X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ErnestPierwszy
    Uzależniony
    • 2006
    • 734

    #1

    Fotojoker

    Odnośnie lamp błyskowych Fotojoker jest tańszy lub równie tani jak Allegro. Sprzęt z polskiej dystrybucji Canona.

    580EX --- 1599 zł
    430EX --- 899 zł

    Tak po prostu, info dla zainteresowanych.
    Pozdrawiam.
  • tadek
    Początki nałogu
    • 2004
    • 468

    #2
    a tamron 17-50
    350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canona

    Komentarz

    • mceyk
      Coś już napisał
      • 2005
      • 89

      #3
      Z tego co piszą na stronie za 5778 można wyrwać Nikona D200 + np Nikon F 75 Nikkor'em 28-100 G ;-)

      Komentarz

      • Mac
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 2063

        #4
        Ceny dość dobre, podobne jak na cyfrowe.pl
        EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8 | EF 24-105/4 | EF 70-200/2.8| EF 100-400/4.5-5.6 | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4 | EF 135/2| EF 100/2.8 Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B

        Komentarz

        • mattnick
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 1735

          #5
          Agito.pl
          580 ex 1540
          430 ex 879
          30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
          CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

          Komentarz

          • ErnestPierwszy
            Uzależniony
            • 2006
            • 734

            #6
            Ale to nie sklep "normalny" tylko internetowy. Do 430ex musisz dodać koszt wysyłki

            Komentarz

            • mattnick
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1735

              #7
              Zamieszczone przez ErnestPierwszy
              Ale to nie sklep "normalny" tylko internetowy. Do 430ex musisz dodać koszt wysyłki
              9.50...
              879+9.50=888.50<899 a 580 wyślą gratis poza tym jak przekroczysz 1000 to gratis wysyłka
              30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
              CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

              Komentarz

              • Joshec
                Bywalec
                • 2006
                • 167

                #8
                Niedawno brałem 430 w tej cenie w Agito. Wszystko bardzo OK.

                Komentarz

                • pst
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 560

                  #9
                  to nawet tommyj na allegro ma drożej


                  Komentarz

                  • MacGyver
                    Cenzor
                    • 2006
                    • 7043

                    #10
                    Allegro zadziałało regulująco na rynek. Ten wątek potwierdza tylko moje własne obserwacje że coraz więcej rzeczy można kupić w "normalnych sklepach" taniej niż na allego, a już na promocjach to zwłaszcza.
                    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                    Komentarz

                    • stdanielo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1081

                      #11
                      Zamieszczone przez pst
                      to nawet tommyj na allegro ma drożej
                      Może kupuje na w FJ i sprzedaje na allegro
                      www.kondereszko.pl
                      https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                      Komentarz

                      • Vitez
                        zło konieczne
                        • 2004
                        • 19804

                        #12
                        Zamieszczone przez ErnestPierwszy
                        Ale to nie sklep "normalny" tylko internetowy.
                        ale z mozliwoscia odbioru osobistego jesli ktos jest z Warszawy.

                        Komentarz

                        • Cyborg
                          Początki nałogu
                          • 2006
                          • 416

                          #13
                          Zamieszczone przez mattnick
                          Agito.pl
                          580 ex 1540
                          430 ex 879
                          Dzięki za info. Kupiłem 580.

                          Jakby kogoś interesowało:
                          Wysyłka w 24h, dają Euro-gwarancję i oryginalną, polską instrukcję obsługi.

                          Komentarz

                          • toras
                            Coś już napisał
                            • 2007
                            • 60

                            #14
                            Fotojoker

                            Jakoś nie znalazłem wątku o Fotojokerze więc zakładam nowy, gdyby był to proszę moda o ingerencje

                            Dzisiaj przypadkiem wlazłem na stronę fotojokera i zobaczyłem, że maja promocje na canona 30D i cenę 3333zł. Bardzo się ucieszyłem z tego powodu, bo akurat chciałem go kupić. Moje zdziwienie było tym większe gdy kliknąłem sklep online i widniała tam jeszcze niższa cena: 3199zl. Taniej niż gdziekolwiek na allegro. Promocja jest od dziś.

                            Cene te można uzyskać tylko zamawiając przez internet, ale wystarczy wybrać przy zamówieniu odbiór w sklepie i można skorzystać również ze sprzedaży ratalnej. W tym ostatnim przypadku uwaga, bo system internetowy proponuje Lukasa, który jest o wiele droższy od GE Money Bank, który z kolei jest dostepny bezpośrednio w sklepie.

                            Oczywiście jako dodatek do zaokrąglenia kwoty dostajemy analoga 300V za symboliczną złotówkę. Ja jestem świerzo po zakupach i bardzo się cieszę z tego powodu. Pewnie niedługo zaczną spadać ceny na allegro, kto jednak chce puszke na już to warto się skusić na fotojokera..
                            Arek 'Toras' Torski
                            www.torski.pl
                            gg: 618250, 30d + 300v + 600d + 24-105 L f4.0

                            Komentarz

                            • Vitez
                              zło konieczne
                              • 2004
                              • 19804

                              #15
                              W fotobasia.pl tez z taka cena sie pojawil, zapewne na dniach kolejne kilka sklepow internetowych wyrowna a moze nawet przebije.
                              Nie wiem czy to taki dobry pomysl rzucac sie na pierwsza oferte z najnizsza od niedawna cena, moze zaraz ktos za 3189 a potem za 3179 dac byle zgarnac klienta .

                              Komentarz

                              Pracuję...