoją drogą, gdyby porównać:
      450d + 18-55 is = 2515zł
      alpha300 + 18-70mm = 1855zł (ewentualnie -10%)
      to sony w ogóle ma te ceny całkiem znośne.
      No i dlatego nowicjuszowi, dysponującemu ograniczonym budżetem, poleciłem Sony... Ja, kanonier. Kac moralny jeszcze nie minął.

      Komentarz

      Pracuję...